reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012



Anastazja
, opowiadaj co i jak u Ciebie!!


Żyję :-) pracuję , łapię nerwa na wszystko i na nic, od 3 miesięcy próbuje zabrać się za dietę i ćwiczenia - ale leniwa jestem :-p znalazłam pracę na 3 dni w tyg, a po 4 mies będę 2 tyg w PL a 2 tyg w Rosji, dobre pieniądze- to najważniejsze , jako handlowiec , no ale coś nam ta turystyka nie idzie, jeszcze zostawimy na ten sezon - szukałam teraz studentki, ale lipa straszna, nie dziwię się że jest bezrobocie.
Brałam 3 mies CLO i lutkę i nie pomogło, wymusiłam troche na lekarzu skierowanie na PRL i testosteron, dał od razu na test obciązeniem no i wyszło .... za dużo stresu - wiedziałam :) w godzinie zero wynik przy górnej granicy ale w normie, a po godzinie 10 krotny przyrost - powinno być maks 6 - dostałam od dobrej duszyczki lek,bo do lekarza dopiero na za 3 tyg:angry: no i tak poza tym to plan awaryjny to kosmetyki z Rosji, zamówiłam, zapłąciłam ale mój kochany bank już 3 tyg. przesyła :wściekła/y::wściekła/y: także czekamy aż dotrą i wysyłają nam pocztą - to też pewnie potrwa ze 2 tyg. Może jak w turystyce nie idzie to tutaj coś się uda :-)

Duże dzieciaki już macie :-p a Ja ciągle młoda :-p
 
reklama
Wika na jak długo jedziecie do Irlandii?Igor pewnie będzie zachwycony lotem samolotem:tak:
Anastazja a możesz polecieć któreś kosmetyki? jakie i na co fajnie działają;-)
 
wiosna, cieplejszy wieje wiatr! WIOSNA!!!

Martolinka, jedziemy na 8 dni:tak: czy zachwycony, to się okaże, bo on straszny panikarz jest:baffled:

Anastazja, no to dzieje sie troche u Ciebie:tak:też chetnie poczytam o tych kosmetykach:tak:
 
Czesc kobietki :-) Posiedzialam troche na zamknietym, popisalam tam troche i wstawilam kilka zdjec tak jak obiecalam :tak: Ja sobie teraz siedze i odpoczywam. No dobra, mysle tez co by tu zjesc :-D:-D:-D U nas dzis ladne sloneczko, ale w nocy niby mroz :baffled:

Anastazja fajnie, ze jestes :tak: Napisz nam tu cos o tych kosmetykach, sama chetnie poczytam ;-)

martolinka super plany na majowke. Jakbym w PL mieszkala to bym chetnie dolaczyla :-D

wika to bedzie pierwszy lot Igora samolotem? Ja pamietam jak ja sie balam pierwszym razem, a teraz to bym mogla latac caly czas, zeby mi tylko bilety kupowali :-D:-D

katrina u nas tez ktos cos swietuje praktycznie co miesiac. W tym miesiacu Wojtka babcia ma urodziny, jego mama w maju, ja w czerwcu :-) Potem chyba kuzyni...Hmm...zawsze cos, tak to juz jest. Ale jak Julcia ma sie urodzic w czerwcu to w przyszlosci bede robic nam wspolne urodziny, bo to raptem 2 tygodnie roznicy ;-)

Sowinka super, ze dzieci juz zdrowe :tak: Bart widze dzielny, coreczka tez fajnie, ze tak ladnie spi :tak: Chcialabym, zeby moja przesypiala nam nocki, byloby cudownie i dla Mamusi i dla Tatusia :-D Tatus juz ma zaklepany urlop od 8 do 30 czerwca, wiec pobedzie troszke z nami :tak::-)

Trina jak dzieci? Lepiej?
 
lazurku - Alinka ma urodziny dokładnie tydzień przed moimi, a Magda 2,5 po moich urodzinach. Magda z nami nie mieszka, wiec ta impreza juz odpada, ale od ubiegłego roku nie robimy Alinki urodzin z moimi, tylko małej robimy np. na kulkach, tak, żeby dzieciaki mogły się wyszaleć, wybiegać. Tam mają też poczęstunek, a potem wracamy do domu, gdzie nie trzeba robic porządku po zabawie gromadki dzieci.

wika - a w który rejon Irl sie wybieracie? Pewnie Cork albo Dublin...

martolinka - ja tez bym w takiej sytuacji zrobiła urodzinki tydzień wcześniej,

A tu aktualna fotka moich dzieciaków:
 
hej :)

ależ piękne dziś! Jakby nie było tego śniegu to już w ogóle rewelka! noo i to błoto na podwórku, buuu:wściekła/y:

Lazurek, tak pierwszy:tak: Wojtka pierwszy i M. też pierwszy:tak: Tylko ja doświadczona w tych tematach:-D;-)

Katrina
, sis mieszka w Kilkenny. Świetne masz dzieciaczki!

śniadanko zjedzone, chwila odpoczynku i zabieram sie za Skalpel:tak: a po południu wizyta u dentysty i szybkie zakupy spożywcze, bo po weekendzie pustki w lodówce
 
Witajcie,
plany na majówkę owszem mamy fajne , ale kto mi powie czy mam zabrać japonki , czy kozaki?;-):tak:
W sobotę byliśmy na roczku kwietniowych-forumowych bliżniaków. Tyle dzieci na m2 dawno nie widzałam

Wika za SKALPEL się bierzesz?;-)
Katrina sliczne zdjecie:tak:
 
Jestem ;-) Wlasnie zjadlam obiadek i wyszykowalam Meza do pracy. Teraz BB, a o 16:00 spotykam sie z kolezanka.

katrina moze jak nasza coreczka podrosnie to tez bedziemy jej tak urodziny urzadzac :tak: Bo tez nie jest fajne cale to sprzatanie po imprezie ;-) PS. Super fotka! :biggrin2:

wika u nas dzis tez w miare ladnie, tylko lekki wiaterek, ale... nie ma juz sniegu! :szok: Sukces normalnie :-D

martolinka japonki? kozaki? Hmm... nie mam pojecia :biggrin2: Z tego co piszecie to chyba duzo sniegu jeszcze lezy w PL.

Ja teraz sie legne i poodpoczywam troszke po jedzonku. Pokaze Wam zdjecie sprzed 2 tygodni; to moja ostatnia wizyta u gina i pierwsze wtedy CTG :tak:



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
Wika na jak długo jedziecie do Irlandii?Igor pewnie będzie zachwycony lotem samolotem:tak:
Anastazja a możesz polecieć któreś kosmetyki? jakie i na co fajnie działają;-)

wiosna, cieplejszy wieje wiatr! WIOSNA!!!

Martolinka, jedziemy na 8 dni:tak: czy zachwycony, to się okaże, bo on straszny panikarz jest:baffled:

Anastazja, no to dzieje sie troche u Ciebie:tak:też chetnie poczytam o tych kosmetykach:tak:
Dziewczynki, kosmetyki to są naturalne, na trawach z Bajkału i okolic, górnego Ałtaju itd, z czystych regionów, te co mam na allegro - mama mi przywiozła, a teraz czekam na większe zamówienie, m.in. maseczki do włosów, szampony i balsamy. Co do kremów - nie będę ściemniała, wiem tyle co na blogach wyczytałam, natomiast na szamponach i balsamach można powiedzieć że wychowana,tzn moje włosy, na pastach do zębów też ( może dlatego mam takie zdrowe, bo nie myłam chemią typu blendamed ) , jestem ciekawa tego serum regulującego, ale mam tylko jedno - a potrzebuje money:-p Kosmetyki mają certyfikat że 98% składników są pochodzenia naturalnego. Otworzyłam teraz krem do nóg - jak ktoś nie lubi zapachów ziołowych - to odrzuca, ale z drugiej strony - pewność że faktycznie na ziołach/trawach zrobione. Jest też seria dziecięca - ale na razie małe zamówienie zrobiłam i nie znalazły się tam takie kosmetyki, ale wszystko przede mną :-)

A gdzie Wy dziewczyny jedziecie na weekend majowy? bo nie mogę się ogarnąć :rofl2:

lazurek - pięknie wygladasz , tylko pozazdrościć :tak:
 
reklama
lazurku - brzuszek śliczny i juz taki spory, strasznie szybko mija Twoja ciąża,

wika - to nie te rejony, ale od nas i tak daleko, znajomi mieszkali w Gorey, to juz bliżej do Kilkenny, miłego pobytu na Wyspach!!

Powiem Wam, że nie moge uwierzyć, że to najstarsze dziecko juz jest takie dorosłe, za szybko ten czas leci
 
Do góry