reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Ja też się cieszę że jest nas co raz więc ale szkoda że tylko nie liczni się udzielają a przelotni wpadają,zapisują się i do widzenia :(
Mam nadzieję ze dziewczyny wrócą.

Lelek to witaj w klubie bo Ja też nie lubię poniedziałków ale za to kocham piątki :-)
 
A ja tak naprawde od dziecinstwa lubie czwartki:-D i za nic nie potrafie wytlumaczyc dlaczego hi hi. Lubie i juz:-)

Musze sie ogarnac i jechac na zakupy, bratu kupic miesieczny- bo ostatnio jak dalam mu kase to przepil a biletu nie kupil. Ale tak mi sie nie chce.... Musze tez kupic troche bodziakow dla Miloszka, bo kupilam z allegro rozm 80 ale sa za male i musze juz na 86 kupowac. W sumie to moj pierwszy nieudany zakup z allegro i to moja wina bo nie wiedzialam ze Miloszek cos urosl(ma z tym problemy)
 
Agnieszka to pewnie koleżanka ma tą samą przypadłość co ja, przerośnięty któryś jajnik. Ja akurat mam prawy, i jak jajeczkowanie odbywało się w prawym jajniku, to od razu pogotowie:no:. Jeśli koleżanka nie ma jeszcze dzieci, to jej to poradź na prawdę pomaga :-).

Ja kocham sobotnie popołudnia, M już w domu i weekend nasz.
Nienawidzę jesieni i zimy. Kocham pierwszy wiosenny dzień po zimie. Wtedy jest w lesie mnóstwo białych kwiatów, bardzo lubię wtedy sacerować.... achhh rozmarzyłam się.
 
reklama
Czesc :)
Ja też nie lubię poniedziałków, ale w tym roku mam poniedzialki wolne więc są do zniesienia :))

Ja nigdy nie miałam bolesnych miesiączek, jedyne co, to staje się baaaardzo nerwowa przed. I to jeste jedyny sympton zbliżającego się okresu...
 
Do góry