reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Arcala, rok temu taka dziewczyna otworzyla i splajtowala... Wynajem lokalu u nas kosztuje 3tys na miesiac, ja bym dojezdzala 12km, malego bym musiala do przedszkola, a pozniej i tak bym nie miala z kim go zostawic, a o zatrudnieniu kogos nie ma mowy, nie mam zadnych oszczednosci, kredytu nie dostane bo na razie staramy sie o pozyczke na budowe:-(
 
Lelek: No z tymi kosztami to faktycznie kiepsko.... Ale zastanawia mnie czemu ta dziewczyna splajtowała skoro ten sklep co macie jest beznadziejny?? Pewnie wszyscy jeżdżą do większego miasta na zakupy...
 
allegro i podejrzewam Zielona Gora(45km)

znalazlam przepis na szarlotke bezglutenowa, wstawilam juz do piekarnika- jak mi nie wyjdzie to sie zalamie:-( nie mam problemu z gotowaniem ani pieczeniem ale jesli dotyczy to potraw bez glutenu- nigdy mi sie nie udaja:-(
 
Lelek u Nas też jest smyk, fakt jest strasznie drogo ale ciuszki są zajefajne, czasami można znaleźć fajną okazję np. kupiłam dla Julki kombinezon zimowy za 80zł.

Pewnie strasznie ciężko Wam bez glutenu, Julka miała uczulenie na białko mleka krowiego, więc duużo rzeczy odpadało, teraz już wszystko ok tylko wylazło na sok z białych wingron i miód :wściekła/y: jak nie urok to sraczka.


Daff i Ty tutaj też :-D Cześć Kochana :*
 
ja wpadam sie przywitać bo mnie łepetyna boli od paru dni dziś to już wyjątkowo chyba jednak muszę coś połknąć bo nie wytrzymiem.
Pozdrawiam i ściskam cieplutko bo zimno brrr.
 
Lelek- a jakie kaszki mu dajesz?? ja mojemu daje bezmleczne HOLLE i zdaje mi się ze są też z tej firmy bezglutenowe.. I jak Ci wyszła ta szarlotka?
Kaamaa- na miód to rozumiem, bo to silny alergen jest, ale sok z winogron??
Kobietka- zdrówka życzę :)
 
reklama
Kiedy masz obronę?

martolinka ja tez jestem na V roku Filologii polskiej :-) no wlasnie, kiedy masz obrone?

Kobietki obrona najwczesniejw czerwcu a noajpozniej we wrzesniu. ;-) Staram sie jak moge , ale przy tym moim małym diabełku to w ciagu dnia pisac nie ma kiedy a wieczorem jedyne o czym marze to słodkie lenistwo:tak:

My dziś pojechaliśmy do Władysławowa nad otwarte morze i tam zafundowaliśmy sobie spacer w chuście:tak:
Ja jestem wysoka bo mam 180 cm , waga jak na suwaczku i jestem zadowolona. W ciazy przez zatrucie ciazowe przytyłam prawie 30 kg , jadac do szpitala wazylam 106 kg:cool2::blink: smiałam sie do lekarza ze z taka waga to weterynarz powinien mnie przyjmowac;-) wikszosc zgubiłam po wyjsciui ze szpitala i karmiac , a potem dietk ai oto jestem:-p
 
Do góry