reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej,a co tu tak cicho wieczorem ? :-):-):-)

Ja dopiero dzisiaj , przy ustawianiu suwaczka zobaczyłam że to już 32 dni bez @:szok::szok::szok: czyli jutro 1 dzień spóźnienia - o ile w nocy albo nad ranem nie przyjdzie :-):-):-)
Poczytam co tam ciekawego dzisiaj robiłyście i zaraz wrócę a Wy piszcie :tak::-D
Edit: No nic nie napisałyście to Ja napiszę:-):-)
Livastrid - to super że nie wynik negatywny - tokso to nic dobrego, aczkolwiek ponoć aż tak źle nie jest , bo są leki. No i kciuki za jutrzejszą wizytę &&&&&&&
Bunny - kochana, będę o Tobie jutro myślała z samego rana, teściowej nie skomentuje, ale powiem że musisz wierzyć w to że jeszcze będziecie mieć dzidziusia, a to co się teraz dzieję po prostu głupi wybryk losu.
Sakar - i jak @ ? Mam nadzieję że jeszcze nie ma? Ja jeszcze czekam :-)
martolinka - to kamieć z serca co nie ? jak się oddaje pracę mgr , poprawki to już nie są takie straszne jak pisanie wszystkiego :tak::tak:
Iza - szkoda że @ przyszła
maron - 4,5 kg i Ty mówisz że masz duży brzuch ?:szok::szok::szok: chcę go zobaczyć :tak::tak::-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i masz - zrobiłam edit a tu lelek mnie namawia na takie rzeczy :-D:-D a tak w ogóle to jestem głupia- nie napisałam Ci kochana że masz ślicznego dzidziolka i Ja też obstawiam dziewczynę :-p
 
wklejam przpis koleżanki z listopadówek- kilolka
Chili Con Carne

40 dag mieszanego mięsa mielonego
4 średnie cebule (można mniej albo bez)
1 puszka pomidorów
1 puszka kukurydzy
1 i 1/2 szklanki rosolu z kostki
2 ząbki czosnku
2 łyzki oleju
przyprawa chili, słodka papryka, 1/2 łyżeczki suszonego rozmarynu

Mięso podsmażyć. Cebule i czosnek posiekać i dodac do mięsa. Podsmażyć, doprawić chili, papryką, rozmarynem. Dodać rosół, zagotować.
Pomidory ppodddusic w niewielkiej ilości wody, pokroić. Razem z sosem dodać do mięsa.
Dodać kukurydzę i dusić pod przykryciem 10 minut.

Najlepsze z bułeczką
co to gotujemy , No no pysznosci Moge wpasc na obiad ?;-):-)
xXxIzuLQaxXx-Dlaczego dostalas@ trzeba bylo ja wygonic eh:wściekła/y:
Bunny - a ta sytuacja z tesciowa troche przeraza brrr mogla chodz pewne sprawy ominac przykro sie to czyta ,a co dopiero sucha
 
Ostatnia edycja:
lelek - a jak Miłoszek? już wie że będzie miał rodzeństwo ? przygotowujesz go do tego ? :-) a Ja testów w domu nie trzymam, bo jak faktycznie @ nie przyjdzie to będzie cud - aczkolwiek kojarzę że ktoś tu już ma dziecko z przerywanego :szok:
sakar - no to &&&& żeby już nie przyszła ;-) Mi zostało trochę schabu i nie wiem czy jutro schabowe nie zrobię, po raz pierwszy w życiu :-D tylko tłuczka nie mam i pięścią muszę rozbijać :-(
 
Katrina wiesz co ja mam spowolnione myślenie dziś ale czy ty napisałaś ze staranka były owocne? Czy to znaczy ze jesteś w ciąży?

Anaztazja ja chce jutro widzieć ze zrobiłaś testa i chce jutro przeczytać ze jesteś majówka! A do schabu użyj butelki po piwie

Trzymajcie kciuki żebym jutrzejszy dzień wytrwała. Strasznie sie boję. Mama zostanie z Patrykiem.
 
bunny - nie trzymam testów w zapasie w domu, więc jutro na pewno nie , w czwartek :-) muszę jeszcze dojrzeć do tego ;-) dobrze że mama poszła po rozum do głowy, współczuję Ci, nie dość że spotkała Cię najgorsza rzecz , to jeszcze nie masz wsparcia w rodzinie - ale pamiętaj - my tu jesteśmy - możemy być taką przyszywana rodziną :tak:
Ma ktoś do Ciebie nr tel? Jak będziesz po zabiegu to byś nam dała znać że wszystko w porządku
 
reklama
Karolcia ma mój numer.
Anaztazja ja mam internet w komórce i jak będę miała siłę to sama napiszę a jak nie to napiszę Karolci jeśli mi powoli.
 
Do góry