reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

yghh od rana w pracy nie było internetu...człowiek jak bez reki siedział :/

Aga- jak mam ci sie pochwalić aparacikiem, chcesz zobaczyc jego zdjecie czy poznac model?? :)

Dziś oczywiście plamienie zaniklo i chyba znowu musze uznac je za @ bo tempka z wczorajszych 36,7 spadła dziś na 36,4 stopni czyli tyle ile zwykle ma na poczatku cyklu :/ a myslam ze sie rozkreci do normalnych rozmiarow :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc BAbeczki :)

W końcu weekend, to i może mnie będzie więcej na bb.
Narazie spadam, bo Igor sie przebudził
 
Dziś po dobrych wynikach tarczycy pobielismy z P. do sklepu i kupilsmy nasza wymarzona lustrzanke żeby miec czym robic ładne zdjecia ciązowego brzuszka :D Oby jak najszybciej....

Fajnie, że wynki masz dobre :)) Ja też ostatnio robiiłam hormony tarczycy i też wyszły w normie, także luzik :)) A, i szybko Ci suwaczek starankowy mknie do przodu :))

Dziewczyny malo mnie bo mamy chrzciny 7 listopada więc masakra na dodatek w sobotę mamy gości więc mały sajgonik :)

Powodzenia na chrzcinach i oby Maluszek był dzielny w Kościele :)

Wika najważniejsze że dajesz znak życia,uciekaj uciekaj :tak::-D

Żyjęę, żyję.... resztkami sił ostatnio, ale żyję :)))

A ja dzisiaj zrobiłam porządek w rzeczach Igora, pozanosiłam na strych te ubranka z których wyrósł, zaniosłam też jego wanienkę, bo juz od
jakiegoś czasu Mały kąpie się w brodziku, a wanienka tylko zagracała nam łazienkę.

Teraz tylko czekam na 20.00 jak już Igor pójdzie spać, a my z M. będziemy mieli wieczór dla siebie:)
 
Witam sie, dziewczynki torbieli , brak i owu brak wczoraj niby coś jakby sie zaczęło ,a dziś śluzu brak i bólu owulacyjnego też , a to już 18dzień cyklu , zwykle spóźnia sie najwyżej do 16 dnia cyklu i już zdurniałam:confused2::ninja2:

Devi , fajnie ,że z tarczycą oki :tak:kurcze nam też nawala aparat musimy pomyśleć o nowym ,a dużo daliście za te waszą lustrzanke?Mi też się taka marzy.:tak:

Wika - witaj

Witam was wszystkie ,kochane.
 
kobietka - za nasza lustrzanka z dwoma obiektywami zapłacilismy 2450 zł. Cena chyba nie zla jak za aparat z life view (co jest supre sprawa dla osb ktore sa amatorami jesli chodzi o lustrzanki) do tego dwa obiektywy (zwykle jest jeden, najczesciej 18-55mm a na takim o fajnych zbliżeniach mozesz zapomniec) i wogole to jesli chodzi o sony to taka wyzsza srednia pólka....heheh tak mi sie wydaje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello girls co tu taka cisza ?????? gdzie impreza nasza????wiec zaczynama i zamówiłam troche utyty heheh ale z braku laku .... :)








 
Do góry