reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Eee jaki koniec? Jeszcze kilka kosmetycznych spraw zostało. Zdjęcie zrobię jak się będę do niej wprowadzać. Po co pstrykac puste pomieszczenie? Jak nazbieram na piece, piekarniki, meble, zlewy, stoły i jak mi to dostarczą do tej kuchni to zrobię foto:-)
Testów owu nie robiłam. Kiedyś się zastanawiałam nad nimi, ale nie będę robić. Wiele się nasłuchałam i naczytałam na ich temat i głównie zamiast pomóc to większą wodę z mózgu robią. I całe starania "zmechanizowane" do granic mozliwości. Jak już coś to prędzej temperaturę zacznę mierzyć.
A w ogóle to w pierwszy dzien nowego roku szkolnego mam nowe postanowienie:-) Oficjalnie oznajmiam, że Ja się nie staram. ;-) Liczę na wpadkę:-D
Liv dziękuję:-)
 
Bunny Matthew
:) cała prawa strona brzucha i pleców mnie boli ... chyba nereczka mnie napieprza :D zaraz Was jeszcze poczytam
witaj Qcz! powodzenia w starankach! a ruchy dziecka w brzuszku to najpiękniejsza rzecz jakiej doświadcza kobieta w ciązy :D pomijając fakt ze czasem dośc bolesna ;)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy:) Dołączam do starających się o dzidziusia, żeby zostać mamą w 2012 :) Staramy się dopiero od miesiąca, ale już się nie mogę skupić się na niczym innym... Wiem, że muszę trochę odpuścić, bo się zamęczę, zwłaszcza jak nie będzie wychodziło, ale tak bardzo bym chciała, że jest to silniejsze ode mnie:) Są jeszcze jakieś staraczki na forum? Jutro robię badania krwi na toksoplazmozę IgG i IgM, żółtaczkę typu B (Hbs), no i morfologię. Jak myślicie powinnam zbadać coś jeszcze? Z góry dzięki z podpowiedzi. Pozdrawiam :)
 
reklama
już Wam pisze co u mnie....

już nie plamiłam, ale za Wasza namową urwałam się i pojechałam do gina...
ginek ostrzegał, że możemy jeszcze nic nie zobaczyć, ale sam sie zdiwił, że juz jest pięcherzyk...0,33cm. odpowiadający 4w 1d....
znalazł dwa maleńkie krwiaczki, ale powiedział, że to są resztki po implantacji, i mam sie nie wystraszyc jak pojawi sie jeszcze jakieś drobne plamienia...bo albo się wchłoną, albo polecą...ale są tak nisko i z boku, że nie zagrażaja żółwikowi.
Pęcherzyk jest umiejscowiony właściwie

na bóle brzucha jak mi bardzo dadzą popalić moge brac nospe, ale tylko w awaryjnej sytuacji.
no i pomimo wczesniejszym ustaleń, że bez farmakologii...to zapisał mi folik dawkę 5, duphaston 1x2, fembion mam barć dalej i Acard 1x1, no i Clexane...małą dawkę bo nie mam stwierdzonego zaspołu, ale dla BHP...powiedział, że walczymy o to maleństwo.....i mnie zabezpieczy dobrze....
nie właczylismy tylko sterydów, choc były w planie, ale aż tak nie chcemy ingerować....

no i wczoraj wzięłam pierwszy zastrzyk....Z. mi zapodał...bo jakos nie mogłam sie przełamać, żeby wbić sobie igłę w brzuch...komuś to spoko, ale sama sobie...no jakoś nie daje rady...ale nie jest źle...chyba zrobił to dobrze...bo poza malenkim ukłuciem nic nie czułam...i teraz nie mam żadnego nawet sladu....więc dam radę....

chciał mi dać L-4 ale zrezygnowałam....bo wiem, że w domu oszaleje....a chciałabym jeszcze troche popracowac...bo przynajmniej trochę myślami jestem gdzie indziej i się tak nie denerwuje....

ale się rozpisałam....

kolejna wizyta za dwa tygodnie...i wtedy będzie wiadomo czy się udało...bo powinno juz bic serduszko..;)
 
Do góry