reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Livastrid rodzajów , firm chust masz od groma :) znam maniaczki co maja po kilka sztuk . Ja kupiłąm nową z firmy Lenny Lamb. Zaczełam chustowanie gdy mały miał 3 msce wtedy kupiłam juz chuste tkana LL (powyzej 9-10 kg). Wczesniej nosi sie w elastycznej :) Ja Antka nosze do tej pory a ma 13 kg :) Nie juz takie długie dystanse ale po galerii , do sklepu , czy na godzinny spacerek :) Ubieram młodego troche lzej niz do wozka, siebie tez jedna warstwe mniej bo grzejemy sie wzajemnie . Musze sie nauczyc w koncu wiazac plecaczek, w wakacje na wyprawy w sam raz.
 
reklama
Dzieki slonko za porade.
Niestety u mnie nie ma LL, ale lokalne kobity doradzily mi ktore sa fajne dostepne u nas. Nom tyle roznych kolorow, juz wiem czemu niektore - jak mowisz - maja po kilka sztuk:-D Jestem wlasnie dosc aktywna a wozkowe spacerki mnie ograniczaja. A powiedz, czy Twoj dzieciaczek spokojnie w niej siedzi czy grymasi?
 
Bida, mi tez by chusta sie przydala, bo jak jade na miasto to nie wszedzie mozna z wozkiem wejsc, ale kiedys spraktykowalam i jakos zle sie czulam:-(moze za malo czasu dalam sobie na oswojenie.


Ja to rocznik 84.

Kobitki to robmy po malu liste ktora kiedy zaczyna staranka. Nie umiem sie tak posluzyc forum zeby zrobic wykres.

Ja od marca;-)
 
Ja jakoś wolę wózeczek niż chustę, może dlatego, że moja córcia mało waży i nie męczę sie wózkiem.
martolinka niezły chłop z Twojego synka:) moja waży 11.600 a ma 2 lata..
Lelek marzec już niedługo :) czyli na początek roku 2012 chcesz się załapać;) przyznam się, ze ja już nie chcę mieć stresa żeby nie urodzić przed 01.01 heh ;) a miałam termin na 21.01.09 teraz chcę lato... bo jedno z zimy drugie z lata fajna parka by była..

My zaczynamy we wrześniu.. po urlopie, bo mamy zamiar jechać gdzieś dalej może grecja..? a w ciąży wolę nie ryzykować!
a tak po cichu mam nadzieję, że moja siostra mnie wyprzedzi, bo juz troszkę się starają i wolałabym, żeby jej dzidziuś pierwszy się pojawił a potem nasz drugi:)
 
mam praktyki :-)
Mnie tam mozecie wpisac poki co na koniec 2011 :-p pewnie dopiero we wrzesniu bede sie bronic, w pazdzierniku chcemy leciec na wakacje, wiec jakos pod koniec roku :) jakby sie cos zmienilo dam znac :-p
 
Kobitki to robmy po malu liste ktora kiedy zaczyna staranka. Nie umiem sie tak posluzyc forum zeby zrobic wykres.

Ja od marca;-)

Ja też nie zrobię listy, bo też się nie znam na tym, a tak wogóle to takimi sprawami nie zajmuje sie moderator???

Kasia- Najlepszego dla Córci :))

mam praktyki :-)
Mnie tam mozecie wpisac poki co na koniec 2011 :-p pewnie dopiero we wrzesniu bede sie bronic, w pazdzierniku chcemy leciec na wakacje, wiec jakos pod koniec roku :) jakby sie cos zmienilo dam znac :-p

Konkretny plan działania masz :) I dobrze. Gratuluję praktyk :) Gdzie je będziesz odbywać?


A ja dzisiaj miałam ciężki dzień, w ogóle ten tydzień miałam straszny, dobrze, że jutro już piątek :))

MOże jakaś imprezka? Jak za dawnych czasów:)))
 
reklama
wika w informacyjnym portalu internetowym :-) nooo plan dzialania jest, tylko znajac zycie nigdy nie dzieje sie dokladnie tak jakbysmy chcieli :-( wiecie jaka mam sytuacje, wiec roznie moze byc :-(
Imprezka??? :-) ahhh jak najbardziej. Igorka pod opieka zostawic i smigac :-)
Ja jutro ani pojutrze nie zaszaleje, bo mam zjazd :wściekła/y:
 
Do góry