reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Sowinka.. a jeszcze musimy kupić w marcu fotelik samochodowy dla Igora...

My właśnie zastanawiamy się jak to zrobić z tymi fotelikami...Bart ma teraz Recaro Sport Young 9-36kg i zastanawiamy się czy zostawić mu ten i Lince kupić taki sam, czy jej dać od Barta, a jemu kupić Recaro Monzę 15-36kg...jeszcze pomyślimy :-)
Czesc babeczki :-) Wszystko jest dobrze! Po badaniu tylko maly siniak zostal. Poza tym wszystko wyszlo w normie, lekarz nawet nie wspomnial zebym jakas diete stosowala, ale ja sama z siebie juz sobie jakas zrobie ;-)

Lazurku no i widzisz super, że wszystko dobrze cieszę się bardzo:-)


Ja zrobiłam porządek na komputerze i chyba jeszcze poczytam jakąś książkę, bo ostatnio się zaś wkręciłam w czytanie:tak: Linka bardzo grzeczniutka i strasznie dużo śpi -> wczoraj np. zasnęła o 18:30 i obudziła się dopiero przed 3:00:-) naprawdę kochana jest z tym spaniem:tak: teraz 2 dni była u mnie siostra, a jutro może kuzynka z mężem przyjadą:-) Wacek chyba wraca w poniedziałek, więc też fajnie:-D Bartek zaś nie chodzi do przedszkola, ale dziś było spotkanie z logopedą i pojechałam -> masakra to moje dziecko, bo oczywiście w domu gada jak najęty i zna takie słowa, że czasem, aż sama oczy wybałuszam, a jak przychodzi co do czego i ta babeczka chciała z nim pogadać to nie to dziecko i nagle niemowa:baffled:
 
reklama
Sowinka - kup mu wiekszy, to chlopak, bedzie zawsze wiekszy od siostry, to w wiekszym bedzie mu pozniej wygodniej. My tak zrobimy.
 
Kobietki, widze, ze cos cichutko sie zrobilo. Jak tam weekend mija? My wczoraj bylismy u babci, ciocia tez przyjechala i tak nam zeszlo w gosciach do wieczorka. Potem ogladalismy filmy i poszlam spac po 01:00 :szok::-D A od rana Coreczka kochana zaczela fikac i tak obudzila Mamusie :-) Dzisiaj ogolnie leniwy dzien, jutro znow musze na miasto do Urzedu Skarbowego pojsc, bo musze sie rozliczyc, a nigdy tego tutaj nie robilam, wiec nie wszystko jest dla mnie jasne :sorry2:

Sowinka tak to nieraz bywa, ze dzieci w domu sa baaaaardzo wygadane, a jak gdzies sie pojdzie to zawstydzaja sie i nic nie chca mowic. Wiem to, bo z dziecmi mojej siostry tez tak czasem bylo :tak:

trina tak patrze na Twoje suwaczki i pamietam doskonale jak udalo Ci sie zajsc w ciaze, a tu juz Lila ma skonczony roczek. Jak ten czas szybko leci, po dzieciach naprawde bardzo to widac :-)

Gdzie reszta kobietek????
 
Dzień dobry :tak:
Antek zażyczył sobie spędzic noc u babci i zawiezliśmy go w sobotę a wczoraj odebraliśmy;-) Jednak z samą Alą to był luksus . Lenistwo na całego. Po zachmurzonym niebie ani śladu i piękne słońce!!!

Lazurku dla mnie nawet rozliczanie w PL to czarna magia więc nie dziwię się , że ledwo to ogarniasz:tak:
Sowinka ładnie Ci córeczka śpi!! Ala wczoraj ładnie przespała całą noc:tak:

hej hej gdzie jesteście:tak:
 
Byłam z Alą na pobraniu krwi. Bez problemu , nawet nie zapłakała. Teraz z Antkiem muszę isć na kotrolną morfologię. Bedzie sie działo. Sama też mam skierowanie więc może jak dam mu dobry przykład to łatwiej mu będzie.Dziś z Alą też wizyta u rehabilitantki. Ciekawe co mi powie.

gdzie jestescie?
 
hej :)

przylatuje moja sis dzisiaj na tydzień, wiec bedzie mnie mniej na bb..

Martolinka, nas też czeka wizyta w lab. Mam skierowanie na panel dla Igora i aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl po tym co wyprawiał u dentysty:-(

Sowinka, ja też kupiłabym wiekszy dla Bartka:tak: W ogóle jak Ci sie sprawował ten fotelik 9-36?? Bo to strasznie duży przedział wagowy i wiekowy..

 
Czesc kobietki :-) A ja niedawno wrocilam ze spacerow. Dopiero dzis sie zebralam do Urzedu Skarbowego, potem ogladalam w pobliskim sklepie lodowki i pralki, a potem jeszcze musialam sie przejsc na poczte 2 razy (kto nie ma w glowie to ma w nogach:-D). Ale za to dzionek jest piekny, sliczna pogoda, wiec fajnie sie spacerowalo :tak:

martolinka dzielna ta Twoja Ala :tak: A synek wpadl na super pomysl z tym nocowaniem u babci :-) Milo tak sobie poleniuchowac :-) I jak tam u rehabilitantki?

wika skoro przyjezdza siostra to jestes usprawiedliwiona ;-) Ale potem szybciutko wracaj!!!! :-)

Ja teraz musze posprzatac troche w mieszkanku i jakis obiadek przygotowac ;-)
 
Czesc laski! Tu rozczochrana :) co mialam za przeboje to moje. Musialam zakladac nowe konto na bb dzieki przyjaciolce w sumie to "przyjaciolce" ktora po klotni wlamala mi sie na maila pozmieniala hasla i zmienila haslo na mailu. Ot nie mam juz mojego fejsa dzieki temu tez musialam zakladac nowego i nie mam bb starego... Na szczescie nie zmienila jeszcze yt i nk bo mam na innym mailu i na tamtego maila nie znala hasla :)

Lazurku widze ze Ty juz blizej niz dalej! Gratuluje :) i gratuluje Zaslubin! nie nadrobie Was... Nie mam szans. Hihi buziaki :*
 
Rozczochrana - a coz to za suwaczek nowy, mow szybciutko!!!
wika - my mamy Britax Evolva 9-36 i ja nie wiem jak on ma byc dla 10 latka.... Mam wrazenie, ze dla Macka jeszcze chwila i bedzie za maly. Lilka go przejmuje.

My dwa dni adaptacji w zlobku mamy za soba. Na razie jest z mama, wiec ok, pojutrze zostanie sama na 2 godz i juz sie boje :sorry2:
 
reklama
Co tu duzo gadac :) no tak jak widac costam we mnie rosnie radosnie. Mam usg w klinice prywatnej w sobote zeby zobaczyc czy rozwija sie w odpowiednim miejscu bo niestety jest ryzyko ze nie poniewaz w ciaze zaszlam na dopalaczach...No ale jestem dobrej mysli ;) jakies male streszczenie tego co sie dzialo gdy bylam wylaczona? :)
 
Do góry