reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Cześć Dziewoje :-)


Wika jak Iguś sobie radził na własnych włościach?

Julka już 2 miesiące śpi sama w pokoju.
Fajnie jest mieć trochę prywatności z M :-D


Livastrid
Współczuje Tobie i Małpce.
A smarujesz jej czymś dziąsełka?

Agnieszka tak dzieci to szczęście, ale jak na Wigilię się 5 spotkała to myslałam że głowy Nam popekają :-D

Miłego Dnia.
 
Hej hej jestem...trochę późno ale nie dawno dopiero pożegnaliśmy gości:)
Dziewczyny co u mnie się działoooo to normalnie szok,trójka dzieciaków w domu to kosmos ale spotkanie udane :tak:

Ogólnie ok,jutro poniedziałek ehhh jak Ja nie nawidzę poniedziałków :baffled:
Zdecydowanie wolę piątki!
u nas w domu czasem i dwójka dzieciaków to niezły szok:-D
a ja dziś zdecydowanie wolę poniedziałek - bo urlopowy:rofl2:

powiem Wam, że w domu fryzjera mam:sorry:Przemko wczoraj obciął sobie grzywkę- na szczęście nożyczki "dziecięce" miał no ale jak go Pani fryzjerka zobaczy to się nieźle uśmieje-jak zobaczyłam co zrobił to powiedział że teraz nie może iść do przedszkola dopóki nie odrosną:sorry:
 
Witajcie,
nie było mnie parę dni. Próbowałam nadrobić ,a le sobie odpuściłam więc nie odniose się do tego co napisałyście:tak:
U nas dzis leje więc nie wiem co ze spacerem , ale choć na 15 minut trzeba wyjść bo mnie zajeździ nasz synek:tak:
To juz podnieśli ten vat? wiem , ze :tak:od stycznia z 7 na 8% . Od lutego mieli podnieść do 23 , ale ktoś mówił , ze dali nam jeszcze czas do lipca?
 
Martolinka z tego co wiem, to wszystkie vaty podnieśli od 1 stycznia niestety:confused2:
a propos Vatów to jutro idę się s z fiskusem rozliczyć- z czego ogromnie się cieszę, bo mamy zwrot za dziecko i internet:tak:
Agnieszkakk oj fryz wcale nie ciekawy:-pma gniazdo na przodzie pośrodku grzywki:rofl2:
 
reklama
Do góry