reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

hej

Wika jak rodzina życzyła powiększenia rodziny więc na pewno też i tak będzie:)

Mi powiększenia rodziny życzył mój M więc nie długo zaczynamy,mam nadzieję że załapię się na wiosenną mamę 2012 :)

Patrycja głowa do góry:)
Wiem co to Święta w nie pełnym rodzinnym gronie ale trzeba wierzyć że kolejne będą już lepsze i piękniejsze:)

Ja właśnie kończę jeść bigosik,to Świąteczne obżarstwo chyba nigdy się nie skończy heh :)
No i serwuję po necie w poszukiwaniu stroju kąpielowego i kupiłam sobie coś takiego na wyjazd do Hiszpanii tylko że w rozmiarze 10 :)
new bathers swimwear Black push up bikini set size 14 on eBay (end time 27-Dec-10 20:05:42 GMT)


A jak tam u reszty?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się poświątecznie:tak:
za oknem pogoda jak przed Świętami, pada śnieg, wszystko zlodowaciałe, a my z synem się urlopujemy do czwartku:-D
witam nowe staraczki:tak:
Wikuś piękne życzenie;-):-)my już temat ciąży całkiem poważnie z M omówilliśmy i oznajmiliśmy rodzinie że po ślubie zaczynamy starać się o rodzeństwo dla Przema:tak::-D
 
Witajcie :)
U mnie po swietach ok tylko ruszac sie nie moge :-) heh. Coraz czesciej dochodzimy do wniosku z mezem, ze chyba przyspieszymy starania :) ja juz sama nie wiem, troche sie boje, z jednej strony bym chciala z drugiej jeszcze nie, bo jeszcze to musimy zrobic i tamto ehhh chociaz wiem, ze takie myslenie do niczego nie prowadzi :-p No zobaczymy jak to bedzie ;) po nowym roku mam nadzieje dostac umowe o prace :)
 
cześć poświątecznie :)

A ja mam wolne aż do 4 stycznia!!!! Ale oczywisście na ten tydzień zaplanowałam mnóstwo rzeczy do zrobienia co by nie wchodzić w Nowy Rok z zaległościami !

Agnieszka- niezły strój kąpielowy :)) LAska z Ciebie jest więc napewno będziesz cudnie wyglądać :))))

Ania - jaki masz śliczny suwaczek :) Też chyba sobie taki strzelę, ale nie mamy z M. jeszcze konkretnej daty na rozpoczęcie staranek...

Maron- ja też się nie mogę ruszać po Świętach :)) Ale w południe poszłam z Igorem na sanki to się trochę poruszałam bo inaczej byłoby kiepsko... A co do ciąży, to zawsze będzie jakieś ale, a to nowa umowa o pracę, a to za małe mieszkanie, a to to, a to tamto. Trzeba przeanalizować swoją sytuację i podjąć jakąś dezycję :)

Phoenix- daaaawno CIę nie było. Ale widzę, ze suwaczek mknie do przodu...
 
wika jakbys zgadla :-p umowa o prace i male mieszkanie :-)
Tylko u mnie sytuacja jest taka, ze mam podejrzenie PCOS i w takim wypadku w ogole nie ma co zwlekac
 
Ja też witam poświątecznie. Głodna nie chodziłam :-) Ale waga na szczęście nie poszła w górę. Jeszcze mam czas by przybierać na wadze. Ja też czekam na dobrą umowę o pracę, oby za pół roku najdalej, no i jeszcze muszę M oswajać z myślą, bo on niegotowy :-)
 
Cześć dziewczyny:) Witam się przejedzona!:)
Ja wigilie miałam 3 (U rodziców mojego D. u jednych dziadków i u drugich dziadków:)) w pierwszy dzień świąt byliśmy u moich dziadków, a w drugi dzień świąt drudzy dziadkowie przyjechali do nas, a wieczorem poszliśmy do kina z moim D. wrócilismy do domu o 1 a o 6 musiałam, wstać do pracy więc dziś cały dzień an kawie w pracy:) Nie mogłam się skupic za szybko te święta minęły....:( Jeśli chodzi o życzenia to nam wszyscy jak jeden mąż życzyli dzidzi, rodzice to wręcz się domagali tego, chce wnuka i tyle:) Tata nawet jako jeden z prezentów kupił mi mały bucik i powiedział że trzeba dopasować do małej stópki:) Także zobaczymy, po tych świętach to najchetniej już bym się starała. Wszyscy tego chcą a ja najbardziej:)
Fajnie was znowu poczytać w święta tu taj pusto było:)
Wika- Aż miło pomyśleć co będzie za rok o tej porze:) będziemy się prześcigać brzuszkami:)
Lece na siłownię, żeby spalić "święta" a raczej to co po nich zostało:)
 
hej babeczki co u was??
:)


A Ja zabiegana bo najpierw byłam w mieście bo wielkie wyprzedaże u nas są więc pobiegłam na małe zakupy a potem poszliśmy na urodziny do kolegi M i tak jakoś mile dzionek nam zleciał :)

Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miłego wieczoru :)
 
reklama
wika jakbys zgadla :-p umowa o prace i male mieszkanie :-)
Tylko u mnie sytuacja jest taka, ze mam podejrzenie PCOS i w takim wypadku w ogole nie ma co zwlekac

No więc do dzieła!!!! NIe ma się co zastanawiać. Bo zawsze będzie coś nie po myśli.

Ja też czekam na dobrą umowę o pracę, oby za pół roku najdalej, no i jeszcze muszę M oswajać z myślą, bo on niegotowy :-)

Mój M. jak najbardziej gotowy!!! On to chciałby już, natychmiast!!! To ja raczej odwlekam tą chwilę, bo chciałabym różnicę wieku między dzieciaczkami 2 lata. Tak więc na wiosnę ruszamy!!!

Cześć dziewczyny:) Witam się przejedzona!:)
Ja wigilie miałam 3 (U rodziców mojego D. u jednych dziadków i u drugich dziadków:)) w pierwszy dzień świąt byliśmy u moich dziadków, a w drugi dzień świąt drudzy dziadkowie przyjechali do nas, a wieczorem poszliśmy do kina z moim D. wrócilismy do domu o 1 a o 6 musiałam, wstać do pracy więc dziś cały dzień an kawie w pracy:) Nie mogłam się skupic za szybko te święta minęły....:( Jeśli chodzi o życzenia to nam wszyscy jak jeden mąż życzyli dzidzi, rodzice to wręcz się domagali tego, chce wnuka i tyle:) Tata nawet jako jeden z prezentów kupił mi mały bucik i powiedział że trzeba dopasować do małej stópki:) Także zobaczymy, po tych świętach to najchetniej już bym się starała. Wszyscy tego chcą a ja najbardziej:)
Fajnie was znowu poczytać w święta tu taj pusto było:)
Wika- Aż miło pomyśleć co będzie za rok o tej porze:) będziemy się prześcigać brzuszkami:)
Lece na siłownię, żeby spalić "święta" a raczej to co po nich zostało:)

Jaki fajny prezencik dostałaś. Milutka aluzja :))
Obyś miała rację z tym wiścigiem na brzuszki. Każdej z nas tego życzę :))
 
Do góry