reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Agnieszka[/B] a karmiąc piersią można stosować dietę?
Ja jednak radzę przed zajściem w ciążę o kondycję zadbać,i w ciaży przecież też można ćwiczyć, jak kobieta jest wysportowana to łatwiej jest urodzić i szybciej dochodzi się do siebie po porodzie.


Julka co raz odważniej stawia pierwsze kroki nareszcie! :-)
Najlepiej trzeba byłoby skonsultować się ze specjalistą a fakt im kobieta bardziej wysportowana tym podobno łatwiej urodzić.

Gratulacje dla Julki:)
mis
 
reklama
dzien dobry,
ja tam niewyspana. Mialam miec wizyte z mala u lekarza a na 5 minut przed przyjazdem taksowki dostalam sms, ze przepraszamy, ale dzis nie bedzie lekarza:growl: To nic, ze mala niepotrzebnie rozbudzilam, ze musialam wstac szybciej zeby mleko sciagnac i jakos sie ogarnac. Ale jestem zla!!!


Fajnie, ze juz masz takiego duzego tuptusia kaamaa. Moj chrabaszcz dopiero co wywraca sie na brzuszek i przyszla pora na zmiane z kolyski na lozeczko, bo 10 w skali Beauforta to malo powiedziane to co sie dzieje w tej kolysce:szok:



W sumie mnie powiedziano, ze jak bede karmic to najprawdopodobniej zrzuce te moje ciazowe kilogramy. I na szczescie tak sie stalo, zreszta nawet nie wiem kiedy. Przytylam prawie 30 kg (dokladnie nie wiem, bo na ostatniej wizycie nie chcialam sie zwazyc) a juz mam 2 kg mniej niz waga wyjsciowa sprzed ciazy. Wiec nie jest zle. Diecie lekarz powiedzial nie, bo przeciez mala musi dobre rzeczy w mleku dostawac.


Jakich jeszcze nauczycieli mamy na naszym edukacyjnym watku? Przyznawac sie!:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam,

wszystko wskazuje ze na 2012 jak najbardziej sie zalapie:D
No to super :) Gratuluję podjęcia decyzji :)

Wika a Ty jak się czujesz,wyspana,masz dziś wolne czy w pracy siedzisz?
Siedzę w domu. Mam jeszcze tydzień wolnego. W tym tyg. już nie prowadzimy dyżurów feryjnych. Ja też sie wyspałam. Pospaliśmy z Igorem do 9:30!!!!

Julka co raz odważniej stawia pierwsze kroki nareszcie! :-)
Gratuluję, ja już się nie mogę doczekać samodzielnych kroczków Igora, bo jak narazie to chodzi prowadzany za rączkę, albo jak pcha swój pchaczyk :)
 
Dziewczynki,
Mam prośbę do Was. Jakbyście gdzieś na forum natrafiły na kobietę, która jest nosicielką hemofilii i już np. urodziła dziecko to dajcie mi znać. Założyłam osobny wątek w tej sprawie, ale lepiej działac na kilku frontach :)

Z góry bardzo Wam dziękuję.
 
...a Ja nie mogę dodzwonić się do gina :baffled:
ja do mojej od zeszłego tygodnia dzwonię co jakiś czas i ciągle zajęte:no:
chyba znów wrócę na prywatne wizyty:sorry2:
Livastrid nasz były pediatra też takie numery odstawiał, ale nie smsował, tzn dzwoniłam o 13 czy mogę przyjść na szczepienie a on tak będzie, poszłam za godzinę a tam kartka że go nie będzie dziś:dry::sorry2:
Wikuś podziel się wolnym, chociaż jednym dniem:-p:-D
 
Aga to i tak szybciej niż ja - ja taki dłuższy urlop dopiero w drugiej połowie lipca bedę miała:sorry2:
a ja włączyłam pranko i za obiadek się biorę bo jednak z dzisiejszych zakupów nici-poczekam do wypłaty w piątek:-p:-):cool2:
 
reklama
Ach, dziewczyny,
czasem lokalna sluzbe zdrowia mam ochote wpakowac do wora a wor o mur walnac:crazy:
Nie wiem kiedy nastepna wizyta, wysla mi zawiadomienie poczta. Ale smieszne. Dobrze, ze to nic waznego.

Dobrze ze, chociaz Tobie Agnieszko udalo sie zwalczyc system opieki zdrowotnej;-) zawsze chociaz jedna z nas ma do przodu:tak:
 
Do góry