reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Witajcie :-) co u Was??
ja w trakcie porzadkow jestem i zaraz musze sie zabrac za pokaz multimedialny na sobotnie zajecia i korekty w mojej mgr :-p maz w pracy do 22.00 wiec mam spokoj ;-) pozniej na solarke sie wybieram, bo w sobote mam 5-lecie studniowki i muszxe jakos wygladac :-p heh
ooo i na dzis jestesmy razem 5 lat i 5 miesiecy :-)

P.S widze, ze jestem ostatnia na naszej liscie :-p
 
Ostatnia edycja:
hej

ooo maron to imprezka sie szykuje... no i gratulacje z okazji rocznicy

ja robilam obiad ale moje dziecie wolalo spac a jak przyszlismy do pokoju to zaczal sie bawic;-)

moj maz dla odmiany w domu od dzis do soboty a na weekend znow w trase

milego dzionka
 
Witajcie !!!
Maron gratulacje rocznicy :) super wynik!!! widze , ze Twoja praca idzie do przodu.. ja kończe I rozdział wiec jestem w lesie :)
Wika dla mnie placki zostały ? :)
agnieszka witaj!!!!

jestem uzalezniona od ciastek holenderskich z czekolada... zjadłam juz ich 14 :p
 
Ja także skończyłam porządki w domu,nawet podłogi umyłam i pościel wyprałam :-D

martolinka 14 dobra jesteś :-D;-)
lelek pozdrawiam :)
maron udanej imprezy życzę ;-)

Lista staraczek nie jest jeszcze pełna,muszę dopisać 3 dziewczyny do listy ale niestety przyznam się bez bicia że nie umiem wysłać listy na serwer :zawstydzona/y: mąż tłumaczył ale zapomniałam,próbowałam i nie wychodzi :-( więc muszę czekać do soboty aż mi wytłumaczy jeszcze raz ale tym razem zapiszę sobie i listę będę uzupełnia na bierząco :-)
 
Dzieki :-) no juz troche jestesmy ze soba :-)
a ja od holenderskich z karmelem ;-) mniam. No musze zaczac cos robic, bo czerwiec sie zbliza wielkimi krokami :-D
 
Cześć:)
Wika dla mnie placki zostały ? :)

Nie został ani jeden placuszek... :(( tak się wczoraj objadałam, ze dzisiaj aż mnie brzuch boli. Ale to nic, ja uwielbiam placki ziemniaczane!!!!

Igor śpi, a ja zabieram się teraz na obiad. Dzisiaj u mnie standardzik: schabowy z ziemniakami i ogórkiem konserwowym.... Nie chce mi sie gotować. Nie lubię tego robić....
 
a ja ostatnio dostalam olsnienia i non stop wyszukuje ciekawych przepisow :-D niektore potrawy naprawde pyszne :-) ale dzis maz wyjatkowo od rana do pozna w pracy wiec nie wiem czy cos bede gotowac. Ja zjem byle co a on ma obiad w pracy
 
reklama
Do góry