reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

hejj :)

padam na twarz po pierwszym dniu normalnej pracy!!!! ciężki to będzie rok szkolny:no::no:

Truskawica, tak mi przykro!!! Wiem co czujesz, też niedawno dostałam @@.. ból przeogromny :no: &&&& za kolejny cykl ;)

Maron, wiesz co, jesteś teraz w tym samym t. c. co ja 2 lata temu z Igorem. Ja miałam termin na 13.II a Ty jakoś na Walentynki, tak?? I ja pierwsze smyranie w brzuchu poczułam na początku września:tak: U Ciebie to już też raczej to :) pierwsze ruchy Twojego Maleństwa :)

Lelek, co Ty opowiadasz??? Masz męża, cudwonego synka, kolejne Maleństwo nosisz pod serduszkiem.... masz piękne życie :tak::tak::tak:Głowa do góry :) Cyc do przodu :)

Lilian, witaj :)

Bunny, jak u CIebie?? dobrze się czujesz??? Już niedługo wizyta u gin :))

Iza, jak zakupy??


A ja jestem przeziębiona na maksa!!!! Jak co wrzesień!!! zawsze rok szkolny zaczynam z katarem!! Czuję sie masakrycznie źle:-:)-(


 
reklama
Truskawcia nic sie nie martw ! I na Ciebie przyjdzie pora :D
Wika mi też się zawsze początkiem września smarkate lata wracają :D kicham prycham kaszle :D
Jakos mnie dziwnie od wczoraj sutki drażnią... i takie mocno czerwone... czymś musiałam podrażnić... masakra. :szok:
Dzwoniłam wczoraj do mojej gin w pl i umówiłam się na badania ( w tempie express bo będe miala na nie tylko 1 dzień więc musze wszystko obleciec ... ona już mi szykuje skierowania na koniec września :D)
Tym razem chyba @ przyjdzie normalnie bo mnie juz zaczyna brzuch spodem lekko boleć ... chociaż to troszke za wcześnie bo powinna przyjść 10.09 czyli za tydzień ale wszysto się może zdarzyć... po tych 2 miesiącach przerwy wszystkiego się moge spodziewać. Ja Wam mija wieczór? :D
 
Truskawcia nic sie nie martw ! I na Ciebie przyjdzie pora :D
Wika mi też się zawsze początkiem września smarkate lata wracają :D kicham prycham kaszle :D
Jakos mnie dziwnie od wczoraj sutki drażnią... i takie mocno czerwone... czymś musiałam podrażnić... masakra. :szok:
Dzwoniłam wczoraj do mojej gin w pl i umówiłam się na badania ( w tempie express bo będe miala na nie tylko 1 dzień więc musze wszystko obleciec ... ona już mi szykuje skierowania na koniec września :D)
Tym razem chyba @ przyjdzie normalnie bo mnie juz zaczyna brzuch spodem lekko boleć ... chociaż to troszke za wcześnie bo powinna przyjść 10.09 czyli za tydzień ale wszysto się może zdarzyć... po tych 2 miesiącach przerwy wszystkiego się moge spodziewać. Ja Wam mija wieczór? :D
A Ty nie jestes w ciąży?
 
NIE JESTEM... MIAŁAM ZATRZYMANĄ @ NA 2 MIESIĄCE... tak poprostu... dlatego przerwałam staranka dopóki nie pojade do pl i nie powtórze badan. jesli potwierdzi się że po mamie mam to że raz w roku przeskakuję jeden cykl nie mam wtedy @ i to wszystko to bede sie starać dalej a jak sie okaże że cos jest nie tak to zacznę się starać jak się już doprowadzę do ładu :D
 
Melduję się nocnie. Mam gości, więc zajmuję się nimi w tej chwili. Dzisiaj miałam jednodniowe plamienia i mam cichą nadzieję, że może implantacyjne. Chociaż szczerze mówiąc byłby to cud ponieważ owulkę miałam z tej strony, z której nie ma jajowodu. Byłaby to super niespodzianka, ale jednak staram sie nie nastawiać. Drugi scenariusz jest taki, że to jakieś pozostałości od wymazie... Wolę tę pierwszą wersję.

Witaj lilian i powodzenia w starankach!
 
Karolcia teraz to już musi być dobrze :tak: Tylko dbaj o siebie, mam nadzieję że nie masz za ciężkiej i stresującej pracy? Bo jak tak to marsz na L4!!

Truskawcia
przykro mi z powodu @ ale może następny cykl:) Ja też liczę na ten tylko te rozczarowania najgorsze...

Lelcia
a ty jak sobie radzisz? co taki humor wisielczy? Odpoczywasz dużo? ma kto ci pomagać?

Izka
jak zakupy?

Qcz może jednak:-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&

Katrina witaj u nas i powodzenia :tak:
 
Hej!
Witam się sobotnio:-) Dziś wybywamy na roczek, i jutro też na roczek. Taki roczkowy weekend:-) A za tydzień nasza pierwsza rocznica:-)
Wikaa może to alergia na uczniów?:-D:-D:-D Gdybym pracowała w szkolnictwie, pewnie bym takie coś miała:-D
Wiem, ze rzadko tu piszę ostatnio, ale gdzie jest Anastazja? Tej kobitki to już tu dłuuugo nie widziałam. A na fb siedzi:-(

Witam nową staraczkę:-)
 
Hej laseczki.

Wika dziękuje. Czuje sie dobrze już mnie nie mdli. Za to jeść nie mogę , ze tak powiem wszystko mi rośnie w buzi. Blee.
A Tobie życzę zdrówka na te wrześniowe chorupska. Dasz radę w pracy . A powiedz łagodna czy ostra z Ciebie nauczycielka?

Rozczochrana na długo przyjeżdżasz do PL?

Witaj katrina!

Dana udanych roczkow! Co tam kupiłaś jubilatom?
 
reklama
hejj :)

Bunny, raczej ostra.... nie dam sobie w kaszę dmuchać :-D jest nas w szkole 3 germanistów i z różnych źródeł dochodzi do mnie, ze jestem najbardziej wymagająca :tak:

Dana udanych imprezek :)) Rodzicami chrzestnymi jesteście tych roczniaków??

a mnie się wcale nie poprawia.... czuję sie fatalnie .... do tego Igor dostał jakiegoś uczulenia na buzi..... cały czerwony pyszczek ma :-( ehhh i sama nie wiem od czego :no: do tego chyba też go łapie przeziębienie, bo pokasłuje, apetytu nie ma i jest na maksa marudny....

 
Do góry