reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
devi to dopisuj i uciekaj spać:)

Ja też nie długo się kładę,rano postaram się szybciej wstać to do was zajrzę.
Spokojnej nocy życzę:))

... a chciałam się pochwalić że mam już nowego,małego sąsiada.Moja sąsiadka urodziła w czwartek chłopca,byłam go zobaczyć,jest słodki i taki malusi jak laleczka:)
Wyobraźcie sobie że urodziła o 9.25 rano a o 19.00 tego samego dnia była już w domu.Też bym tak chciała:)))
 
Hej dziewczynki! Co tam u was? Czy któraś będzie kochhana i streści mi co się działo?

Królowa Witaj:)
Myślę nie da się streścić tego co się działo podczas Twojej nieobecności ponieważ jest tego kilkadziesiąt stron.
Polecam zrobić sobie kawkę i poczytać o czym tu klepałyśmy:))
A jak tam u Ciebie?
Mało zaglądasz?dlaczego?


A reszta babeczek gdzie jest?
Wstawać laskiiiiiii :-D:-D
 
Stoje na baczność przed Tobo o Ago !!! :)

Ja już w robocie, popijam herbatke. P. dziś znów pojechał do warszawy :( Ja planuje po pracy skoczyć do jakiejs galerii handlowwej gdzie jest h&m , chce kupic takiego bodziaka z napisem "I love dad", bo chciałbym go dac P. jak test wyjdzie pozytywny. A ze to moze wydarzyć lada moment a ja zadko sama robie zakupy to musze wykorzystac jego nieobecność.

Po wczorajszym plamieniu u bólu podbrzusza dzis znowu cisza....przyjdzie ta @ czy nie....??? dziś 33dc :/
 
reklama
Do góry