reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Rozczochrana fajnie , że jesteś!! czekam na jakieś nowe nagrania , bo tęsknie za Twoim glosem:tak:
Gratulacje tak po cichu:tak:
Trina powodzenia dla małej:tak:
Lazurek jak samopoczucie?

Bunnhy , Sowinka gdzie jesteście? Gdzie reszta?
 
reklama
no widzisz tak tu się zrobiło ostatnio. LIv to wpada raz na 3-4 msce. I tak ciagniemy po trochu;-)
Byłam z Alą na Łysej Górze obok bloku. Cudnie słońce świeciło. Aż się chce tej wiosny:tak:
 
Jestem i ja :-) I kogoz tu widze???? :szok::szok::szok:
Rozczochrana aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Nareszcie wrocilas :-) Mam nadzieje, ze juz na stale :-) Dziekuje za gratulacje, jak widzisz, suwaczek sie posuwa do przodu, nie moge sie juz doczekac kiedy bede miec Coreczke w swoich ramionach :-) Tobie kochana tez skladam gratulacje!!!!! :-) Trzymam kciuki, aby wszystko bylo w porzadku :tak::-)

trina na pewno bedzie dobrze w zlobku :tak: Glowa do gory ;-) &&&&&

martolinka Corcia kopie codziennie, czyli jest ok :-) Dzis bylam u lekarza, bo od jakichs 2 tygodni mam czasami takie uciski w klatce piersiowej, a jak sie poloze to sie pogarsza i mam wrazenie, ze ze 100kg na mnie siedzi i nie moge wtedy normalnie oddychac. Pomyslalam, ze to moze cos od serca i poszlam dzis. Zrobili mi EKG, pobrali krew i wszystko jest dobrze. Lekarka stwierdzila, ze moge tak miec dlatego, ze teraz jak jestem w ciazy to narzady w srodku sie przesuwaja i moze przez to mam wrazenie, ze cos mnie tam czasem dusi od srodka. Byc moze ma racje. Zobaczymy jak bedzie po porodzie, mam nadzieje, ze dobrze. A co do pogody to u nas tez pieknie slonce swieci :tak:
 
witajcie wieczorową porą

Rozczochrana - po cichutku.... tez gratuluję i trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.

Miałam wczoraj zakręcony dzień. Rano na 10-tą bilans (7-9 mies.) i Kuba miał sprawdzany słuch i wzrok. Jadąc do tamtej przychodni, po drodze wstąpiliśmy do drugiej, żebym go zarejestrowała do lekarza, bo synuś chory. Po bilansie, szybko do pracy - zrobiliśmy co trzeba i do domu. Nakarmiłam Kubę i po Alinkę do szkoły (po drodze zakupy, bank, poczta). Wróciliśmy nakarmiłam dzieci i do lekarza z Kubą. Mieliśmy wizytę na 15.15 (teoretycznie), weszlismy do gabinetu ok. 16-tej.
Tydzień temu jak byliśmy (u znachora, bo lekarzem go trudno nazwać), to stwierdził, ze to tylko infekcja i kompletnie nic nie dał - żadnego syropu, nic. Wczoraj Pani doktor sprawdziła uszka, gardło i osłuchała porządnie - miał zajęte oskrzela, poszła z nami do pielęgniarki, Kubie podłączyły nebulizator z lekarstwem, po czym jeszcze raz go osłuchała.
Przepisała antybiotyk i steryd wziewny - jutro do kontroli czy jest poprawa. Te noc maluszek wreszcie normalnie przespał (i ja też).
 
hej!

na szybciocha, bo jedziemy z sis na shopping z dziećmi:tak:

Rozczochrana
hej!!!!! Fajnie, ze jesteś z powrotem i z taką niespodzianką! GRATULUJĘ!!!

Katrina, zdrówka dla Kubusia:tak:

Martolinka, byłaś na tym pobraniu z Antkiem?? My pojechaliśmy wczoraj zrobić Igorowi panel pediatryczny i przy okazji morfo i działo sie ... działo.... wrzask, pisk, wyginanie... ale jakoś poszło:tak: Opowiadaj, co powiedziała rehabilitantka!

Trina, Lila na bank sobie poradzi! Jak było w żłobku??

Lazurek, ja też miałam takie uciski na klatkę piersiową w ciaży z Wojtusiem.. po ciaży przeszło:tak:



 
Dzień dobry,
podobno zima nadciąga.. wierzyć mi sie nie chce. Wyprałam już kombinezon w nadziei , ze schowam go do szafy , ale nic z tego. :tak:
Wika nic ciekawego na rehabilotacji . Ala jest na poziomie średnio rozwijającego się dziecka w wieku 8-9 mscy a ma prawie 11. Dostaliśmy skierowanie do neurologa i pakiet ćwiczeń usprawniających.Udanych zakupów!
Na pobranie z Antkiem idę jutro. Na razie byłam z Alą i jej morfologia super:tak:
Lazurek dokładnie na kiedy ,masz termin? zapomniałam już ;-)
Rozczochrana kiedy masz wizytę u lekarza? zaciskam kciuki!
Katrina jak nocka ? już lepiej?
 
Dzien dobry :-) Niedawno dopiero sie ogarnelam i sprysznicowalam. Mam lenia jak Maz ma na rano do pracy :-D Wtedy szybko mi dzien mija, bo zanim sie obejrze to on juz wraca i wreszcie juz ma weekendzik;-) Ja dzis jeszcze musze na poczte pojsc i do sklepu po jedzonko i tyle z moich obowiazkow na dzisiaj. Obiad praktycznie zrobiony mam ;-)

katrina jak po dzisiejszej nocce?

wika udanych zakupow! ;-) Ja tez sie juz nie moge doczekac kiedy bede po sklepach biegac, ale to zaraz po przeprowadzce bedzie :tak: A te uciski to tez mam nadzieje, ze mi mina po porodzie, ufff... Troche mnie uspokoilas, bo myslalam, ze tylko ja tak mam...

martolinka mam termin na 12 czerwca :-) Bede miala i tak cesarke, bo obawiam sie ze moze mi sie moj wzrok pogorszyc, a malej wady tez nie mam. Tutaj jest dobrze z tym, ze mozna sobie decydowac czy sie chce cesarke i lekarz nie musi miec podstaw do tego ani zadnych zaswiadczen. Po prostu mowie, ze tak chce i juz ;-) Ale nie bede rodzic w klinice u nas w miescie tylko w pobliskim miasteczku, bo tam o wiele lepiej jest. Tzn. u nas sa praktycznie sami mlodzi stazysci, praktykanci itp. Zreszta Wojtka rodzina tu mieszka ponad 10 lat i wiedza jak jest, a tam gdzie ja bede rodzic jest naprawde swietna opieka i warunki o wiele lepsze :tak:
 
Rozczochrana gratuluje!!!! Nic się nie martw będzie napewno wszystko dobrze!

Calogera pokaz nam Natalke!!! Proszę

Lazurek co tam gotujesz?
Super ze możesz decydować o swoim porodzie. Ciekawe tylko dlaczego w Pl tak nie można?

Katrina i jak?

Martolinka co tam upolowałaś na allegro?
Na czym polega rehabilitacja Ali?
Super ze morfologia wyszła dobrze

Wika udanych zakupów


U mnie w sumie nic nowego.
Dominik miał szczepienie w tym tygodniu. Waży 9800 i na 76 cm. Zębów sztuk 8
Pati coraz więcej mówi i głównie krzyczy na brata by nie dotykał jego zabawek
 
reklama
dobry wieczór

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa - dziś już o niebo lepiej. Kuba przespał spokojnie nockę, bez kaszlenia. To juz nie to samo dziecko.

Dużo zdrówka Wam życzę!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry