reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Izulka - współczuję Ci braku snu, bo wiem co to znaczy zajmować się dwójką po zarwanych nockach. Mam nadzieję, że u nas minęło to juz bezpowrotnie, czego i Tobie życzę. A Twoje badania - nie ma tego złego, może znajdą przyczynę chorób u dzieci a i Ciebie od razu wezmą w obroty.
 
reklama
Hej Dziewczynki,
zgłaszczam się po dlugim czasie nieobecnosci. W tej chwili tylko na chwilke, bo jeszcze nie mamy internetu. Jestem w Polsce, mieszkam w Gdansku, 1wszego do pracy. M poki co ze mna nie ma, wiec przez nasteone 2-3 miesiace jestem samotna matka. Spraw do zalatwiania mialam i mam od cholery, wiec od polowy stycznia zapieprzam jak maly motor. A niestety do przyjazdu M, odpoczynku bedzie niewiele.
Tesknie za Edynburgiem bardzo i jakos potwornie mi zal. Ale czlowiek za cos zyc musi.
Ciezko mi bylo doczytac wszystko, czy ktos moglby mi strescic najwazniejsze wiadomosci?
 
A u nas zmiany sie szykuja. W piatek mialam tel, ze jest miejsce w zlobku. No i albo bierzemy, albo z kolejki wypadamy. Wiec bierzemy, mimo ze mloda miala isc dopiero za pol roku. Dajemy sobie marzec na adaptacje i jak wszystko dobrze pojdzie od kwietnia wracam do pracy.
 
Hey kobietki! Ja doslownie na chwilke tylko z pewna wiescia, ze...

POD SERDUSZKIEM NOSZE DZIEWCZYNKE :-):-):-)

Mamy gosci, wiec musze leciec. Jutro napisze wiecej. Paaaaaaa.... ;-)
 
Witajcie,
odzywam się dopiero teraz , bo walczyłam z anginą. Było naprawdę cieżko , ale po antybiotyku już jest dobrze :tak:Całe szczęście dzieciaczki nie złapały nic ode mnie :tak:

Trina to u WAs wielkie zmiany :tak:zazdroszczę Ci tej możliwości:tak: mam nadzieję , ze mała łatwo sie zaadoptuje
Lazurek z całego serca Ci gratuluję:tak: macie już jakieś imię? Jak się czujesz?
Qcz jak Ci sie mieszka? zadowolona jesteś z miejsca?
 
Witajcie :-D

Qcz trzymam kciuki, żeby wszystko było super:tak:

Trina super, że udało się z tym żłobkiem:tak:

Lazurku gratuluję córeczki:tak: też mnie interesuje czy macie już wybrane imię:-)

Martolinka to fajnie, że choroba już przeszła i dzieciaki ominęła:tak:

Reszta dziewczyn -> co tam u Was???

Wacek wyjechał wczoraj do Austrii na 10-14 dni, a u nas Bartek zaś chory:-( oszaleć można, ale cóż tak chyba jest na początku chodzenia do przedszkola, więc jakoś musimy to przeżyć:baffled:
kupiłam Bartowi żelki z tranem (na szczęście je bez problemu) i może to trochę mu pomoże:tak:
 
Jestem. Udalo mi sie jeszcze dzis zajrzec do Was :-)

katrina moja mama rozmawiala z kierownikiem USC i jej powiedzial, ze my musimy byc osobiscie cos podpisac, a jesli chodzi o to zeby mama to zalatwila z upowaznieniem to moze, ale ja i tak bym musiala do Polski jechac, bo to upowaznienie mialoby byc od notariusza :wściekła/y: Ale jutro zadzwonie do innego USC w Polsce i zapytam o to samo.

Qcz wlasnie, jak Ci sie mieszka? Zaklimatyzowalas sie juz troszke? ;-)

trina wiec &&&&&& zeby wszystko poszlo jak chcesz :tak:

martolinka dobrze, ze juz Ci przeszlo chorobsko :tak: Ja sobie ten *spam* pije, mama mi z PL przywiozla, mam nadzieje, ze nic sie mnie nie czepi ;-)

Sowinka zdrowka dla Bartusia :tak:

Jesli chodzi o imie to mamy, nawet dwa, bo moj Maz chce dac 2, wiec nie protestowalam. Bedzie Julia Emilia :tak::-) Wszyscy sa zachwyceni, teraz dopiero zacznie sie konkretny shopping :-D:-D I przytylam kolejne 3kg... Waze juz 75kg :szok: Juz nie jem slodkosci (czyt. bede sie starac) :-) Lece dokonczyc sprzatanie lazienki, potem prysznic i lulu.
Dobrej nocki ;-)
 
Sowinka a jakie żeli dajesz Bartkowi? Antkowi kupiłam tran Mollers , ale on za nic tego nie weźmie do ust
Zdrówka:tak:

Lazurek piękne imię:tak: kilogramami się nie przejmuj- jestem żywym dowodem na to , że nawet 30 kg można zrzucić:-p
 
hej :)

Lazurek gratulacje córeczki! Piękne imiona!
Trina, no no to się zmiany szykują! Też bym poszła do pracy, a tu na razie kiszka...
Sowinka, ja Igorowi cały okres jesienno-zimowy podaję tran Mollersa i na razie jest cisza z chorobami. Zobaczymy jak pójdzie do przedszkola. Igor chętnie go pije i nawet sam się o niego dopomina, jak zapomnę mu podać. Z tego co wiem, to trzeba go brać regularnie i przez dłuzszy okres czasu, zeby cos pomagało;-):tak: Zdrówka dla Was :)
Martolinka, jak Twoje biegi??
Qcz, witaj w Polsce!

przejrzałam wczoraj garderobę moich dzieci i trzeba uzupelnić ją o wiosenne rzeczy. Buty, kurtki, jakieś bluzy.. Najgorzej, ze dla Wojtka nie mam kurtki po Igorze, bo się rozmiarami nie zgadzają. Igor 80 nosił zimą, a właśnie na 80 potrzebuję kurtki dla Wojtusia... i tak już pewnie będzie zawsze... Mam mnóstwo spodni zimowych cieplutkich na 80! Co z tego, jak na Wojttka są teraz za duze a jak już będą dobre, to będzie pełnia wiosny:cool:

 
reklama
Wika ja właśnie siedzę na allegro i uzupełniam szafę Antka. Ala jeszcze ma sporo rzeczy ze zgromadzonych zapasów.
Jeszcze tylko Antkowi buty trzeba kupić , ale to już musi przymierzyć.
Nie biegam już od tygodnia.. przez to moje gardło. Chciałam wczoraj , ale koleżanka poradziła żebym poczekała do piątku aż skońćzę brać antybiotyk.
 
Do góry