reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Cześć dziewczynki! Zaraz wasza kolej się starać. Podczytuje was czasem i widzę, że zrobicie listę która kiedy zaczyna. Bardzo fajnie. Łatwiej będzie mi wam kobicować.
 
Witajcie!!
livastrid Antek jeste przyzwyczajony do chusty i grzecznie w niej siedzi :)

Imprezka ?? będziemy pewnie tańcować i pić do upadłego!!! :)
Ja z mezem bedziemy sie starac od lipca 2011 :D jupi jak to juz blisko!!!!
U nas dzis pada tak , ze chyba zasypie trójmiasto/ Musze dzis dojechac na korepetycje a bardzo nie lubie takiej pogody
 
Hejka. To ja pisalamo tej liscie tylko naprawde nie mam pojecia jak ja stworzyc... wobec tego proponuje zeby kazda stworzyla sobie suwaczek podobny do mojego i tam bedziemy odliczac dni, ok?


To o ktorej imprezka?;-) ja ubieram bezowo-złota sukienke z odkrytymi plecami, a co:-Djak szalec to szalec;-)
 
ja poki co opcjonuje przy czerwcu,
musze na chwile zapomniec o starankach i sprawdzic czy nie mam kamieni w woreczku bo cos mnie tam rabie. Wczoraj zjadlam jajo z majonezem i myslalam ze cale zwroce:no:. Usg mam dopiero w lutym i zobacze co dalej. Najwyzej zmienie suwaka:-D

martolinko, jeszcze raz dzieki

udanej imprezy, mam umowe z mezem ze weekendy sa zawsze tylko nasze, rozumiecie chyba;-)
 
Cześć Dziewczyny :-)


Mam nadzieję, że mogę się do was przyłączyć, też chcę zostać mamuśką w 2012r. :tak:

Drugą Dzidzię też chcemy ze stycznia więc staranka zaczynamy od kwietnia.
 
Witaj kaama, dolaczaj, stworz suwaczek z odliczaniemdo staranek:-)

livastrid ja tez mam taka umowe z mezem ale go nie bedzie w ten weekend wiec ja uczestnicze w imprezie:-D
 
No tak, Lelek, gdy kota nie ma myszy harcuja:-D Moj ma za tydzien w sobote impreze pracownicza wiec jak cos sie bedzie dziac to dolacze. W koncu nie tylko jemu wolne sie nalezy:-p

A dolaczaj kaamaa100 i wklejaj suwaka. Odwazna jestes, na styczen sie piszesz:-D
 
Lelek to jeszcze tak nie śmiało. Oficjalnie to się nie staramy,boję się jakoś tego słowa :-D o Julkę też niby się "nie staraliśmy" a jest. Suwaczka nie wstawię, bo nie wiem dokładnie kiedy M wyjeżdża no Norwegii i nie wiadomo czy jedzie na miesiąc czy na dwa. Jak będzie wszystko ok to do Niego dołączamy, i staranka będą musiały się troszeczkę opóźnić.

Ale nie ma bata w 2012 musi być dzidzoł!

Ja też się dołączam do imprezowania :tak: Jestem nowa więc wkupne stawiam :-D
 
reklama
wyjeżdża no Norwegii
gratuluje wyboru, ogromniasta kupa sniegu sypie zima od dwoch lat i male - 20 parostopniowe mroziki wystepuja, ale luz:-p. Kolejny pretekst do czestych przytulan:-D. kaamaa100 powodzenia w probie osiedlenia prosto z poludniowej Norwegii.

p.s. Zaraz mi Martolinka joby da za brak skladni w zdaniach, he?
 
Ostatnia edycja:
Do góry