reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
martolinka nie :-) Mam na imie Anita :-)

to tak jak ja;-)

zanim wymyslilam obecne imie corki myslalam nad anniken

Izka to masz jeszcze pare dni do testowania;-)ja mialam 24 dniowy /+-dzien/ testa robilam 27 lub 28 dnia bo myslalam, ze mam cykl standardowy, potem juz widzialam, kiedy jednak owu mialam
 
Ostatnia edycja:
to tak jak ja;-)

zanim wymyslilam obecne imie corki myslalam nad anniken

Izka to masz jeszcze pare dni do testowania;-)ja mialam 24 dniowy /+-dzien/ testa robilam 27 lub 28 dnia bo myslalam, ze mam cykl standardowy, potem juz widzialam, kiedy jednak owu mialam

No wiem wiem, zaczekam ;) Choć jak już mam ten test to nie wiem jak długo wytrzymam..

Kochane, a jak jest z tą szyjką w ciąży? Jest twarda i wysoko czy nisko, czy miękka i wysoko czy nisko?? Bo wszędzie pisze inaczej..

Ja ostatnio 22 sierpnia miałam nisko i twardą, a 23 rano dostałam @.. Więc sama nie wiem na czym to polega.. Pamiętam że sie cieszyłam bo myslałam ze taka szyjka jest na dzidzie.. A rano mi było przykro.. I w sumie nie wiem jaką miałam szyjke rano bo juz z tego wsyzstkiego tego nie sprawdzałam.
 
Czesc Dziewczynki.. 5min temu dolaczylam do Waszego forum.. zupelnie nie moge sie na nim odnalesc :)
nie wiem gdzie moglabym zadac swoje pytanie i w ogole nie mam pojecia gdzie sie podlaczyc :)
po krotce,Mam na imie Marta , mam 25 lat i jestem szczesliwa mama niespelna 3 letniej coreczki Mai.
Razem z mezem staralismy sie o ciaze rok czasu po owczesnym poronieniu ( 14/16tc ) ..
Ostatnio zdecydowalismy sie,ze juz najwyzszy czas na rodzenstwo i zaczelismy starania.
Jestem 4msc po zastrzyku antykoncepcyjnym,wiec nie spodziewam sie cudu aczkolwiek jest kilka rzeczy,ktore nie daja mi spokoju ( choc zastrzyk dziala podobno do 80dni )
Biore tabletki dla kobiet starajacych sie ( kpl witamin - kwas foliowy itd ) ,nie zmienilam diety itd.
Od 10 dni robie codziennie testu owu .. niestety nie trafila mi sie podwojna kreseczka,tylko pojedyncze ale wczoraj i dzis nie pokazala sie nawet kontrolna ..
cykle mam niesamowicie nieregularne ( ost @ 8 sierpnia ) .. mam od ponad tyg metaliczny posmak w buzi,nie moge sie go pozbyc,czuje sie srednio jak wracam samochodem z pracy ( a pracuje do poznych godzin nocnych ) + nie moge sie wyspac w ogole .. zwykle starczalo mi 6-8h .. tym razem nawet 12 nie spelnia swojej roli ..
zastanawiam sie ,czy test owu moze mi sugerowac ewentualna ciaze poprzez brak nawet kreski kontrolnej ?
aha i ..wiem jak to jest z uplawami i sluzikami .. u mnie nie ma nic od dobrego tygodnia procz dziwnego uczucia jakbym chlusnela sobie tam z dwie lyzeczki oleju .. trudno mi to opisac ale rozumiem,ze sa specjalistki ktore moga mi cos podpowiedziec ? :) :) :)
pozdrawiam serecznie
 
reklama
martawy - zrób sobie test ciążowy, a jeśli wyjdzie negatywny to idź do lekarza, bo możesz mieć zaburzenia hormonalne.
Życzę jednak, żeby to było to pierwsze, powodzenia i w ogóle witaj!
 
Do góry