reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
witajcie dzisiaj w miare pogodny dzień ubierzemy się i sprobujemy na chwilke sie wyjsc, mimo ze katarek mały jest, ale w domu już nam się tak unudziło siedzieć :/
 
Witam się w piątek :)) Weekend :)!! Ale się cieszę :)) Strasznie ciągnął mi się ten tydzień!!
Agnieszka jak tam przemeblowanie pokoju?? Skończyłaś już?
 
Witajcie:)

Dopiero teraz znalazłam wolny czas.

Pracowałam cały tydzień i wyciągnęłam dużo godzin,jestem zadowolona:)

Wczoraj i dziś przemeblowywałam Alana pokój i pokój gościnny.

Agnieszka jak tam przemeblowanie pokoju?? Skończyłaś już?

Przemeblowywanie skończyłam,dziś kupujemy nowe dwa meble więc będę miała jeszcze trochę roboty ale większość mam już zrobione więc jestem spokojna:)

Poza tym każdy weekend do Świąt mam już zaplanowany,kupno prezentów,strojenie choinki itd.:))

A co u was?Co tu tak cichutko:))
 
Aga- pochwal sie jak teraz bedzie wygladac pokoik

Za mna tez ciezki tydzien i jeszcze ciezszy weekend bo od 8 na uczelni :/

Poza tym bez zmian...no oprocz tego, ze moze ten cykl bedzie dla mnie szczesliwy:)Trzymajcie kciuki :)
 
Devi ja bede trzymac:-)

Miloszek ma nietolerancje glutenu i przez to nie rosnie, jestem zalamana bo on tak uwielbia chlebek a teraz trzeba odstawic:-( nie dosc ze ma ograniczone menu przez skaze bialkowa to jeszcze to:wściekła/y:

Weekend sie zaczal a maz jeszcze nie wrocil, jest dopiero w Niemczech, moze jutro po poludniu uda mu sie dotrzec do domu i wtedy troche poszalejemy, o ile maly szybko zasnie;-)
 
Devi oczywiście &&& zaciśniete :) I oby Mikołaj spełnił Wasze marzenia :))
Lelek przykro mi bardzo z powodu Miłoszka..niedość, ze skaza to jeszcze ten gluten!! A jesteś pewna, ze to gluten??? Mój kolega z pracy ma celiakię i mówi, że da się z tym żyć... trzeba tylko przyzwyczaić się do bezglutenowego jedzenia... Będzie dobrze :))
Aga- to kawał roboty odwaliłaś ::)) Pewnie wszystko ślicznie wyszło :)
 
hej hej

Dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie jest biało :szok: i nadal sypie także Ja już zimę mam za oknem :szok:

Devi pochwalę się ale na zamknięt.:tak:
Wika odwaliłam i jeszcze odwalam bo ciągle coś jeszcze poprawiam.
Dziś na pewno będzie już koniec.

Kupiłam także nowe zasłony i dziś się zajmę prasowaniem i myciem okien od wewnątrz bo na zewnątrz nosa nie wystawiam:)
Tak na prawdę to odpocznę dopiero jutro :rofl2:

A jak wam mija weekendzik?
 
reklama
Hej Laseczki :) Jaka cisza!!! Pewnie wszystkie wczoraj przygotowywały się na zabawy andrzejkowe, a dzisiaj pewnie odsypiają wczorajsze szaleństwa!!!!!!

My wczoraj byliśmy na imieninach u teścia.

Pozdrawiam Was i miłego dnia
 
Do góry