reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Czesc wszystkim. U mnie juz nie tak kolorowo. Dzis zadzwonil moj gin i powiedzial, ze w badan wynika, ze mam za wysoki poziom cukru... Wyslal mnie przez to do specjalisty. Juz sie umowilam na czwartek na 07:45 i bede tam jakies 2-3 godziny. Mam nadzieje, ze nie musze sie za bardzo martwic i ze wszystko bedzie dobrze... Ale przez to juz humoru tak nie mam...
 
Bedzie Julia Emilia :tak::-)

Lazurku bardzo ładne imiona:-) trzymam kciuki za badania:-)

Sowinka a jakie żeli dajesz Bartkowi? Antkowi kupiłam tran Mollers , ale on za nic tego nie weźmie do ust

Martolinka Bart je żelki Alaskan, a jeszcze jak te się skończą to zamówiłam żelki Mollers:-) Bart żelki uwielbia, więc nie ma problemu z jedzeniem, nawet sam po nie biega:-)

przejrzałam wczoraj garderobę moich dzieci i trzeba uzupelnić ją o wiosenne rzeczy. Buty, kurtki, jakieś bluzy.. Najgorzej, ze dla Wojtka nie mam kurtki po Igorze, bo się rozmiarami nie zgadzają. Igor 80 nosił zimą, a właśnie na 80 potrzebuję kurtki dla Wojtusia... i tak już pewnie będzie zawsze... Mam mnóstwo spodni zimowych cieplutkich na 80! Co z tego, jak na Wojttka są teraz za duze a jak już będą dobre, to będzie pełnia wiosny:cool:

My już na szczęście mamy wszystko na wiosnę -> kupiłam na wyprzedażach jesiennych, zostały tylko buty:-)
 
Czesc kobietki ;-) U mnie byli po sniadanku goscie, teraz zjemy obiadek i Maz do pracy, a ja znow sama... Ale cos sobie wynajde ;-)

Sowinka dzieki, trzymaj &&&&&, na pewno sie przydadza :tak:

calogera troszke mnie uspokoilas. Ja wczoraj tez w necie czytalam o tym. Moj wynik powinien wynosic do 140mg/dl, a wynosi 149 mg/dl. Jutro od samego rana bedzie wiadomo co i jak, ale jestem dobrej mysli :tak:

Ide na zupke ;-)
 
calogera juz czytalam wczoraj na co zwrocic uwage, jesli chodzi o jedzenie i picie i zaczynam sie do tego stosowac. I faktycznie, dzieki temu juz tak nie przytyje. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Ide teraz cos jeszcze zjesc, bo od 22:00 juz nie moge jesc. Rano bede wiedziec wiecej. Dziekuje kochana za slowa otuchy :tak:
 
hej :)
Lazurek, spokojnie, ten cukier nie jest strasznie podwyższony . Ja miałam podobnie i tylko delikatna dietka:tak: && za dzisiaj!
Calogera, jak sie czujecie po porodzie?? Jak Natalka, jak Michałek?? opowiadaj!
Sowinka, ja też obkupiłam dzieci na wyprzedażach, ale kurtki i buty jeszcze zostały, a to największy wydatek.. a jeszcze musimy kupić w marcu fotelik samochodowy dla Igora...
Trina, noo tak, dużo rzeczy pasuje po Igorku i to naprawdę jest ułatwienie dla nas:tak:
Martolinka i wylukałaś coś na all???

Bunny???
Lelek???
Syneczki??
Agnieszka???



o Rozczochranej, Anastazji, Danao to już nawet nie wspomnę:-( Wieki was tu nie było! KOBITKI, gdzie sie podziewacie???!!!
 
Witajcie,
nie wiem jak u Was , ale w Sopocie piękne słońce!! podobno ma jeszcze w weekend popadać trochę śnieg a potem już wiosna:tak:

Wika kupiłam małemu kurtkę , kamizelkę i bluzy. Adidasy ma jeszcze z jesieni . Chcę kupić półbuty jeszcze.
Sowinka kupiłam żeli Mollersa i Antek zajada z wielką chęcia:tak: Jaki chcecie kupić fotelik? Ala ma 9 kilo więc jeszcze trochę posłuźy jej ten fotelik. Podejrzewam , że kwiecień/maj i trzeba będzie kupić.
Lazurek trzymam kciuki za badania!!
 
Martolinka, dla Igora 15-36:tak:Myślałam o Maxi Cosi ROdi Xr,Maxi Cosi Airprotect albo Romer KIdfix Sict albo Plus Trendline . Zresztą Wojtkowi też już ciasno w tym małym foteliku i tylko czekam aż zacznie stabilnie siedzieć i przesiadamy go do 9-18 po Igorze:tak:

u mnie słońca niet
:no::no:
 
Wika właśnie też o taki rozwiązaniu myślałam , tzn. żeby Alą przesadzić w Antka fotelik -9-25
Calogera jak starszak przyjął siostrę?:tak:
 
reklama
Czesc babeczki :-) Wszystko jest dobrze! Po badaniu tylko maly siniak zostal. Poza tym wszystko wyszlo w normie, lekarz nawet nie wspomnial zebym jakas diete stosowala, ale ja sama z siebie juz sobie jakas zrobie ;-)

wika, martolinka widze, ze bierzecie sie za obkupowanie dzieciaczkow :-) Ja dzis wreszcie sobie sprawilam plaszczyk, bo juz nie mialam w czym chodzic, w nic sie nie zapinam :-p

calogera wypoczywaj jak najwiecej ;-)

Ja lece pod prysznic i dzis tez pewnie szybko zasne, bo musialam przed 7 wstac, wiec juz mi sie ziewa :tak: Milego wieczorku i spokojnej nocy ;-)
 
Do góry