reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012



No wiem wiem, zaczekam ;) Choć jak już mam ten test to nie wiem jak długo wytrzymam..

Kochane, a jak jest z tą szyjką w ciąży? Jest twarda i wysoko czy nisko, czy miękka i wysoko czy nisko?? Bo wszędzie pisze inaczej..

Ja ostatnio 22 sierpnia miałam nisko i twardą, a 23 rano dostałam @.. Więc sama nie wiem na czym to polega.. Pamiętam że sie cieszyłam bo myslałam ze taka szyjka jest na dzidzie.. A rano mi było przykro.. I w sumie nie wiem jaką miałam szyjke rano bo juz z tego wsyzstkiego tego nie sprawdzałam.

Musi byc wysoko i zamknieta. Co jest logiczna, bo dzidzia musi byc bezpieczna. A mierzysz temperature tez? Ja uzywam fertilityfriend.com, jest naprawde super i podaje Ci prawdopodobienstwo ciazy. Bardzo fajny serwis.
 
reklama
Musi byc wysoko i zamknieta. Co jest logiczna, bo dzidzia musi byc bezpieczna. A mierzysz temperature tez? Ja uzywam fertilityfriend.com, jest naprawde super i podaje Ci prawdopodobienstwo ciazy. Bardzo fajny serwis.

Nie bo termometr u rodziców zostawiłam i tak jakoś co tam jestem to zapominam go zabrać.. Hehe. A twarda czy rozpulchniona? Czy jakoś tak.. Ja mam wrażenie że jest rozpulchniona ale nawet nie jestem pewna czy "macałam" szyjke ;D Wiem że to mnie zabolało troche..
 
martawy - zrób sobie test ciążowy
robilam jeden ok 2 tyg temu .
napewno go powtorze..
chcialam sie tylko upewnic czy owu moga cos sugerowac .. nie chce zrobic testu za wczesnie..
jesli wykaze brak ciazy to ok,jak mowilam - nie spodziewam sie cucu w pierwszym msc ..
jesli testy owu moga sugerowac ciaze poprzez brak jakichkolwiek kresek to wstrzymam sie z testem ciazowym do weekendu lub nawet przyszlego tyg ,zeby wynik byl jak najbardziej wiarygodny ..

P.S dziekuje za odpowiedz :-)
 


Nie bo termometr u rodziców zostawiłam i tak jakoś co tam jestem to zapominam go zabrać.. Hehe. A twarda czy rozpulchniona? Czy jakoś tak.. Ja mam wrażenie że jest rozpulchniona ale nawet nie jestem pewna czy "macałam" szyjke ;D Wiem że to mnie zabolało troche..

Podobno ma byc miekka, ale kiedy szyjka ucieka do gory mieknie rozni sie w zaleznosci od kobiety. Czasem tuz przed dniem kolejnej @, a czasem troche pozniej.
 
Hello!
I już po usg, wszystko w porzadku, dzidzia waży 200 g i mierzy 13 cm. Nic jej między nogami jak na razie nie wyrosło, a nawet przez moment widziano wargi sromowe. Tak więc raczej dziewucha ale jednak ginka powiedziała, żeby poczekać jeszcze do połówkowego z potwierdzeniem. Poza tym mówiła, że wszystko się może zdarzyć, bo jest wołana nawet na porodówkę, żeby ustalić płeć noworodka, bo położne nie są pewne :-) na razie nastawiam się na małą Liliannę, za 3 tyg mam nadzieję potwierdzenie. Swoją droga gin nfz-owy już na genetycznym mówił, że wygląda mu na dziewczynę, więc teraz 2 raz to samo wyszło
 
Trina gratuluje dużej panny :-) .
Chodzisz do lekarza prywatnie i nfz?

Wiecie co zrobiłam sobie wróżbę ta ile sie dzieci bedzie miało za namowa bratowej. Zmieniła mi sie tak jak Rozczochranej . Przed ciąża pokazywało mi dziewczynka chłopiec i chłopiec a teraz pokazuje dziewczynka dziewczynka i dwóch chłopaków. Czy to znaczy ze to miała być dziewczynka i ona nadal jest przy mnie. Masakra
 
reklama
martawy - ja nigdy nie robiłam testów owulacyjnych, więc nie wiem jak to działa (tylko z teorii), a co do testu ciążowego, to prawda, jak jest za wcześnie zrobiony to i tak wynik będzie negatywny.
 
Do góry