reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wika, my już mamy dwójkę :-) Chłopaki, wychowawczo spore wyzwanie. M mówi, że ma dość :-) Dam mu jeszcze troszkę odpocząć / i tak czekam na umowę / On wie, że ja chcę jeszcze córeczkę, a jak mam cel to raczej ciężko mnie odwieść od jego zrealizowania :-)
 
reklama
Ania - jaki masz śliczny suwaczek :) Też chyba sobie taki strzelę, ale nie mamy z M. jeszcze konkretnej daty na rozpoczęcie staranek...
a dzięuję baaaaardzo:-)wiesz, my też konkretnej daty nie mamy - bo trudno z @ ucelować już teraz, ale wstępnie ustaliliśmy że od sierpnia ruszamy:-D
Wika- Aż miło pomyśleć co będzie za rok o tej porze:) będziemy się prześcigać brzuszkami:)
no ja liczę że wszystkie już co najmniej podwójne będziemy za rok o tej porze:-D:-D:-D
Mama Stacha i Franka witaj
 
Dzień dobry,
dziewczyny obserwujecie swoje cykle?
Ja mam troszkę skomplikowaną sytuację, może opiszę by podnieść na duchu inne staraczki. Mianowicie najprawdopodobniej większość moich cykli jest bezowulacyjna (ale jak widać dwie owulacje w życiu miałam :-) ). Teraz dodatkowo jestem po porodzie, mały właśnie odstawił się od piersi, miałam dopiero dwie @ (cykl 48 dni), mam sporo objawów owulacyjnych, które już łatwo rozpoznaję bo długo się starałam o chłopaków. Teraz usiłuję nauczyć się rozpoznawać te, które naprawdę są owulacyjne. Jestem przekonana, że ostatni był, ale ten teraz chyba nie. Pojawia się właśnie odpowiedni śluz, jakieś drobne wykwity na twarzy, ale póki co bólu owulacyjnego brak. Czy któraś z was też ma takie problemy? Wolałabym uniknąć testów owulacyjnych czy biegania na monitoring. No i jeszcze pytanie jak to zrobić by była dziewczynka :-) ?
 
Witajcie dziewczyny:)
Ja od poczatku chcialam miec corcie. Kiedy jeszcze nie bylam w ciazy mowilam ze pierwsze bede miala core. Jakas podswiadomosc!! tak samo teraz jestem pewna ze bede miala syna!! Nie biore innej opcji pod uwage:) pamietam kiedy zaczal sie porod a bylo ciezko (12 godzin w tym 50 minut parcia, bylam obwiazana przescieradlem, lekarz musial pomoc malej wyjsc bo byla zaklinowana w kanale rodnym, ja mialam bole krzyzowe, moj gin naciskal na brzuch, MASAKRA!!) polozna zapytala mnie pomiedzy skurczami jak nazwe dziecko a ja jej mowie ze Lena. Ona mnie spytala a jesli urodzi sie chlopiec?? a ja jej na to ze nie ma takiej opcji!! ze wiem to na 100% ze bedzie corcia!! w zyciu nie zapomne jej zaskoczonej miny!!:D:D

Nie wiem od czego to zalezy, moze od naszych pragnien:)
 
No ja pragnę córci, ale jakby nie ode mnie to zależy, nad małżem pracuję by też pragnął córci. Wierzę, że siłą woli się uda, jednak tą siłę chciałabym jakoś wspomóc jeśli to możliwe :-) By mieć większą pewność :-)
 
No ja pragnę córci, ale jakby nie ode mnie to zależy, nad małżem pracuję by też pragnął córci. Wierzę, że siłą woli się uda, jednak tą siłę chciałabym jakoś wspomóc jeśli to możliwe :-) By mieć większą pewność :-)

haha:D moj maz do samego konca mial nadzieje na syna!!:D teraz szaleje za mala jak wariat:D jak poznasz jakis sposob to daj znac, rowniez wspomoge moja wole:D zwariowalabym chyba majac samych facetow w domu, mam nadzieje ze wyjdzie Wam corcia:D 3mam kciuki:D
 
Ja znam jedynie teorię o szybkich plemnikach męskich i wytrzymałych damskich. Gdy do stosunku dojdzie w samą owulację wygra szybszy, gdy przed i trzeba czekać by przetrwać wygra wytrzymały. W moim przypadku ta teoria by się sprawdzała, starszy w owulację (nie szło ominąć, próbowaliśmy 10 dni z rzędu / zdesperowana byłam po 1,5 roku starań/), młodszy dzień po owulacji. Ponoć w dziewczynkę trzeba celować kilka dni przed owulacją, ale skąd mam wiedzieć kiedy jestem kilka dni przed, skoro rozpoznaję swoją po bólu owulacyjnym?
Może mamy córeczek napiszą jak to u nich było? Każda wiedza się przyda :-)
 
Dziewczyny, moze to Wam pomoze Planowanie płci dziecka- kalendarz chiński heh ( zarcik oczywiscie :p). Nam sie marzy syn :-) Mama Stacha, no jest cos takiego, tylko nie moge znalezc tego ;-) co do tego chinskiego kalendarza to moja mama ma trojke dzieci i tylko dla jednego sie sprawdzilo :-p heh
Mama stacha ja obserwuje swoje cykle ale tak powiedzmy pi razy drzwi, wiem niby kiedy mam owulke bo bardzo mnie jajnik boli, ale z drugiej strony moja ginka ostatnio powiedziala po USG, ze mam kilka pecherzykow na jajnikach co swiadczy, ze sa i cykle bezowulacyjne, czy jakos tak??
 
reklama
Do góry