reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Agnieszka kciuki zaciśnięte:tak:
mnie sama myśl, że Przemo pójdzie za 1,5 roku do szkoły przeraża, jestem przeciwna pójściu 6 latków do szkoły a Twój Alanek nawet 5 nie będzie miał:sorry2:
no ale na pewno wszystko będzie dobrze:tak:
ja właśnie kończę sałatkę na Sylwka i potem na małe zakupy
a jak wrócimy czeka mnie sterta prasowania-któraś chętna:baffled::-p:-)

co do owu to ja dokładnie wiem kiedy mam(chyba:-p) bo wtedy czuję każdą część swojego brzucha:sorry2:
 
reklama
Chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne, abyście w tę cudowną noc zapomnieli o swoich troskach i przykrościach, aby wszystkie złe chwile zapamiętane przez was poszły w zapomnienie, a te dobre przeistoczyły się w cudowne wspomnienia w nadchodzącym nowym roku.Życzę także owocnych starań,fasolek i pięknych chwil u boku waszych kruszynek.Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku dziewczyny:)))


sylwester8.gif
 
Kochane Staraczki, dużo, dużo miłości w Nowym Roku, pięknych II kresek na teście, donoszonych ciąż i wszystkiego co najlepsze :))
 
Wszystkiego najlepszego dla Was Dziewczyny, tym które chcą zajść w ciążę w 2011 roku zyczę, żeby wszystko poszło po ich mysli :-) I żeby ten rok był cudowny! Póki co życze tez super końcówki roku 2010 :-D
 
reklama
Do góry