reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wika ale fajny awatarek:)

martolinka wiosna to piękna pora roku,marzy mi się "wiosenne" dzieciątko :)


Weekend to forum troszkę ucichło.
Ja miałam gościa,koleżanka na kawkę przyszła,potem ogarnęłam dom i teraz mam czas na bb.
Mąż w pracy,mały bawi się w swoim pokoju,jest super :-D
 
reklama
Mama Stacha ja w ciążę zaszłam 27 marca, 30 marca dostałam jeszcze skąpego @, termin miałam na 1 stycznia a Julka urodziła się 13 stycznia, więc nie wiem dlaczego maj, raczej początek kwietnia :-p
Wiesz co, ja ostatnią @ miałam chyba 18 marca i każdy lekarz podawał mi termin na Boże Narodzenie. Druga ciąża dosyć często kończy się przed terminem (mięśnie już nie te :-) ). Ja marzyłam by przenosić do stycznia (sama jestem styczniowa), ale los chciał inaczej. Pocieszam się bo moja koleżanka urodziła właśnie w Sylwestra (termin miała na 10.01). Więc by uniknąć ryzyka wolę maj.
Potwierdzam też, że fajnie jest rodzić na wiosnę, starszaka tak urodziłam i ogromną przyjemnością były pierwsze spacery. Młodszy urodził się przed zimą i jakiekolwiek wyjście to było wyzwanie. Wokół pełno chorób, ubieranie to katorga dla obojga i wyjścia ograniczone z powodu ujemnych temperatur, więc hartowanie też utrudnione.
Ja jednak nie miałam możliwości wyboru bo ciężko zachodzę w ciążę.
 
Mnie też możecie wstępnie wpisać na koniec roku 2011 jako rozp. staranka.. ale zobaczymy! może wtedy poczekamy te parę miesięcy jeszcze bo, mnie się marzy wiosenny/letni dzidziuś teraz. Córka jest z 13.01.2009 r. (termin por. miałam na 21.01)
We wrześniu planujemy wakacje więc po nich pewnie zdecydujemy co i jak.
Póki co i tak muszę brać tabsy i metformax, bo mam niski progesteron i lekarz chce go wyrównać.... no zobaczymy.
A w październiku zostanę ciocią - moja siostra jest w ciąży:):)
 
Hej!
Witam nowe koleżanki!:-)
Wolałabym urodzić na wiosnę, a nie jesień/ zima- wiadomo, ale z tego co widzę, większość z was ma już chociaż jednego dzieciaczka, a ja planuję dopiero moje pierwsze, a latkaniestety lecą, chciałabym zdążyć zajśćw ciążę jeszcze przed 31 urodzinami (koniec czerwca), więcsame rozumiecie, że nie za bardzo mogę sobie pozwolić na "wybieranie" lepszej pory roku. Tym bardziej, że chciałabym mieć więcej niz jedno dziecko.
 
Isana jak już się ma jedno dziecko to jest inaczej.
Działaj działaj kochana i nie patrz na to kiedy bo faktycznie bez obrazy ale jak u Ciebie 30tka na karu to nie ma co wybierać a tym bardziej że planujesz więcej niż jedno dziecko.

A mój synek idzie jutro na urodziny do koleżanki,kupiliśmy prezent i kartkę,jest szczęśliwy normalnie szał:))
 
reklama
Do góry