reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej, hej... ale tu puściutko :)

Dzięki dziewczynki i buziaki dla Was :*

Dzisiaj mija drugi termin, ale chyba jeszcze nic nie będziecie, chociaż zaczyna mnie coś pobolewać...
Zajrzę potem, może będziecie ;))) Paaaaaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej
A my byliśmy na spacerku:)
Kacperek dostał swój pierwszy samochód:) Taki większy,terenowy:)
Co tam u Was??
 
Hej dziewczynki:)

Kurcze znowu mnie trochę nie było, ale siedziałam jeszcze troszkę nad szkołą żeby pokończyć już to i mieć z głowy a resztę czasu albo przesypiałam albo spacerowałam :))))

Oczywiście teraz Was nie doczytam, siądę jutro na kompa. Doczytałam tylko, że ktoś chce mnie tutaj bić :-D:-D. Dzięki Madzie - obydwie :-):-).
Jutro mija mi drugi termin. Ale Wojtusiowi jest chyba za dobrze w brzuszku bo on ani myśli o wyjściu :-:)-( Poszłam 6 maja na ost. ktg. Wyniki są dobre, więc moja dr dała nam dyspenzy 1 dzień i do szpitala mam się stawić pojutrze rano :szok::szok::szok: Straaaasznie się tego boję :szok::szok::szok: Mam nadzieję, że jakoś to przeżyję. Cały czas myślę o tym co oni tam ze mną będą robić :-:)-( Mam tylko nadzieję, że mój synek ma w brzuszku jeszcze dobre warunki i dlatego tam siedzi, że ma czyste wody i w ogóle.... Rany ale ja się tego boję !!!!:-:)-:)-(
Trzymajcie za mnie kciuki !!!!

Witam Basiczek 81 :-)

Ola - miłego urlopu w Polsce i owocnych staranek w nowym cyklu.

Buziaki dla Was dziewczynki :*

Agapasku trzymam kciuki, żeby poród był szybki i bezbolesny.

Hej hej
A my byliśmy na spacerku:)
Kacperek dostał swój pierwszy samochód:) Taki większy,terenowy:)
Co tam u Was??

Ja dziś byłam w szkole i jak zwykle było super bo mieliśmy zajęcia praktyczne i uczyłyśmy się masażu pleców. U nas sie rozpogodziło i jest ładnie, słonecznie ale chłodno
 
witam :)

fajnie że Kacperek ma swoje pierwsze auto:)) na pewno sie cieszy i ładnie bawi! ;)

agapas jestem z Tobą i ja:) bedzie dobrze na pewno! buziam:)

Kasia to ciekawe zajęcia macie widzę :-) fajnie


No u nas weekend był całkiem udany pod względem pogody:) jestem zadowolona
wiem że obiecałam zdjecia i jak bede miała chwilę to na pewno cosik dodam heh ;)

Pozdrawiam was!
 
Cześć dziewczynki
Ja ledwo żyje:baffled: Głowa,gardło,katar,kicham ..... mąż też:-(
Byle by tylko mały sie nie zaraził,najgorsze to że za bardzo nie mam co wziąść na przeziębienie więc tylko pije herbatke z malinami i wziełam takie moje witaminy które wiem że moge brać,ale one nie są na przeziębienie tylko tak ogólnie
Pogoda do kitu bo od rana leje:angry:
Czekam na avon i już sie irytuje bo powinien dawno już być,jak do wieczora nie będzie to zadzwonie tam i ich opieprze i tyle
Miłego dnia
 
Hej

Madziu bidulko, kuruj się. Jejku niedobrze. Oby Kacperek nie podłapał.

Ja sie z bólem głowy obudziłam i chyba sie zaraz pożyg..... ble. A Igor marudzi :(
 
Hej

Madziu bidulko, kuruj się. Jejku niedobrze. Oby Kacperek nie podłapał.

Ja sie z bólem głowy obudziłam i chyba sie zaraz pożyg..... ble. A Igor marudzi :(
Ojj weź sobie przeciwbólową tabletke może
Madziu wracajcie do zdrowia

Maggie a ciebie tez coś bierze? bidulki wy....

A u nas pada
i siedzimy z Filipem w domu jak narazie
U nas też pada;/
 
reklama
no i ja znikam
bede przeważnie zaglądała do południa tylko.

Miłego reszty dnia girls i do jutra!
buziaki:*
 
Do góry