reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hi hi fajnie. Igor chyba lubi gondolke i póki sie mieści to będzie śmigał. Ale mu sie coś poprzestawiało i teraz zasypia na boku nawet w wózku. Nie wiem o co kaman. Zasypia na boku i siup na plecy.
 
reklama
Hi hi fajnie. Igor chyba lubi gondolke i póki sie mieści to będzie śmigał. Ale mu sie coś poprzestawiało i teraz zasypia na boku nawet w wózku. Nie wiem o co kaman. Zasypia na boku i siup na plecy.
Hihi,fajnie:)
A śpi na brzuszku?? Mój to chyba raz spał na brzuszku jak był malutki
 
Już nie tak często jak kiedyś ale jeszcze śpi. Jak czasami jest niespokojny to zasypia mi na klacie na brzuszku :) Tak jak dziś. ;)
No i na swojej długiej drzemce jak sie kręci to go daje na brzuch bo wtedy sie nie ma siły przekręcić i śpi dalej ;P
 
Już nie tak często jak kiedyś ale jeszcze śpi. Jak czasami jest niespokojny to zasypia mi na klacie na brzuszku :) Tak jak dziś. ;)
No i na swojej długiej drzemce jak sie kręci to go daje na brzuch bo wtedy sie nie ma siły przekręcić i śpi dalej ;P
Mój już na klacie nie zasypia;/
 
Chyba by Cie zgniótł :D
Igorek kiedyś bardzo lubił a teraz to już jak humor ma.

Miałam sie dziś wcześniej położyć. :( Dopiero sie skapnęłam że już 22:30. Lece Madziu bo się mi oko klei a jak mi Igor znów o 6 wstanie to padne.
 
Chyba by Cie zgniótł :D
Igorek kiedyś bardzo lubił a teraz to już jak humor ma.

Miałam sie dziś wcześniej położyć. :( Dopiero sie skapnęłam że już 22:30. Lece Madziu bo się mi oko klei a jak mi Igor znów o 6 wstanie to padne.
Pewnie by zgniótł :))
A wiesz,że avon mi jeszcze nie przyszedł;/ grrrr
Leć leć,ja też uciekam
Miłych snów Madziu:) Buziak dla Igorka
 
Hej dziewczynki:)

Kurcze znowu mnie trochę nie było, ale siedziałam jeszcze troszkę nad szkołą żeby pokończyć już to i mieć z głowy a resztę czasu albo przesypiałam albo spacerowałam :))))

Oczywiście teraz Was nie doczytam, siądę jutro na kompa. Doczytałam tylko, że ktoś chce mnie tutaj bić :-D:-D. Dzięki Madzie - obydwie :-):-).
Jutro mija mi drugi termin. Ale Wojtusiowi jest chyba za dobrze w brzuszku bo on ani myśli o wyjściu :-:)-( Poszłam 6 maja na ost. ktg. Wyniki są dobre, więc moja dr dała nam dyspenzy 1 dzień i do szpitala mam się stawić pojutrze rano :szok::szok::szok: Straaaasznie się tego boję :szok::szok::szok: Mam nadzieję, że jakoś to przeżyję. Cały czas myślę o tym co oni tam ze mną będą robić :-:)-( Mam tylko nadzieję, że mój synek ma w brzuszku jeszcze dobre warunki i dlatego tam siedzi, że ma czyste wody i w ogóle.... Rany ale ja się tego boję !!!!:-:)-:)-(
Trzymajcie za mnie kciuki !!!!

Witam Basiczek 81 :-)

Ola - miłego urlopu w Polsce i owocnych staranek w nowym cyklu.

Buziaki dla Was dziewczynki :*
 
I buziak dla Kacperka
...
no i dla Ciebie też buziak - niech strace :D
:-p:-p
Hej dziewczynki:)

Kurcze znowu mnie trochę nie było, ale siedziałam jeszcze troszkę nad szkołą żeby pokończyć już to i mieć z głowy a resztę czasu albo przesypiałam albo spacerowałam :))))

Oczywiście teraz Was nie doczytam, siądę jutro na kompa. Doczytałam tylko, że ktoś chce mnie tutaj bić :-D:-D. Dzięki Madzie - obydwie :-):-).
Jutro mija mi drugi termin. Ale Wojtusiowi jest chyba za dobrze w brzuszku bo on ani myśli o wyjściu :-:)-( Poszłam 6 maja na ost. ktg. Wyniki są dobre, więc moja dr dała nam dyspenzy 1 dzień i do szpitala mam się stawić pojutrze rano :szok::szok::szok: Straaaasznie się tego boję :szok::szok::szok: Mam nadzieję, że jakoś to przeżyję. Cały czas myślę o tym co oni tam ze mną będą robić :-:)-( Mam tylko nadzieję, że mój synek ma w brzuszku jeszcze dobre warunki i dlatego tam siedzi, że ma czyste wody i w ogóle.... Rany ale ja się tego boję !!!!:-:)-:)-(
Trzymajcie za mnie kciuki !!!!

Witam Basiczek 81 :-)

Ola - miłego urlopu w Polsce i owocnych staranek w nowym cyklu.

Buziaki dla Was dziewczynki :*
Agapasku nie będziemy Cie bić,ale sie martwiłyśmy:-p
Wszystko będzie dobrze kochana,nie bój sie
Zaraz lada moment będziesz tulić Wojtusia:-)
Trzymam kciuki za bezbolesny i szybko poród,daj znać co i jak:-)

Buźka
 
reklama
Dzień doberek,

Madziu ;)

Kasiu - bardzo mocno trzymam kciuki. Ale fajnie - lada dzień będziesz już tulić Wojtusia :) Wyśpij się Kochana póki Wojtuś jeszcze w brzusiu :)
 
Do góry