reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
codziennie tak masz, że nie wiesz, czy w danym dniu pracujesz czy nie??

Tak co dziennie dzwonią do mnie z zapytaniem o pracę a to dlatego że pracuję przez agencję,nie mam kontraktu a praca agencyjna z tym się własnie wiąże i czasami to czekanie na tel.mnie dobija ale da się z tym żyć.
Tu w UK działa to zupełnie inaczej :eek:
 
kama tak Milosz ma skaze bialkowa i alergie na gluten, a do mleka nie kazala zmuszac bo powiedziala ze te skladniki co posiada mleko mozna zastapic czym innym no i zeby podawac wapno, a i mowilaze byc moze on nie chce mleka bo ma uczulenie na laktoze i boli go brzuszek. Ja tez kiedys myslalam ze mleko to podstawa. Mieszalam mu z kaszka ryzowa o roznych smakach, ze sokiem, nie nierze do ust i koniec.

A jakie kaszki masz na mysli?
 
Czesc babeczki

nie zazdroszcze Wam dziewczyny tych problemow z zywieniem. Mam poki co nadzieje, ze u mnie takich hec nie bedzie. Tak jak Wika pisala, wiem ze kaszki Holle sa bez glutenu.

Martolinka, z ta wylegarnia to Ci wyszlo:-D Wiesz, zawsze jak beda checi/pieniazki/czas to zawsze mozna kolejne studia robic. Nigdy nie jest za pozno:-pMowisz snieg spadl :sorry: pewnie moja mama znow sie nie cieszy. W ogole odnosnie chusty to kupilam juz. Juz nie moge doczekac sie by wyprobowac. Czekam tylko na przesylke, bo ja tradycyjnie uwielbiam zakupy przez internet.:-D Mowisz zatrucie ciazowe, nie boisz sie, ze pojawi sie przy nastepnej ciazy? Ja walczylam z potencjalnym zatruciem takze i na sama mysl, ze moge miec cisnienie w kosmos wywalone dostaje wyzszego cisnienia:oo::-D

Agnieszka ja bym chyba szalu dostala czekajac na telefon. Ale jak to tak wyglada, to pewnie jest to kwestia przyzwyczajenia...


Ja bym tam mogla wolne oddac, bo mi sie strasznie nudzi. To tez jest meczace.


Jutro jade zalatwiac paszport do ambasady. Na sama mysl krew mnie zalewa:sorry:Ciekawe, czemu ja nie lubie polskiej biurokracji:-p
 
Czesc babeczki



Jutro jade zalatwiac paszport do ambasady. Na sama mysl krew mnie zalewa:sorry:Ciekawe, czemu ja nie lubie polskiej biurokracji:-p
Kochana nie tylko Ty:no:

Szukam namiarow na dobrego proktologa w moim wojewodztwie ale tak naprawde to sa tylko 2 i to 60 i 80 km ode mnie, na nfz wizyta w kwietniu, prywatnie na poczatku marca. Musze cos zrobic z tymi hemoroidami i powinnam to zrobic przed ciaza.... czy lepiej juz po?
 
aldo, nie wiesz co mowisz, mowiac, ze filologia poslka to Twoje marzenie. Ja bardzo zaluje, ze poszlam na te studia, ale coz...i nawet nie chodzi tu o gramatyki historyczne, opisowe itd. :-p bo to lubilam :-) chodzi o to, ze polonistow jest po brzegi...teraz licza sie techniczne studia. Ja jestem moze w lepszej, moze w gorszej sytuacji, hmmm ciezko stwierdzic, bo koncze polonistyke nienauczycielska :-p
Od pazdziernika jak dobrze pojdzie zaczynam technika farmacji...pozniej zobaczymy :-)

P.S czy Wam tez zdazaja sie dziwne krwawienia w czasie owulki??
 
maron ja zawsze chcialam isc na farmacje......

mi kiedys zdarzaly sie plamienia miedzycyklowe ale lekarz mowil ze to ok, ale u Ciebie to krwawienia?
 
no, powiedzmy, ze takie plamienia w trakcie owulki. Badania niedawno robilam cyto i USG i wszystko ok jest, dlatego nie wiem skad te krwawienia. Kiedys czytalam, ze w trakcie owulki to normalne, tylko mi sie od niedawna takie zaczely, wczesniej tego nie bylo.
Co do farmacji to tez chcialam isc ale stchorzylam :-( przez chemie, a specjalnie biologie na maturze zdawalam :-p teraz juz tylko technik :-) nie chce mi sie isc na studia i uczyc sie kolejne minimum 5 lat, poza tym znow tyle kasy wydac? :-p wole zrobic 2-letniego technika
 
reklama
ja mam raz na jakis czas takie male plamienie przy owu. Nie zawsze, ale sie zdarza.

Z farmacja to ja mialam plana w podstawowce, z ta mysla trafilam do tech. chemicznego. No, ale jak zobaczylam znajomego jak zakuwa niczym ksiazke telefoniczna na pamiec to mi sie odechcialo:-D
 
Do góry