reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hello, ale puściutko :)

Patrysiu - trzymaj się, grypa żołądkowa jest okropnym paskudztwem, dobrze, że Alanka ominęła :)

A my byliśmy dzisiaj z Wojtusiem na badaniach. Po naszym ciężkim porodzie została trochę niska hemoglobina u małego, ale tak poza tym to wszystko w porządku. Mały bardzo ładnie przybrał na wadze i pani dr była zadowolona :) Tą hemoglobinkę to ja muszę u siebie podwyższyć, więc męczę od dzisiaj soki z buraków i porzeczkowe, a mały mam nadzieję wyssie z pokarmem ;))))
A morfologię to ja z mężem przeżywaliśmy bardziej, bo Wojtuś po prostu przespał... nawet nie wzdrygnął się jak pani wbiła igłę w paluszek :))) Mój dzielny rycerz ;)))

Pogoda dzisiaj paskudna... Kasiu a jak u Ciebie ??? Daj znać jaka u was sytuacja z powodzią ...
BUziaki :*
 
reklama
Patrysiu zdrówka życze:)
Hello, ale puściutko :)

Patrysiu - trzymaj się, grypa żołądkowa jest okropnym paskudztwem, dobrze, że Alanka ominęła :)

A my byliśmy dzisiaj z Wojtusiem na badaniach. Po naszym ciężkim porodzie została trochę niska hemoglobina u małego, ale tak poza tym to wszystko w porządku. Mały bardzo ładnie przybrał na wadze i pani dr była zadowolona :) Tą hemoglobinkę to ja muszę u siebie podwyższyć, więc męczę od dzisiaj soki z buraków i porzeczkowe, a mały mam nadzieję wyssie z pokarmem ;))))
A morfologię to ja z mężem przeżywaliśmy bardziej, bo Wojtuś po prostu przespał... nawet nie wzdrygnął się jak pani wbiła igłę w paluszek :))) Mój dzielny rycerz ;)))

Pogoda dzisiaj paskudna... Kasiu a jak u Ciebie ??? Daj znać jaka u was sytuacja z powodzią ...
BUziaki :*
Super chłopak:tak:
Pij pij soczki:-)
 
Hello dziewczynki. U nas już spokojnie. Woda nareszcie zaczęła opadać. Troszkę to jeszcze potrwa ale myślę, że już nie będzie źle.

Dziękuję dziewczynki za pamięć.

Patrysiu kuruj się
 
DZIEŃ DOBRY:-)
My już po śniadanku wyszliśmy na dwór taka piękna pogoda normalnie lato:-)życze aby wszędzie była taka pogoda!i co dobre czujemy się dobrze przeszła grypa:-)

I my dzisiaj:happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Dziewczynki...

Jak tam u Was? Wszystko ok? Omineła Was wielka wody? Jeżeli któraś potrzebuje pomocy to pisać

Miłego poniedziałku.

Agapas - jak tam Wojtuś?
Justyś - jak Oliwierek
Madziaas - Kacperek już wymęczył kolejne zębiska?
Patrysiu - dobrz że grypa Wam tak szybko odpuściła :) Super chłopaków masz :)
 
WITAM:-)
Chciałam się pochwalić że Alanek jak o 21:00 poszedł spać tak wstał dopiero o 6:00 wytrąbił całego cycocha i dalej szedł spać aż do 9:00 ja chce więcej takich nocy:-p

Oj tak ta powódź jest okropna taakie straty:-(
 
DZIEŃ DOBRY:-)
My już po śniadanku wyszliśmy na dwór taka piękna pogoda normalnie lato:-)życze aby wszędzie była taka pogoda!i co dobre czujemy się dobrze przeszła grypa:-)

I my dzisiaj:happy2:

Suuper:tak:
Madziu jak tam nie zalalo cie?
Nie Kasiu nie
Hej Dziewczynki...

Jak tam u Was? Wszystko ok? Omineła Was wielka wody? Jeżeli któraś potrzebuje pomocy to pisać

Miłego poniedziałku.

Agapas - jak tam Wojtuś?
Justyś - jak Oliwierek
Madziaas - Kacperek już wymęczył kolejne zębiska?
Patrysiu - dobrz że grypa Wam tak szybko odpuściła :) Super chłopaków masz :)
Hej Maggie
Kacperek sie męczy z ząbkami,drugą noc budzi sie w nocy ok 4 z płaczem:-(
A dzisiaj ma gorączke,a tak to nic mu nie jest to pewnie na ząbki

WITAM:-)
Chciałam się pochwalić że Alanek jak o 21:00 poszedł spać tak wstał dopiero o 6:00 wytrąbił całego cycocha i dalej szedł spać aż do 9:00 ja chce więcej takich nocy:-p

Oj tak ta powódź jest okropna taakie straty:-(
Super nocka:-)
 
Hej dziewczynki, ja tylko na chwilkę :)

Madziu - to męczysz się kochana z ząbkami ??

Patrysiu - ale Ci zazdroszczę nocki :-):-) Też bym tak chciała :-):-)

U nas spokój... tzn. jak na pełnym etacie mamusi :-):-) karmienie, kupki, przewijanie i tak w kółko :-):-):-) Śpię na stojąco, siedząco i w każdej innej pozycji :-):-) czyli wyrabiam normę młodej mamusi :-D:-D:-D
Nie mogę się doczekać już jak wyjdziemy trochę na dwór, bo ja już dwa tygodnie nie wychodziłam nigdzie...czekamy więc na ładniejszą pogodę :-):-)

Buziaczki dla Was.
 
reklama
Hej dziewczynki, ja tylko na chwilkę :)

Madziu - to męczysz się kochana z ząbkami ??

Patrysiu - ale Ci zazdroszczę nocki :-):-) Też bym tak chciała :-):-)

U nas spokój... tzn. jak na pełnym etacie mamusi :-):-) karmienie, kupki, przewijanie i tak w kółko :-):-):-) Śpię na stojąco, siedząco i w każdej innej pozycji :-):-) czyli wyrabiam normę młodej mamusi :-D:-D:-D
Nie mogę się doczekać już jak wyjdziemy trochę na dwór, bo ja już dwa tygodnie nie wychodziłam nigdzie...czekamy więc na ładniejszą pogodę :-):-)

Buziaczki dla Was.
Hej Agapasku
U mnie dzisiaj ładnie było tylko wiało,mam nadzieje że w końcu będziecie mieli ładną pogode i pospacerujecie:tak:
A mój mały ma 38 gorączki,mam nadzieje że to na ząbki ale pójde jutro jak coś do lekarza
 
Do góry