reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Ja tez zamierzam brac niedlugo kwas foliowy, mimo, ze staranka byc moze zaczniemy dopieo pod koniec przyszlego roku. Nie zaszkodzi;-) a moze tylko pomoc :-) wole brac wczesniej, bo nie stosujemy zadnej antykoncepcji od slubu, jedynie kalendarzyk ;-)i wiadomo, ze moze byc roznie, tymbardziej, ze @ mam ostatnio bardzo nieregularne.
A jesli chodzi o wspomagacze, to ja biore Castagnus ( ktory podobno nim jest) i witamine B6 - tez poki co nie po to aby mnie wspomogl ;-) tylko z powodu tych moich wrednych @ :-)
a slyszalyscie o wiesiolku??
 
reklama
Ja niestety na temat wiesiołka wiedzy nie posiadam,nigdy nie brałam więc nie pomogę ale może inne dziewczyny się wypowiedzą.

:)

podobno latwiej zajsc w ciaze, bo po nim jest duzo sluzu dobrej jakosci ;-) znam kilka osob, ktore twierdza, ze staraly sie dlugoooo a po wiesiolku w pierwszym cyklu zaszly :-)bierze sie go do owulacji tylko
 
Do góry