reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Ostatnia edycja:
No ja marzyłam o dziewczynce, "wiedziałam", że to bedzie dziewczynka aż do chwili gdy w USG pokazał sie siusiak ;-) Miałam kilka dni kiedy przyzwyczajałam się do mysli, że jednak będzie chłopczyk, a po tych kilku dniach ... wiedziałam, że swojego małego Mężczyzny nie zmieniłabym na małą Kobietkę :-D Zakochana jestem w moim Stasiu na zabój i teraz jak mi wszyscy mówią, że następna mogłaby byc dziewczynka to zawsze odpowiadam, że patent na cudnych chłopców mam, a jesli będzie dziewczynka to tez będę sie cieszyła - więc będzie co ma być :-)
 
Ja też jak zaszłam w ciążę byłam świecie przekonana, ze będziemy mieli dziewczynkę. U mnie w rodzinie zarówno od strony mamy jaki i taty jest tylko 2 chłopaków. SAME DZIOŁCHY :)) U M.jest już wymieszane :) I jak ginka mówi mi że będzie chłopak, to jakoś tak mi się dziwnie zrobiło, no bo przecież miała być dziewczynka, ale nie zamieniłabym mojego Urwiska na dziewczynkę. :)))
Chyba prawdziwe jest, jak się mówi "Synuś mamusi", i "Córeczka tatusia"
 
Ja w obu ciążach wiedziałam, że to będą synowie :-)
Jeśli zdarzy mi się trzecia ciąża postanowiłam, że nie będę chciała wiedzieć z usg jaka płeć. Jak myślicie, dam radę?
Bardzo chciałabym córunię, w zasadzie z ciekawości, by poznać coś nowego, innego. Zapewne wszyscy będą mi tego życzyć i nie chciałabym by głupio wyszło, dla mnie nieważne, dzieci są cudowne.
 
Czesc staraczki!

a czy ktos mi poda sprawdzona metode na synka mamusi, bo planuje w nastepnym roku rodzenstwo dla mojego szkraba:-)
ostatnio celowalam w chlopca i wszystko wskazywalo na chlopca a wyszla mi niegrzeczna dziewczynka:-p
Mama Stacha - nie wiem czy dasz rade;-)to zalezy od silnej woli. Ja nie dalam rady:-D
 
heh Ja też chciałabym urodzić teraz dziewczynkę ale szczerze nie wierzę w wyliczenia kiedy starać się o chłopca a kiedy starać się o dziewczynkę no chyba że pod stałą kontrolą ginekologa ale i tak nie daje to 100% pewności.

Najważniejsze aby było ZDROWE :)
 
reklama
Ja mimo, ze chcialabym chlopca, to pewnie bede miala dziewczynke heh u nas chlopakow malo w rodzinie, same dziewczynki :D wsrod znajomych naszych od kilku lat stanowczo kroluja znow chlopcy ;)
 
Do góry