reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Qcz - 5 lat temu wybraliśmy się z M na 2 tyg przez Szkocję pod namiot. Od Glagow po Edynburg. Mimo, ze był to początek sierpnia temperatura ok 12 st. Najlepiej było na Isle of Skye, 8 stopni, deszcz i muszki. Ale widoki niesamowite, może niekoniecznie tam, bo mgła i w ogóle, ale Glen Nevis mmmmm :-) szkoda, ze nie mieliśmy czasu na pochodzenie po górach, ale kiedyś tam jeszcze wrócimy
 
reklama
Trina - M sprawdzał pogodę i mówił, że nie będzie super, ale nie wyglądał na załamanego. Jedziemy trochę za Aviemore i zabieramy ze sobą rowery:) Nie mogę się doczekać. Nawet jeśli miało by być szaro to i tak lepiej tą szarość spędzać w lesie niż w mieście:)
 
:-) dziekuje za kciuki -Qcz
Trina79 -tak patrze na twoj suwaczek masz na 19 lutego porod :-).Moja corka tez 19luty sie urodzila oj wodniczki to energiczne dzieci hihi
 
hejj :)

padam na twarz po pierwszym dniu normalnej pracy!!!! ciężki to będzie rok szkolny:no::no:

Truskawica, tak mi przykro!!! Wiem co czujesz, też niedawno dostałam @@.. ból przeogromny :no: &&&& za kolejny cykl ;)

Maron, wiesz co, jesteś teraz w tym samym t. c. co ja 2 lata temu z Igorem. Ja miałam termin na 13.II a Ty jakoś na Walentynki, tak?? I ja pierwsze smyranie w brzuchu poczułam na początku września:tak: U Ciebie to już też raczej to :) pierwsze ruchy Twojego Maleństwa :)

Lelek, co Ty opowiadasz??? Masz męża, cudwonego synka, kolejne Maleństwo nosisz pod serduszkiem.... masz piękne życie :tak::tak::tak:Głowa do góry :) Cyc do przodu :)

Lilian, witaj :)

Bunny, jak u CIebie?? dobrze się czujesz??? Już niedługo wizyta u gin :))

Iza, jak zakupy??


A ja jestem przeziębiona na maksa!!!! Jak co wrzesień!!! zawsze rok szkolny zaczynam z katarem!! Czuję sie masakrycznie źle:-:)-(



Zakupy były udane ;)

Bry wieczór, zajrzałam tu pierwszy raz, tak trochę podczytywałam. Można tu u Was się trochę zatrzymać????

Witam gorąco! :)

Melduję się nocnie. Mam gości, więc zajmuję się nimi w tej chwili. Dzisiaj miałam jednodniowe plamienia i mam cichą nadzieję, że może implantacyjne. Chociaż szczerze mówiąc byłby to cud ponieważ owulkę miałam z tej strony, z której nie ma jajowodu. Byłaby to super niespodzianka, ale jednak staram sie nie nastawiać. Drugi scenariusz jest taki, że to jakieś pozostałości od wymazie... Wolę tę pierwszą wersję.

Witaj lilian i powodzenia w starankach!

Oby plamienie implantacyjne ;) &&&

Karolcia teraz to już musi być dobrze :tak: Tylko dbaj o siebie, mam nadzieję że nie masz za ciężkiej i stresującej pracy? Bo jak tak to marsz na L4!!

Truskawcia
przykro mi z powodu @ ale może następny cykl:) Ja też liczę na ten tylko te rozczarowania najgorsze...

Lelcia
a ty jak sobie radzisz? co taki humor wisielczy? Odpoczywasz dużo? ma kto ci pomagać?

Izka
jak zakupy?

Qcz może jednak:-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&

Katrina witaj u nas i powodzenia :tak:

Jak już pisalam, udane :) Już niewiele nam brakuje ;]

Czesc dolaczam jak moge :tak:.Mam juz 2 dzieci w Styczniu tego roku poronilam w 10tyg ciazy ,Teraz z mezem staramy sie na nowo bylo nie planowane ale teraz po stracie zaczyna nam brakowac :-).A wiec jak mialo byc to bedzie staramy sie od Kwietnia narazie nic .Ale bardzo bym chciala tak na 2012 r moze sie uda ;-).Pozdrawiam

Oj, bardzo mi przykro.. :( Ale mam nadzieje ze szybko sie Wam uda, i będziecie sie cieszyc z maleństwa! :) &&&

Sie witam tak późno troche ale pozno od moich rodziców wrocilismy a pozniej moj sie do pracy zbieral, dzis ma nocke.. Wiecie co? Fajnie sie zlozylo bo wczoraj Olivcia miala swoje półtora roczku, ja imieniny i na dodatek teoretycznie wypadała mi owu ;p Może cos z tego bedzie?? :)
 
Hej kochane...zaraz Was doczytam...


u mnie wszystko ok...nie ma żadnych plamień, czuje się bardzo dobrze....nawet za dobrze....wogóle nie czuje sie jak w ciąży....tylko piersi pobolewają...no i brzuszek czasami, ale głównie w nocy...pozatym nic...wcale się nie czuje jak cięzarówka
 
Dzień dobry:-D

Witam nowe staraczki:-D

Cały weekend nawet nie miałam jak zajrzeć, bo w sobotę robiliśmy grilla u siebie, a wczoraj byliśmy na imieninowym grillu u mojej Babci:tak:

Strasznie mi się dziś nie chciało wstać:no: masakra jakaś:baffled:

Forda mamy u mechanika, bo dopiero teraz chłodnica zaczęła przeciekać (po czerwcowym zderzeniu z sarenką) i zaś trochę kasy nie nasze:crazy: no, ale plus jest taki, że jechaliśmy razem z Mężusiem do pracy i nie musiałam rano taka zaspana prowadzić:-p

Ostatnio wciągnęłam się w licytowanie jesienno-zimowych ciuszków Bartowi na allegro i powiem, że jestem zadowolona, bo za 100zł kupiłam u jednego gości 6 sweterków i za 60zł 5 par spodni:tak: teraz została tylko kurtka do kupienia, może kombinezon i buciki:tak: sobie zamówiłam taką sukienkę 1785354778.jpg i jak okaże się taka fajna jak na zdjęciu to będzie na chrzciny, bo będę chrzestną w październiku u synka mojej siostry:tak:

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać:-p aaaaaa wczoraj Mężuś mnie uświadomił, że w tym cyklu celował na BLIŹNIAKI:-p hehehe, ale się uśmiałam:-p


Co tam u Was dziewczyny po weekendzie???

AAAAA w piątek mamy imprezę w pracy -> 20lecie i wszyscy już szaleją ehhh a mi się nawet nie chce iść:crazy:
 
heja

witam nowe staraczki

karolcia
, bo ciezarowkami zaczynamy sie czuc gdy zacznie robic sie niedobrze, bejbe kopie, wychodza rozstepy a potem jest nam tak ciezko, ze chcemy tylko juz urodzic;-) poczekaj jeszcze pare tygodni;-) dobrze, ze plamien nie ma:tak:

Mama Sowka sukienka ladniusia

martolinka jak po wizycie?

nie odpisze wszystkim, bo jeszcze sie nie obudzilam

ja weekend mialam aktywny, ze tak powiem. W piatek mialam spotkanie z lekarzem i polozna i udalo mi sie, no raczej wymusilam porod sn, ale jak sie okaze, ze dziecie duze, to i tak nici z tego i zrobia cc.
potem na pokazie grzybow stalam reszte dnia. W sobote walnelismy kolo 9 km po lesie i znowu prezentacja i kontrole grzybow. W niedziele impreza grzybowa dla dzieciaczkow. Rety, ale padnieta jestem, ale jaka szczesliwa. Nawet kleszcza nie zlapalam:-D
 
Karolcia81- i tak przez cala ciaze zycze :-) ,
Mama sowka-Piekna sukienka moje ulubione kolorki :tak:

A ja weekend lezalam i odpoczynek przed rokiem szkolnym ,ktory zaczyna sie w srode i konczy sie urlop :-(.
I bym zapomniala staranka o bobo trwaja zobaczymy moze ja na maj zdaze :-D.
 
reklama
Do góry