reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

anastazja po sezonie na dorobek? trzeba bylo jak truskawki byly;-)prostytcja u nas zakazana:-)

zartujesz drogie wycieczki? dlatego zawsze sama sobie zalatwialam jak gdzies jechalam


dobrze że klientów nie ma ( albo nie dobrze ) to by pomyśleli że nienormalna jest bo do komputera się śmieję :-)
No za 7-10 dni ponad 2 tys. trzeba zapłacić , ale Ty na wycieczkę tam pojechałaś i zostałaś ? ;-)
 
reklama
nie poplynelam do szwecji na wycieczke

norwegia wyszla rok pozniej przypadkowo i tak zostalo, nigdzie sie nie ruszam

2 tys to jeszcze nie duzo tak mysle, za szwecje 6 lat temu zaplacilismywe dwojke 3,5 tys, 2 promy, 8 dni, harmonogram wlasny
 
:szok::szok::szok: ale macie speeda dzisiaj :szok::szok::szok:

Witam wszystkie leciwe STARUSZKI :-D:-D:-D

Witam wszystkie nowe STARACZKI :-D:-D:-D

Witam naszych PODCZYTYWACZY :-D:-D:-D

Witam wszytskie ZACIĄŻONE :tak::tak::tak:
 
czyli jednym słowem zakochałaś się w tym kraju , piękne :tak:
czasami na własną rękę wychodzi drożej niż z grupą przez biuro podróży, Ja porównuję do takich kurortów, no ale każdy odpoczywa tak jak chcę, Ja potrzebuję poleżeć na plaży i nic nie robić , a ktoś lubi zwiedzać - teraz jest dla każdego coś dobrego :-D a co do truskawek to nie nadawałabym się - stratna firma by była , pożarłabym pewnie wszystko :-D
 
polacy podobno najlepiej truskawki zbieraja, na mojej wiosze sami sezonowi zbieracze sa wlasnie z pl

ja z tych co lezec nie lubia, duzo kosztowaly nas ksiazki, ktore zakupilismy na miejscu, zreszta w ogole w skandynawii kosztuja srednio po 150-200 zl za jedna, no, ale ja ksiazki lubie

kocham gotlandie a w ogole najlepiej bym sie na fårö zaszyla i tam prowadzila zywot czlowieka poczciwego

wycieczka do visby w tygodniu sredniowiecznym ile kosztuje?
 
Liv a z Twoja ręką nie chodzisz na rehabilitacyje? Czy tylko w grę wchodzi operacja?

Dziewczyny jesteście wszystkie takie młode co mówicie o sobie jak o staruszkach co bedzie jak będziecie mieć 40 lat? Emerytura i ławeczka przed domem?

Truskawcia jesteś? Cio?

A o zakupach to ja myślałam ciuszkowych raczej do dziewczynki bo na chłopca wszystko mam . Ja raczej sie na razie kieruje na rożki czy butelki czy inne pierdoły. Jak zacznę powoli wszystko kupować to tak moje finanse tego nie odczują.
 
"wycieczka do visby w tygodniu sredniowiecznym ile kosztuje?"
nie spotkałam się z takim czymś a w jakim okresie jest ten tydzień średniowieczny?
bunny - piękne suwak , taki różowy :-)
 
Bunny ja ciuchy mam po czesci uniwersalne z przewaga w starszym wieku na dziewczynke, jak sie okaze, ze chlopiec to potem bede zmieniac. Pierwsze body w jakie wpakowalam core w szpitalu bylo niebieskie w pingwinki i kazdy mnie wkurzal jak sie synus nazywa. Byla w tych pingwinkach, bo jak pamietasz moze mial byc najpierw chlopiec, corka byla drobniutka i nawet te wczesniacze pingwinki byly duze, w ogole ciezko bylo mi kupic cos malego.

anastazja a w sierpniu tak jakos na dniach:-p to czeste wycieczki na szwecje szczegolnie w tym okresie

ed
z gdynskiego zhp z nockami na statku kosztuje 1500 tys tydzien jest teraz 8-15 sierpien
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje...wiem o tym...jest cudowny zawsze i wszedzie...i w kazdych momentach - jest bardzo dzielny, jest dla mnie ogromnym wsparciem...jestesmy razem 15 lat...a kochamy sie jak wariaty...i czasem tez tak zachowujemy....jest cudownym człowiekiem, idealnym pielęgniarzem, wspaniałym przyjacielem i rewelacyjnym kochankiem....
i musze zrobic wszystko, żeby sie jeszcze mógł sprawdzic jako super TATA!

Gratuluję.Aż mi się łza zakręciła w oku:-)
 
reklama
Anastazja mówisz, masz:-)
Słuchajcie, to zrobimy tak, zrobimy spęd baby boomowy do Norwegii do Liv. W końcu nasza Liv uwielbia gości:-D:-D:-D:-D Przy okazji, w ramach zajęć rekreacyjnych, przekopiemy jej ogródek:-D
 
Do góry