reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
wika8 a faktycznie :-D nie zauważyłam :-D

Witam po weekendzie :) mały troszke lepiej,ale jeszcze nie ma rewelacji :) byle do przodu :) oglądałam pogode :-( no to zima idzie :-( nienawidze zimna :-(
 
Dzień doberek:-D

Witajcie! :)Chciałabym dołączyć do Waszego grona, można? :)

Witam witam, a kogo to moje oczy widzą:happy2::happy2::happy2:
________________

Dziś zaś poniedziałek, ale tylko liczę dni kiedy Wacek wróci:tak:


Muszę pojechać na zakupy dziś albo jutro, bo mleko w promocji w Realu:tak: no i przy okazji większe zakupy zrobię:-)

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać:-p

Buziaczki miłego dzionka:-D
 
wika8 a faktycznie :-D nie zauważyłam :-D

Witam po weekendzie :) mały troszke lepiej,ale jeszcze nie ma rewelacji :) byle do przodu :) oglądałam pogode :-( no to zima idzie :-( nienawidze zimna :-(

JA też nie lubię zimy... aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o zaspach, mrozach.... wrrrrrr
Fajnie, ze Twojemu Smykowi już przechodzi :) A ja muszę iśc dzisiaj z moim do lekarza, bo do kataru doszedł kaszel i boję się, żeby mu nie przeszło na oskrzela :(

Witajcie

Dziś poniedziałek jej jak ten czas szybko leci...

Nie długo święta i nowy rok a my o rok starsze ;-)

Ciekawa jestem jaki będzie ten Nowy Rok :rofl2:

Miłego dnia koleżanki

:))

A Nowy Rok będzie obfity w zaciążone staraczki :))
 
Zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow!

My dzis tez bylismy z Miloszkiemu lekarki w zwiazku z nie przybieraniem na wadze od 5miesiecy, jutro musze mu zrobic badanie moczu, krwi i kalu i zobaczymy co dalej. Mam nadzieje ze to nic powaznego:-(

Ja chcialam zaczac staranka gdzies od lipca ale juz od stycznia odstawiam tabletki zeby organizm sie zregenerowal, bo w moim przypadku moze byc roznie, o Miloszka staralismy sie 9 miesiecy ododstawienia plastrow- wiec mysle ze jakies blokady jednak w organizmiepo anty zostaja
 
JA też nie lubię zimy... aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o zaspach, mrozach.... wrrrrrr
Fajnie, ze Twojemu Smykowi już przechodzi :) A ja muszę iśc dzisiaj z moim do lekarza, bo do kataru doszedł kaszel i boję się, żeby mu nie przeszło na oskrzela :(



A Nowy Rok będzie obfity w zaciążone staraczki :))

uważaj bo u na szybko poszło na oskrzela :-(

Lelek zdrówka dla synka :)

a u nas masakra około miesiaca temu wyskoczył nam grzyb na ścianie i wczoraj zobaczyłam, że znowu się pojawił:-(
 
reklama
witam sie

Pajka ja lubie na takie okazje serwowac owoce morza. Jest to troche kosztowne tzn ryba ale szybko sie robi i jest pycha...jak chcesz to daj znac

witaj :) niestety u mnie owoce morza chyba odpadają bo raczej nikt z naszych znajomych ich nie lubi :) ale dziękuje:)

jeśli pozwolicie, dołączę do waszego grona :) mój synek niedługo kończy 10 miesięcy, a na wiosnę/lato przyszłego roku chcielibyśmy postarać się o drugiego maluszka:)

witaj :)

Witajcie! :)
Chciałabym dołączyć do Waszego grona, można? :) jestem mamą 9,5 miesięcznego Kubusia i rodzeństwo planujemy na 2012 rok:) marzy mi się czerwiec, może sierpień :)

pozdrawiam Was:)

witaj :) oj zastanówn się nad sieprniem :))

My od rana montujemy szafe....mam nadzieje, że zaraz sąsiedzi nie przyleca ze w niedziele remonty urzadzamy :/

wczoraj bylimsy na urodzinach u moich trojaków. Jeju jak takim dziecim ciezko kupic preznt...dzien wczesniej mialy urodziny dla innych dzieci i dostaly pond 15 prezentów i to same zabawki...i jak tu teraz wymyslec im cos czego jeszcze nie maja a ich zainterseuje....straszny problem co roku mam.

Zobiłam test owu. pojawia sie druga kreska...w tym miesicu sprobujemy szczescia wiec trzymajci kciuki :D

no to kciukaski zaciśnięte:)


Dzień doberek:-D



Witam witam, a kogo to moje oczy widzą:happy2::happy2::happy2:
________________

Dziś zaś poniedziałek, ale tylko liczę dni kiedy Wacek wróci:tak:


Muszę pojechać na zakupy dziś albo jutro, bo mleko w promocji w Realu:tak: no i przy okazji większe zakupy zrobię:-)

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać:-p

Buziaczki miłego dzionka:-D

no my to się wszędzie spotkamy :)

ja najpierw robię w tym roku wigilię dla 11 osób :) a potem impreze urodzinkową dla M. I sluchajcie wymyśliłam tak dla 17 osób powiecie mi czy nie za malo:p

1. ciasto + tort
2. zimna płyta - wędliny, sery, pomidory, ogórki, łódeczki z ogórków z nadzieniem na gorąco, sałatka grecka, sałatka gyros, sałatka z gotowanych pieczarek, sałatka warzywna, jeszcze 2 jakieś sałatki muszę wymyśleć
3. na gorąco będzie strogonow
 
Do góry