reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

czesc, witam wieczorowa niedzielna pora.

kaamaa, jak przyjedziesz do N, to chusteczki bedziesz miala tanio. Szkoda, ze promocje na pieluchy sie skonczyly. Tez chce wiosny, wez mi tu zapodaj te wiosne:-)

Jakos kiepsko sie dzis czuje. Cos mi ten cykl dziwnie wyglada w tym miesiacu:dry:heh
 
reklama
w weekend pusto u nas że ho ho, ale to dobrze,bo nie musiałam wiele nadrabiać.
kaamaa- ile???? :szok::szok::szok: Powariowali z tymi cenami. My wczoraj byliśmy w Tesco (jestem tam bardzo rzadko, bo muszę dojechać ok 50 km) i Pampersy Active Baby kosztowały 59,99:szok::angry::angry: No wariacja jakaś! Dobrze, ze mam jeszcze lekki zapas to mi wystarczy i nie musiałam ich kupować, bo chyba bym tego nie zdziergała. Ja u siebie w mieścienie w hurtowni chemicznej płace 45 zł.
Juliana przyjemnego mizianka:-D:-D
Lelek- na długo M. wybywa?
Livastrid właśnie jakoś mało rozmowna dzisiaj jesteś:-(
Agnieszka a co Ty porabiasz dzisiaj cały dzień??

Ja dzisiaj chyba nie pójdę spać. :-:)-(Mój niuniuś pierwszy raz dzisija w nocy będzie spał sam w swoim pokoiku. W końcu po wielkich bólach go skończyliśmy (a robimy go od wakacji) i dzisiaj Iguś śpi już na swoim.
 
Witam!
Wróciliśmy od rodziców. To diwne, ale zawsze mam wyrzuty sumienia jak od nich wychodzimy, wydaje mi się, że za szybko.
A przytulanko dzisiaj też było (przed wyjściem)....:tak::-D
Lelek- przykro mi, że twój wyjeżdża, ty teraz też czekasz do nast. cyklu, tak? A kiedy masz mieć @?
Aga- dzięki za kciukasy, bardzo się przydadzą...;-)
Maron- podejrzewasz dlaczego nie masz jeszcze @? Może zadzwoń do gina albo przyspiesz wizytę. A może jednak coś z tego będzie...:-p wiesz, wyniki wynikami, ale życie potrafi płatać figle...
LIvastrid- co tamu ciebie? Wszystko ok?
Migus- witaj i gratulacje z powodu fasolki!!!:-):-):-) Nie znam się dokładnie na obliczeniach bety, ale 230 to na pewno ciąża, tylko nie wiem który tydzień.

Ja jutro do pracy na rano, więc dzisiaj za długo nie posiedzę. Ale pocieszam się tym, że za tydzień zaczynają się u nas ferie!!!:happy2::cool2::-)
 
Wika, jak maluch bedzie zafascynowany, to na pewno nie zasnie;-) Z czasem sie przyzwyczai, kiedys musi spac sam :tak:

Beta 230 to cos kolo 4 tygodnia chyba. Nie pamietam. W kazdym razie na pewno ciaza.

Agnieszka z kaamaa zniknely, juliana sie parzy, Lelek znowu slomiana wdowka zostaje:blink:

maron, moze akurat taki Ci w tym miesiacu wydluzony cykl zrobil. U mnie max bylo 40 dni, ale nie bylam po ani na lekach

Isana, jak za tydzien ferie to imprezki w domu sie szykuja, co?:-p;-)

Ja tak troche zmarnowana i sponiewierana pizza, moim zabkujacym szkrabem, bo dala mi dzisiaj czadu. Sama tez zabkujaca jestem, wiec nie jest mi wesolo. I chyba @ powoli sie zbliza, bo zupelnie nastroju nie mam. Do niczego:-p :-p
 
Hej hej jestem...trochę późno ale nie dawno dopiero pożegnaliśmy gości:)
Dziewczyny co u mnie się działoooo to normalnie szok,trójka dzieciaków w domu to kosmos ale spotkanie udane :tak:

Ogólnie ok,jutro poniedziałek ehhh jak Ja nie nawidzę poniedziałków :baffled:
Zdecydowanie wolę piątki!
 
ej no i podała mi ,któraś przepisa na wściekłego psa?przegapiłam? bo wiecie mnie to trzeba wielkimi literami żebym dojrzała hahahha darujcie ,ale nie jestem w stanie poodpisywać bo mnie M zblokował dziś siedział i oglądał auta ,których i tak nie kupi ,ale musi popatrzeć hehe i padam już na pyszczek.
 
reklama
Do góry