reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

witam sie
Devi trzymam kciuki :)
ja dziewczyny jestem ledwo żywa. W tym roku Wigilia u mnie w domu przychodza tescie i mama z siostrą :) lącznie 11 osób już to widze, mam nadzieje,z e Sebul pozwoli conieco zerobic.
7 mam chrzciny masakra podobno ma lać :(
pozdrawiam czasu brak bo mlody niespokojny ostatnio
 
reklama
Devi -trzymam kciuki aby to była już fasolka:tak:testuj i nie trzymaj nas w niepweności :sorry::confused2:.

Ja miałam lichą jakąś @ ,a teraz to wogóle nie czuje owulki,zwykle jest to kosmiczny ból i masa śluzu ,a teraz już 16 dc nadchodzi ,a tu ani widu ani słychu mam nadzieję ,że to nie jakaś torbiel tam mi blokuje jajeczko :tak:,jutro jade do gina po skierowania na ostatnie badanka przed starankami i przy okazji niech mnie obejrzy.
 
Devi -trzymam kciuki aby to była już fasolka:tak:testuj i nie trzymaj nas w niepweności :sorry::confused2:.


Dziewczyny to raczej powtóka z rozrywki niż ciąża :( Tempka wyrażnie spadla (co już daje 90 % ze to nie ciąża) poza tym jest tak samo jak we wrzesniowym cyklu- w dniu spodziewanej @ bol w podbrzuszy i brazoway sluz a nastepnego dnia już cisza :/ I tak jest tym razem, wczoarj byly wszystkie ojawy zblizajacej sie @ a dzis juz cisza....chyba znow skonczy sie na wywolywalniu @. Jednak gin. powiedziala ze jak dalej bede miala takie problemy to trzeba bedzie porobic badania....a ja chce fasolke a nie badania:/ Kurcze nie wiem czy jest sens wogole robic teste :( Lipa....

Z pozytywniejszych rzeczy, korzystajac z nieobecnosci P. poszlam na zakupy i kupilam pierwzego bodziaka któtry ma być preznetem informujacym P. ze bedzie tata a jednoczesnie ma byc to jego preznet urodzinowy....mocno wierze, że ostatecznie wszytsko potoczy sie po naszej mysli i wszytsko pieknie sie skonczy :d


Rozpisałam sie :D
 
ile to maleństwo musi jeszczw wycierpieć, byłam u lekarza dziś, ma zmiany w oskrzelach. Dostał inny antybiotyk, syrop na kaszel, 2 lekarstwa osłonowe, krople do nosa, vit c, wszystko nie dobre, on pluje buzki nie chce otwierać..ehh
 
HEjka :))

Widzę, że mi się tu zaległości trochę narobiło... ale teraz nie dam rady Was nadrobić, bo śmigamy na zakupy. Poczytam Was później :)

Miłego dnia :))
 
witam sie
ja ledwo żywa po raz kolejny :(
chyba tak bo pomiedzy 11-12 tygodniem jest skok a Sebuk w poniedziałek skonczyl 11 tydzien. Jest marudny, chce tylko na rączkach nie wiem czy to kwestia brzuszka czy skoku, ale cos mu jest :(musze dzisiaj mu zmierzyc tempkę.Poza tym jestem sama od 3 dni bo M jest w pracy po 12 h :(

Dziewczyny to raczej powtóka z rozrywki niż ciąża :( Tempka wyrażnie spadla (co już daje 90 % ze to nie ciąża) poza tym jest tak samo jak we wrzesniowym cyklu- w dniu spodziewanej @ bol w podbrzuszy i brazoway sluz a nastepnego dnia już cisza :/ I tak jest tym razem, wczoarj byly wszystkie ojawy zblizajacej sie @ a dzis juz cisza....chyba znow skonczy sie na wywolywalniu @. Jednak gin. powiedziala ze jak dalej bede miala takie problemy to trzeba bedzie porobic badania....a ja chce fasolke a nie badania:/ Kurcze nie wiem czy jest sens wogole robic teste :( Lipa....

Z pozytywniejszych rzeczy, korzystajac z nieobecnosci P. poszlam na zakupy i kupilam pierwzego bodziaka któtry ma być preznetem informujacym P. ze bedzie tata a jednoczesnie ma byc to jego preznet urodzinowy....mocno wierze, że ostatecznie wszytsko potoczy sie po naszej mysli i wszytsko pieknie sie skonczy :d


Rozpisałam sie :D

najlepiej porobić badania, ja miałam caly czas takie cykle wywpolywane a jak nie miałam wywoływanych to trwały nawet 60 dni :(

ile to maleństwo musi jeszczw wycierpieć, byłam u lekarza dziś, ma zmiany w oskrzelach. Dostał inny antybiotyk, syrop na kaszel, 2 lekarstwa osłonowe, krople do nosa, vit c, wszystko nie dobre, on pluje buzki nie chce otwierać..ehh

Trzymam kciuki za maleństwo
 
reklama
najlepiej porobić badania, ja miałam caly czas takie cykle wywpolywane a jak nie miałam wywoływanych to trwały nawet 60 dni :(
Pajkaa- a Ty robiłaś badania czy samo ci sie wyregulowało?? Jakie badania robiłaś i co Ci wyszlo??

Jutro ide zrobić THS to bede wiedzić czy to problem tarczycy czy czegoś innego. Jak tarczycy to czeka mnie przynajmniej miesiecze oczekiwanie do endokrynologa-oczywiscie prywatnie bo na NFZ to w przyszłym roku :/

15.11 planuje pójść do gina. na wywołania i pewnie jak na tarczcy nic nie wyjdzie to posle mnie na badanie prolaktyny i progesteronu.

Głowa mi dziś pęka wiec pozdrawiam i zmykam do łóżka :)
 
Do góry