reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

wika kupilam kaszke kukurydziana, kaszke bezglutenowa i kwiat amarantusa- takie kwiatki a gotuja sie jak kasza jeczmienna tylko to ma wiecej takiego gluta w sobie, anp kaszke mleczno-ryzowej on tez nie moze tylko sama ryzowa- ale z kolei takiej nie chce, mleka modyfikowanego tezjuz nie pije bo nie chce
 
reklama
Lelek i livastrid
Ja mieszkam na obrzeżach miasta, prawa jazdy niestety jeszcze nie mam:( DLatego ja zakupy robię przez internet!:) Ebay i allegro itd. :) W Smyku też byłam podczas pobytu w Polsce, ale strasznie drogo!

Martolinka
Studiujesz filologie polska? To bylo moje marzenie, zeby to studiowac:) Ale padlo na politologie i zarzadzanie:/ czyli takie "bezduszne" studia...
 
aldo powiem Ci , ze teraz załuje , ze poszłam na ten kierunek. MIłosc do literatury musiała ulec bezdusznym analizom , interepretacjom, gramatyce historycznej i czytaniu na akord. doslownie :) gdybym tylko posiadała choć odrobinę ścisłego umysłu nie zastanawiałbym się nad studiami inżynierskimi. Polonistyka to studia dla bezrobotnych , lub w innej wersji- wylęgarnia starych panien
 
Lelek u Nas też jest smyk, fakt jest strasznie drogo ale ciuszki są zajefajne, czasami można znaleźć fajną okazję np. kupiłam dla Julki kombinezon zimowy za 80zł.

Pewnie strasznie ciężko Wam bez glutenu, Julka miała uczulenie na białko mleka krowiego, więc duużo rzeczy odpadało, teraz już wszystko ok tylko wylazło na sok z białych wingron i miód :wściekła/y: jak nie urok to sraczka.


Daff i Ty tutaj też :-D Cześć Kochana :*

kaamaa ja tu juz od dawna;p
tylko mala przerwa byla.. bo nie zawsze moglam zajrzec.. a pozniej pisalam tylko na grupie zamknietej na ktorej nie jestem... no a teraz pisze tutaj i w sumie ruch tutaj jest dzieje sie cos:D super jest:)
 
kama- Milosz od miesiaca nie pije wogole mleka bo nie chcial a pediatra nie kazalago zmuszac. Podejrzewam ze poznal smak innych dobrych potraw dlatego odrzucil smierdzace niedobre bebilon pepti

Wogole to dzien dobry i milego dzionka
 
Witam się i ja :-)

Lelek Miłosz ma skazę białkową?

Szczerze, to trochę nie rozumiem Twojej lekarki, pozwoliła dla rocznego dziecka w ogóle zrezygnować z mleka, ma dziwne metody. Julka też na początku nie chciała pić Nutramigenu, kombinowałam jak się dało, dorzucałam do mleka deserki, soczki i się przełamała.Przecież mleko i produkty mleczne to podstawa w diecie!!
A na czym robisz mu kaszki?
 
reklama
Do góry