reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Agapasku
U mnie dzisiaj ładnie było tylko wiało,mam nadzieje że w końcu będziecie mieli ładną pogode i pospacerujecie:tak:
A mój mały ma 38 gorączki,mam nadzieje że to na ząbki ale pójde jutro jak coś do lekarza

Oj kurcze, oby to było na ząbki. Ale masz rację lepiej idź i sprawdź to. U nas babcie chore, chodzą z chrypką i mają zakaz zbliżania się do małego... mam nadzieję, że my z Wojtusiem nic nie załapiemy :)
 
reklama
Hej dziewczynki, ja tylko na chwilkę :)

Madziu - to męczysz się kochana z ząbkami ??

Patrysiu - ale Ci zazdroszczę nocki :-):-) Też bym tak chciała :-):-)

U nas spokój... tzn. jak na pełnym etacie mamusi :-):-) karmienie, kupki, przewijanie i tak w kółko :-):-):-) Śpię na stojąco, siedząco i w każdej innej pozycji :-):-) czyli wyrabiam normę młodej mamusi :-D:-D:-D
Nie mogę się doczekać już jak wyjdziemy trochę na dwór, bo ja już dwa tygodnie nie wychodziłam nigdzie...czekamy więc na ładniejszą pogodę :-):-)

Buziaczki dla Was.
He he wyrobisz norme i będzie lepiej. Wojtuś sie musi do świata przyzwyczaić. :)

Hej Agapasku
U mnie dzisiaj ładnie było tylko wiało,mam nadzieje że w końcu będziecie mieli ładną pogode i pospacerujecie:tak:
A mój mały ma 38 gorączki,mam nadzieje że to na ząbki ale pójde jutro jak coś do lekarza
Oby ząbki i oby szybko wyszły :)
 
DZIEN DOBRY:-)
Nie do konca kochane miałam taką fajną noc a powód Dominiś on już taki nie jest łaskawy dla mnie:-p

MADZIAS i jak Kacperek kurcze zebolki dają popalić:sorry:oby u nas poszło tak gładko jak u Dominisia nie wiedziałąm kiedy następne wychodziły po prostu tylko liczyłam je:-D
 
Madziu jak nocka?

p.s. Rurki? - się laszczysz ;)
Nocka nawet ok,mimo gorączki
Rozmawiałam z położną jak mały ma temperature powyżej 38 to ją zbijam.Czekam do rana i jak nie zejdzie to mam przyjść
Teraz właśnie usnął,ma stan podgorączkowy i nic więcej-na szczęście:tak:
Zanim skończyłam pisać to sie obudził;/

Laszcze sie laszcze;p;p
DZIEN DOBRY:-)
Nie do konca kochane miałam taką fajną noc a powód Dominiś on już taki nie jest łaskawy dla mnie:-p

MADZIAS i jak Kacperek kurcze zebolki dają popalić:sorry:oby u nas poszło tak gładko jak u Dominisia nie wiedziałąm kiedy następne wychodziły po prostu tylko liczyłam je:-D
Super miałaś:tak:
 
mam chwile to pisze:)
bedny Kacperek:(ciekawe jak moj maly zniesie zabki jak juz bedzie tak daleko
a tak to u nas ok choc Oliwek ostatnio zmierzluszek byl ale to chyba ta pogoda i dworku mu brakuje
w czwartek idziemy na szczepienie a ja juz od wczoraj przezywam jak to bedzie
pewnie bede plakac razem z nim...taki sie ze mnie mieczak stal:))
rurki,Madziu ale ci zazdroszcze,ja to jeszcze wygladam jak klops;))
 
reklama
witam was

Agapas, Justyś śliczne te wasze bąbelki małe są :-) szczęśliwe mamusie co? ;)))

mocno was wszystkie tu
pozdrawiam
mało zaglądam ostatnio na bb
zastój mam

buziaki
 
Do góry