reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wika na szczęście nie, robiłam test, wynik " ciesz się nie będziesz mamą" :-D


Livastrid 2 tyg. temu jeździł oddać krew, przed pobieraniem, robią wszystkie wyniki, i wszystko książkowo.


No tak masz rację, są w życiu gorsze problemy.....

Tylko czasami te czasami na pozór małe, zapomniane urastają w bardzo dużą siłę, wiele razy się o tym przekonałam.

Ja też codziennie sobie powtarzam zero słodyczy, ale co z tego jak M nie przeżyje jak nie skonsumuje przynajmniej paczki ciastek... a ja razem z Nim :dry:

Ostatnio przebojem u Nas jest bita śmietana z krakersami :zawstydzona/y:
 
reklama
he he. Maz zawsze jak jedzie w trase to robi mi zapas slodyczy,ostatnio przyjechal- patrzy a mi jeszcze tyle zostalo! Mowi czemu nie jesz? A ja mowie ze akurat tych nie lubie(rurki z czekolada, wafelki orzechowe) no i wzial je sobie do pracy. A dzis zagladam do szafy na pewniaka a tam pustoooo!!! Zjadlam wszystko i pisze do M, ze szkoda ze oddalam mu te rurki bo teraz bym je zjadla:-D:-D
 
no i wlasnie wszystko mnie swedzi po czekoladzie
ale wole to niz np mega duszacy bol serca

krakersy z bita smietana powiadasz? u mnie w domu ostatnio hitem sa krakersy w czekoladzie:blink: zaraz wyjde na lakomczucha:-p ale zjadlabym cos pysznego, tyle ze nie wiem co:zawstydzona/y::-D
 
ja bym zrobila, ale potem sama musialabym cale wsuwac, a tyle slodkosci na raz to nie dla mnie;-)

dobra ide w kimono, bo nigdy nie wiem, ile jest mi dane pospac:-D

dziewczyny z rana sie zalamia jak zobacza, ze tyle postow nabazgralysmy:sorry2::-D

do jutra
 
Ja też już idę spać...
Lelek- tylko pamiętaj jutro o foliku! Zapytam cię o to...:tak:
Kama- współczuję draństwa na udzie... mam nadzieję, że szybko się pozbędziesz- trzymaj się!:-)
Livastrid i Wika- mam dziewczyny to samo... łasuch ze mnie odropny, a zwłaszcza na słodycze (choć nie tylko, jakm mój M. coś je to zaraz mam apetyt na to samo pomimo, że przed chwilą jadłam- niestety tylko pojemność mojego żołądka jest o wiele mniejsza...)- też nie potrafię sobie odmówić, nawet myśląc o zdrowym odżywianiu się przed ciążą, ehh...:zawstydzona/y:
Ok, to ja spadam. Kolorowych snów dziewczyny i do jutra!
 
Hej hej:)
...ale fajnie :-) jaki tu ruch,super :tak:
przepraszam że nie nadrobię każdej z osobna ale jak zwykle padam po pracy ze zmęczenia i za chwilę prysznic i spać bo rano trzeba wstać i zająć się domem.Mam kupę sprzątania,prania i na obiad muszę coś ugotować :-/

Aga- trzymam &&& za wizytę u gina. A to w Polsce czy tam u ciebie się zapisałaś? Bo z tego co wiem to chyba chciałaś do polskiego.

Ja zapisałam się tu w UK ale jadę do innego miasta a dokładnie do Coventry.
Idę do Pani ginekolog Polki oczywiście więc będę mogła spokojnie się dogadać.
Boję się i stresuję bo taka już panikara ze mnie...


Dobranoc wam i już teraz życzę wszystkim miłego czwartku :blink:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!!!

jestem pierwsza haha ale akcja :-D wczoraj pisałam jako ostatnia a dziś jako pierwsza ;-)
Pobudka dziewczyny,wstawać!!!

Ja już od około 7mej na nogach,obiad zrobiłam,pranie już wyprane,kuchnia sprzątnięta,łazienka także :)
jeszcze odkurzanie i ścieranie kurzy mnie czeka ;-/
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)

Nie spodziewałam się że będę druga, myślałam że to gwarno będzie po wczorajszej dyskusji :-D

Ratunku! M dzisiaj zażyczył sobie na obiad naleśniki z nutellą :szok:

Takiego smaka mi nabobił że chętnie już bym teraz je wessała, nie długo będę wyglądać jak szafa trzydrzwiowa :wściekła/y:
 
Do góry