reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Marysia - przykro mi przytulam , życzę zdrówka.

Devi- kochana jeśli masz takiej natury problemy to uwierz warto zrobić badania , progesteron, prolaktyna , tarczyca są bardzo ważne w ciąże zwłaszcza wczesnej , niedobory progesteronu przyczyniają sie do poronień bo do 3 miesiąca ciąże podtrzymuje progesteron potem dopiero łożysko , to bardzo ważne naprawde warto zaczekać i sie zbadać , bo jeśli masz niedobór to wtedy będziesz musiała brać progesteron w ciąży od samego początku żeby utrzymać ciąże , nie pomyśl ,że cie strasze ja poprostu poronienie przeżyłam i staram sie uchronić innek kobiety przed tym , u mnie akurat powodem była infekcja ,ale wiele Aniołkowych Mam jedzie na progesteronie aby wszystko sie utrzymywało pięknie.Lepiej to wykryć teraz niż w ciąży gdy może być zbyt mało czasu na rekacje.

 
reklama
kobietka- zdaje sobie sprawe z tego co piszesz, dlatego też jeszcze przed wizyta u gin. zrobie prywatnie badanie TSH a na prolaktyne i progesteron poczekam do wizyty bo wiem ze tam odpowiednie dni cyklu sa potrzebne.
Badania trzeba porobić choć mam nadzieje ze wyjda prawidłowo :)
 
Devi - tak progesteron i prolaktyne robi sie w konkretny dzień cyklu chyba w 21 ,ale zapytaj ginka na wizycie , ja swojego po poronieniu maltretowałam o te badania ,ale powiedział ,że ja mam wszystko jak w zegarku i nie ma potrzeby badać poziomu tych hormonów ufam mu mam nadzieję ,że te badania ,które zrobie wystarczą , teraz dostałam skierowanie na toksoplazmoze , a tuż przed staranakami mam zrobić cytomegalie, hbs, morfologie,usg i cytologie ,a folik już kazał łykać jutro sobie kupie.
 
Witajcie
Wpadłam życzyć wam miłego dnia:)

Ja dziś tylko tak z doskoku bo mam trochę roboty w domu i muszę przygotować się na rozmowę w agencji :baffled: także wracam do czasów szkoły i sięgam po książki aby poduczyć się z angielskiego :nerd:

Miłego dzionka,pozdrawiam was:)
 
Z marysia sie jeszcze nie znam...
bardzo wspczuje malenstwu!
zycze duzo zdrowka dla niego!
no i witaj:)
 
Czesc :) Nie mam ostatnio czasu, więc i na bb mnie nie ma :(( Może uda mi się zajrzeć do Was pod wieczór :) Miłego czwartku :)
 
ojjj faktycznie dziś tu cichutko :(

JA zaczełam dziś dzienie plamić...czyżby @ jednak zechciał sama przyjśc?? Na wkłądce brązowe plamy a jak dłużej posiedze na kibelku to na papierze mam czysta krew...troche dziewnie, nigdy tak @ mi sie nie zaczynala ale oby to co jest teraz rozkrecilo sie w normalna @.

Dziś po dobrych wynikach tarczycy pobielismy z P. do sklepu i kupilsmy nasza wymarzona lustrzanke żeby miec czym robic ładne zdjecia ciązowego brzuszka :D Oby jak najszybciej....

Lece do łoża bo mąż stęskniony woła...
 
witam sie
Pajkaa- a Ty robiłaś badania czy samo ci sie wyregulowało?? Jakie badania robiłaś i co Ci wyszlo??

Jutro ide zrobić THS to bede wiedzić czy to problem tarczycy czy czegoś innego. Jak tarczycy to czeka mnie przynajmniej miesiecze oczekiwanie do endokrynologa-oczywiscie prywatnie bo na NFZ to w przyszłym roku :/

15.11 planuje pójść do gina. na wywołania i pewnie jak na tarczcy nic nie wyjdzie to posle mnie na badanie prolaktyny i progesteronu.

Głowa mi dziś pęka wiec pozdrawiam i zmykam do łóżka :)

Devi jak Ci się @ rozkręci to zrób okolo 3-4 dc LH i FHS bo to jest ważne:) a potem ja robiłam jeszcze na początku cyklu progesteron o prolaktyne i estradiol. Okolo 19 dc mialam robiony testosteron i progesteron. Nie miałam tarczycowych badań bo nigdy z tarczyca nie miałam problemów bo kiedys bylam badana :)

Dziewczyny malo mnie bo mamy chrzciny 7 listopada więc masakra na dodatek w sobotę mamy gości więc mały sajgonik :)
 
reklama
Witajcie

Wpadłam życzyć wam miłego piątkowego dnia:)

Pajka doskonale rozumiem co to są przygotowania do chrzcin także rozumiemy to ze mało Ciebie na bb.
Przygotuj się spokojnie do chrzcin aby goście i synek byli zadowoleni:)

Devi pochwal się nowym sprzętem:)

Pozdrawiam was!!
 
Do góry