reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
lelek - a jak Miłoszek? już wie że będzie miał rodzeństwo ? przygotowujesz go do tego ? :-) a Ja testów w domu nie trzymam, bo jak faktycznie @ nie przyjdzie to będzie cud - aczkolwiek kojarzę że ktoś tu już ma dziecko z przerywanego :szok:
sakar - no to &&&& żeby już nie przyszła ;-) Mi zostało trochę schabu i nie wiem czy jutro schabowe nie zrobię, po raz pierwszy w życiu :-D tylko tłuczka nie mam i pięścią muszę rozbijać :-(
Hihi oby nie przyszla :-), a miesko przetni na polowe i wepchaj sera zoltego i zrob panierke tez smaczne ;-)z salatka i kartofelki mniam mniam
Bunny.-Na to wychodzi ,bo ja taki wlasnie mezowi szykuje jak pisalam na urodziny bardzo przezyl moje poronienie :tak:,a ty sie trzymaj jutro zabieg prawda? i szybciutko wracaj i bedziemy z toba czekac na nastepna fasolinke :-)
 
Bunny - no udał nam sie prezent, taki jak planuje sakar - do "odebrania" za niecałe 9 m-cy, tzn. staranka okazały sie owocne,

Tak sobie mysle , 9miesiecy to bedzie mial na te urodziny i prawie na nastepne :-D te prezenty na mezow sa nie kosztowne ale za to jak sie ciesza ze beda musieli wydac na ten prezety.:-D;-).Maz mi ostatni ogladal wyposazenie dla bobasa i to mu sie podobalo .
Direktvermarkter.de - Warum mehr bezahlen? - Alisa
 
anastazja oby nie przyszla :-):-)
no wlasnie nie tak duzo przytylam a zaokraglilam sie wszedzie :tak:no w brzuchu najbardziej :-D widocznie takie mam tycie jakies dziwne:-D
 
Bunny - tak, spodziewam się maluszka, cieszę się, bo do 3 razy sztuka (to był trzeci cykl...),

sakar - powiem Ci, że ja tak chciałam ucelować, żeby "odbiór" niespodzianki był na moje urodzinki, ale będzie troszkę później, taki poślizg coś około miesiąca
 
Hej dziewczyny ;)

Mam do was pytanie :) Jestem po 2 poronieniu, tzn. poroniłam pod koniec lipca a 2 sierpnia miałam czyszczenie.
Wczoraj dostałam okres :) Jak myślicie mogę sie już starać o dziecko czy radziłybyście poczekac?
 
Katrina
:-):-):-) GRATULUJE :-):-):-)

Baskaa przykro mi:-( [*] dla Twoich aniołków. Wydaje mi sie ze powinnaś poczekać od zabiegu 3 miesiące tak by macica i wszystko tam w środku miało czas sie wygoić.
Zostań tu z nami ale tez zapraszam Cię do tematu "ciąża po poronieniu" dziewczyny tam dużo przeszły i potrafią pomoc!
 
Bunny - tak, spodziewam się maluszka, cieszę się, bo do 3 razy sztuka (to był trzeci cykl...),

sakar - powiem Ci, że ja tak chciałam ucelować, żeby "odbiór" niespodzianki był na moje urodzinki, ale będzie troszkę później, taki poślizg coś około miesiąca

To tak mysle ze Majowe mamy bedziemy :-):tak:
baskaaa-Witam poznalam sie z tym poronilam w Styczniu tego roku tzn .w grudniu a w styczniu mialam zabieg .Moje zdanie jest takie jak Bunny napisala 3 miesiace musisz odczekac mini-max6miesiecy ednomacicy musi sie zregenerowac wybor twoj :-).
 
reklama
Do góry