reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

agnieszka.kk podsunela mi dobry pomysl. Moze powinnam wlasnie zaczac od wymiany zaslonek w domu. Te co mam sa jakies ciemne i moze to tez mnie jakos nie nastraja pozytywnie:-p

Na pewno zmieni się otoczenie:)
My z przemeblowywanie ruszamy w weekend ehhh nie lubię bałaganu ale za to efekt powinien mi wszystko wynagrodzić.
Mam świetny plan na sypialnie,potem pokój dziecka.Będzie czysto i elegancko:)

Dobranoc uciekam spać:)
 
reklama
aldo, martolinka ja tez 87 :-) za niecale 4 miesiace bede obchodzila 24 uodziny :-)
aldo, co to to nie, ja i blizniaki heh :-)
my jeszcze zobaczymy jak to bedzie. Chcialabym mama zostac w drugiej polowie 2012, a najlepiej pod koniec ;-) jednak wszystko bedzie zalezalo od mojego leczenia i efektow ;-)

P.S Chyba znalazlam praktyke :-) jutro mam spotkanie z redaktorem naczelnym pewnego portalu informacyjnego
 
Maron-- w takim razie powodzenia i trzymam kciuki :)
Agnieszka- przemebowanie??? Masz powera :))) Powodzenia, zeby CI sie udało tak przemeblować jak zamierzasz :)
 
Witajcie,
ja jestem z listopada 87 :)
Martwi mnie troche , ze nie mamy swojego mieszkania , ale teraz pracujemy nad zdolnością kredytową co nie jest takie proste :)
Wierzę , że jak sie chce to wszystko się da :)jesteśmy aktywnymi rodzicami. Nie boję się latam z nim samoletm , zwiedzać inne kraje, chodzimy na basen , place zabaw. Polecam chustowanie - niesamowita sprawa :) do tej pory się nosimy . Myślę,że jak będzie kolejna dzidzia to po prostu kolejne cudne zawiniątko mama lub tata będzie mieć na swojej piersi!! i aby do przodu!!! Grunt to sie kochać, szanować i ruszać z domu :D
Damy radę !!

maron powodzenia!!!
 
Maron - trzymam lapcie.

Będzie czysto i elegancko:)
Ty, agnieszka to masz fajnie. Ja walcze z generalnym remontem. Trzeba bylo przed zima chalupe ocieplic, ogrzewanie zamontowac i zrobic chociaz jeden sprawnie wygladajacy i dzialajacy pokoj. Mi sie marzy zrobienie na wiosne podlogi w kuchni po ostatnim pozimowym wycieku wody z rur:crazy:

wiec zanim osiagne ten DOJRZAŁY wiek to musze urodzic kolejne cudo
no moze mi sie ta sztuka uda. Tylko musze sie postarac o to przed czerwcem :laugh2:
Jakos tak dziwnie jest zbliżać sie do 30!
nom wlasnie...

Ja martwię się inną sprawą. Mianowicie, jestem dość aktywna zawodowo i boję się, że ciężko mi będzie połączyć pracę z opieką nad dwójką maluchów....
Wika, nie Ty pierwsza. Jak porzeba to kazdy sobie poradzi;-)

Polecam chustowanie - niesamowita sprawa
powiedz mi Martolinko, bo sie wlasnie ostatnio nad tym zastanawialam, czy jest wygodnie nosic tak dzieciaka? Denerwuje mnie ciezki wozek a taka chusta jest zdecydowanie lzejsza. Cieplo w niej dziecku? Moze masz jakas konkretna marke godna polecenia?

A wiecie drogie wyze demograficzne wieksze i mniejsze, ze rok temu zobaczylam moje kochane 2,5 mm szczescia po raz pierwszy? :biggrin2:
 
reklama
Do góry