reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

hej :)

Kobietki, mamy chłopaków, mam pytanie... zdejmuję przed kąpaniem Igorowi pieluszkę, a tam siusiak cały czerwony i napuchnięty:szok::szok: jak robił siku nie plakał, więc chyba go podczas siuisiania nie boli, ale jak go dotknęłam, to zapłakał :no: po kąpaniu nie dał sobie założyć pieluszki a jak już założyłam, to łapał się za nią i popłakiwał i ta sytuacja powtórzyła się kilka razy zanim usnął... czyli go boli:no::no: kurczę, co to może być?? Napletek??? ja nigdy mu nie ściągałam i teraz nie wiem czy to to???

sorki, ze tak tylko o sobie, ale cały czas myślę o tym jego siusiaku:-(
 
reklama
Wika może to zwykła infekcja ? Jeśli nigdy mu nie na ciągałaś to spróbuj jutro. I jeśli przy na ciągnięciu bedzie dziurka w miarę duża to jest dobrze. Ale lepiej idź do lekarza bo może to być jakąś infekcja.
 
super obliczenia wiekow:-D


wika moj maluch ma troche sklejona skorke i pod spodem widac serek, lekarze(bo kilku go widzialo) kazali tylko pod prysznicm lekko odciagac skórke, codziennie ale lekko i tylko pod prysznicem, ten stan trwa juz chyba z 7 miesiecy i poki co nie mial nigdy infekcji ale Twoj moze cos złapal, wystarczy jakis nieodpowiedni skladnik kupki ktory zainfekuje i podrazni siusiaka. Przemywaj rumiankiem, ale poki co tej skorki nie odciagaj bo teraz mozesz pogorszyc a jutro idz do lekarza niech obejrzy

zmierz Igorkowi temperature
 
Jestem , melduję się - ale bez piwka, bo Ja na diecie :-D:-D:-D:-D łyczka mężowi ukradłam , bo sobie do meczu kupił , a Ja już 4 kosteczki czekolady wtryniłam i chyba zaraz za arbuza się biorę :-):-):-)
Iza - ok 14 pisałaś o testowanku , sorry za taką późną odpowiedź, teraz sobie dopiero przypomniałam :cool::cool: Ja należę do tych co tu tylko zaśmiecaja wątek a się nie starają :sorry:
wika - biedny synuś, oby mu szybciutko minęło.
lotka - czasami jest przestój, wtedy jest czas do nadrobienia:-):-)

Byłam dzisiaj znowu na tej maszynie wibrującej , mam 24 wejścia w cenie czyli cały miesiąc dzień w dzień będę chodziła, oprócz weekendów, zobaczymy czy będą jakieś wyniki , choć ciężko będzie stwierdzić , bo Ja w domu też zaczęłam zwykłę brzuszki robić - no ale ta czekolada , cholercia - nie mogę jej sobie odmówić :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
anastazja a umiesz ustac pozniej po takiej wibrze?

bo ja w pracy kladlam sie na łozko Medy Jet i pozniej na kolanach chodzilam bo tak mi wszystko latalo i w glowie sie krecilo:-D
 
lelek spokojnie , Ja na rowerze do domu po tym wracam :-D a co to za łóżko?
Ja należę do tych co leniwie się odchudzaja ,ale te urządzenia jak codziennie chodzić naprawdę poprawiają wygląd :tak:
 
to łozko prawdziwe;-) jest to tez odmiana hydromasazu, jednak nie tak badziewnego jak oferuja tradycyjne osrodki rehabilitacyjne czy SPA:-) kladziesz sie na wygodne łozko, ktore po wlaczeniu pobiera wode i prad, jednak woda jest pod powierzchnia gorna łozka tak ze kladziemy sie w ubraniu. Jest wiele programow, mozesz masowac cale cialo badz wybrany odcinek. Polecany jest na wiele dolegliwosci jak i dla upiekszenia m.in wlasnie na cellulit, schudniecie, poprawe krązenia, bole kregoslupa, stawow, dziala odprezająco, relaksujaco. Uczucie na nim jest niesamwite, wiele ludzi tak sie wycisza, ze przysypia:-) no chyba ze intensywnosc masowania jest ustawiona na maxa. A i masuje w rznych kierunkach, chwilke w lewo, chwilke w prawo, do gory, w dol, krazy itd. Super sprawa
 
rozczochrana!:-D:-D ale nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo, przynajmniej juz nie zyjesz w nieswiadomosci, jest @, po do roboty o bedzie dzidzia! A co z wynikami?
 
reklama
lelek a drogi taki zabieg jest na takim łożu , ja chodziłam na limfodrenaż na nogi , to też tam przysypiałam bo jeszcze muzyczkę taką dziewczyny włączały relaksacyjną i 60 min pełen luz ;-)
rozczochrana - co tak rzadko bywasz u nas ? w tej całej sytuacji dobrze że się coś ruszyło , to teraz jak wrócisz z wypoczynku :-D za robote się zabierajcie :-)
dana - przywołała na piwko i poszła sobie - co to ma znaczyć :-D
 
Do góry