reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Cześć dziewczyny,
Ja tylko chciałąm się przywitać. Młody pierwszy dzień w pprzedszkolu zniósł dzielnie, ale dziś był jeden wielki ryk, ech...
 
reklama
ja tam moge wyslac chlopiece fluidy;-)

prosze nic nie mowic o sprzataniu domu, bo wczoraj sie przesprzatalam

Ja chce chłopięcefluidki! :)

Danao a jakie to imionka?? :-) U nas na 90% bedzie Tymek lub Iza :-) Mam nadzieje, ze za tydzien dowiemy sie juz na bank, co siedzi w brzuszku :-)
Wiecie co, w nocy mialam takie dziwne bole a raczej klucie pod zebrami z lewej i kolo pepka z lewej, tam gdzie Junior :-( dzis mnie tez lekko pobolewa, wiec leze i czytam, wtedy nie boli, o czym to moze swiadczyc?? Czy powinnam jechac na izbe?? :no: ogolnie innych objawow nieporzadanych brak, poza tym, ze wrocil mi od wczoraj niesmak na smazone, bleeeeee :eek:

Iza? No no,baardzo ładne hehe ;) Ale dajcie Izabella bo ja mam Izabela i rodzice i ja załujemy że nie przez 2 "L" :) Nie wiem co to za kłucia..

Wika wdrożysz się !!!! ;-)aby do wakacji
Trina naprawde niesamowita sprawa z tym przedszkolem. Mile Cię zaskoczyli:tak:
Iza to co działacie juz?;-)

Dana , LIvcia kolejnych lata Wam życzę;-)

A no działamy, ale to raczej sex bez zabezpieczenia niż staranka, bo chce na luuuuuuzie ;]

Cześć dziewczynki.

Witam Qcz! I nie martw sie znajdziesz pracę.

Wika ty tyle pał nie stawiaj bo Ci dzieciaki samochód obrzucą jajkami. Przynajmniej tak przywitały dzieciaki dzis w pobliskim technikum ukochana panią od maty.

Dana gdzie zdjęcia po ukończonym remoncie ? A testy owu. używałaś kiedyś?

Iza o czym tak myślisz?

Maron mi sie też wydaje ze to kłucie to nic groźnego.
A pierwsze ruchy to od razu będziesz wiedziała ze to to. Jak by Cię ktoś piórkiem od środka myział. Albo trzymałaś kiedyś motyla w ręce , to tak jakby uskrzydełka delikatnie Cię dotykały. Pierwsze ruchy poczułam w 18 tyg

Trina super ze mały sie przyzwyczaił do przedszkola no i ze trafiłaś na fajne . Ciekawe ile Cię podlicza na tak zwany komitet.

Dziewczyny a imię Mateusz po anielsku pięknie brzmi ale nie pamiętam jak sie pisze ale mi sie podoba

My z Patim też byliśmy na szczepieniu. Młody ma 13.300 i 90 cm.

Wiecie co hormony mi buzuja. Jestem strasznie płaczliwa. Wczoraj wpadłam w histerie ze Patryk nie ma jąderek. Już myślałam ze pewnie operacja go czeka . Dzis miałam badania więc wzięłam go za rękę i do lekarza. Pediatry nie było ale była pielęgniarka od dzieci. Ona mu sprawdziła , nie od razu znalazła ale znalazła. A ja głupia pół wieczoru ryczałam.

Pytanie do mam chłopców. Czy jak wasze dzieci leżą to możecie zauważyć jąderka w mosznie?

No własciwie to wiem, ale nie powiem ;P Już wymysliłam :) I jest ok :) he he he.
My w tym miesiącu z małą na szczepienie.. Już się boje.. Ja sie zawsze boje bardziej niż ona ;D

Witam wszystkie przyszłe mamy:) Dołączam do starających się o dzidziusia, żeby zostać mamą w 2012 :) Staramy się dopiero od miesiąca, ale już się nie mogę skupić się na niczym innym... Wiem, że muszę trochę odpuścić, bo się zamęczę, zwłaszcza jak nie będzie wychodziło, ale tak bardzo bym chciała, że jest to silniejsze ode mnie:) Są jeszcze jakieś staraczki na forum? Jutro robię badania krwi na toksoplazmozę IgG i IgM, żółtaczkę typu B (Hbs), no i morfologię. Jak myślicie powinnam zbadać coś jeszcze? Z góry dzięki z podpowiedzi. Pozdrawiam :)

Hej :) Witamy :) Zrób jeszcze badania moczu, bo często się rozwijają tam infekcje a w ciąży są wtedy nieprzyjemne..

już Wam pisze co u mnie....

już nie plamiłam, ale za Wasza namową urwałam się i pojechałam do gina...
ginek ostrzegał, że możemy jeszcze nic nie zobaczyć, ale sam sie zdiwił, że juz jest pięcherzyk...0,33cm. odpowiadający 4w 1d....
znalazł dwa maleńkie krwiaczki, ale powiedział, że to są resztki po implantacji, i mam sie nie wystraszyc jak pojawi sie jeszcze jakieś drobne plamienia...bo albo się wchłoną, albo polecą...ale są tak nisko i z boku, że nie zagrażaja żółwikowi.
Pęcherzyk jest umiejscowiony właściwie

na bóle brzucha jak mi bardzo dadzą popalić moge brac nospe, ale tylko w awaryjnej sytuacji.
no i pomimo wczesniejszym ustaleń, że bez farmakologii...to zapisał mi folik dawkę 5, duphaston 1x2, fembion mam barć dalej i Acard 1x1, no i Clexane...małą dawkę bo nie mam stwierdzonego zaspołu, ale dla BHP...powiedział, że walczymy o to maleństwo.....i mnie zabezpieczy dobrze....
nie właczylismy tylko sterydów, choc były w planie, ale aż tak nie chcemy ingerować....

no i wczoraj wzięłam pierwszy zastrzyk....Z. mi zapodał...bo jakos nie mogłam sie przełamać, żeby wbić sobie igłę w brzuch...komuś to spoko, ale sama sobie...no jakoś nie daje rady...ale nie jest źle...chyba zrobił to dobrze...bo poza malenkim ukłuciem nic nie czułam...i teraz nie mam żadnego nawet sladu....więc dam radę....

chciał mi dać L-4 ale zrezygnowałam....bo wiem, że w domu oszaleje....a chciałabym jeszcze troche popracowac...bo przynajmniej trochę myślami jestem gdzie indziej i się tak nie denerwuje....

ale się rozpisałam....

kolejna wizyta za dwa tygodnie...i wtedy będzie wiadomo czy się udało...bo powinno juz bic serduszko..;)

Dasz rade kochana! :) Trzymam kciuki!!! :) I czekam na serduszko :)
 
Truskawcia tulę kochana.Ale nic się nie martw, następny cykl będzie należał do nas. No najpóźniej jeszcze następny:-) Ja się pocieszam faktem, że w mojej rodzinie wszyscy urodzili się w okresie od czerwca do września. Może dlatego fasolka nie chce się pojawić, bo chce się wpasować:-)
 
Dziołuszki, nie poddawać sie! ;) Głowa do góry i gwałcić męża ;D Oczywiście po @ ;]

Ja o 15 jade po wanne i kibelek ;D Właśnie usypiam małą żeby wyspana była.

Pozdrawiam i miłego dnia życze! :*
 
Kralocia no widzisz :-) gratulacje
dzieki dziewczyny za rady :-) brzusio czasem jeszcze wczoraj dawal o sobie znac ale po obiadku bylo male dunga dunga i przeszlo :szok::-D uwierzycie :-D
Poza tym wieczorem, usiadlam i zaczelam czytac poczulam w brzucholku cos innego jak do tej pory, moze i byly to ruchy ale dzis jeszcze nic sie nie pojawilo wiec nie wiem :-)
Zmykam robic obiadek, dzis debiutuje gulaszem z morszczuka ;-)
 
reklama
Byłam u gin, cytologia OK. U dentysty też, zrobił mi nawet zdjęcie panoramiczne, bo w ciąży przecież nie można. Kwas foliowy łykam już od 4 miesięcy. Przypomniałam sobie tylko o teście na grupę krwi, żeby mieć zaświadczenie jakby się coś działo już w ciąży :) Mam nadzieje, że ta szybko przyjdzie :)
 
Do góry