reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć dziewczynki
Ja sie czuje ..... ech szkoda gadać
Byliśmy u lekarza bo mały dostał katarku i miał podwyższoną temperatute,ale tak to jest ok u niego
Ja też byłam u lekarza:wściekła/y:
Stwierdziła,że to tylko przeziębienie i w sumie nic by mi nie dała gdybym nie wypytawała czy to moge czy tamto
A ja ledwo żyje,mały płacze co chwila,nocka też była do niczego:-:)-(
 
Cześć dziewczynki
Ja sie czuje ..... ech szkoda gadać
Byliśmy u lekarza bo mały dostał katarku i miał podwyższoną temperatute,ale tak to jest ok u niego
Ja też byłam u lekarza:wściekła/y:
Stwierdziła,że to tylko przeziębienie i w sumie nic by mi nie dała gdybym nie wypytawała czy to moge czy tamto
A ja ledwo żyje,mały płacze co chwila,nocka też była do niczego:-:)-(

Madziu kucze to niedobrze :( Ja sie zawsze tą echinaceą ratuje
 
Madziu współczuje bardzo ale jak to mój tata mówi przeziębienie leczone trwa 7 dni a nieleczone tydzień ;) Niedługo będzie po wszystkim.
 
Cześć dziewczynki
Dziękuje,kochane jesteście:-)
Wziełam sobie na noc Pyralgine i wypociłam sie jak nie wiem i już jest lepiej. Ciesze sie bo gorączki już nie mam:tak: A reszta powoli przejdzie;-)
Kacperkowi już wczoraj stan podgorączkowy minął,tylko katarek został troche. Ale dał pospać mamusi żeby zdrowiała szybciej:tak:
Miłego dnia kochane:-)
 
ciesze się Madziu że lepiej! :) jaka ulga co.... ;) najgorsze pierwsze pare dni zawsze

A ja po badaniach juz
dziś po 15 bede miała wyniki! :]
 
reklama
Kinia jak wyniki??
Dziewczynki gdzie Wy sie podziewacie??
Maggie jesteś? Black Opal co u Ciebie?
Agapas i co z terminem?
Kasiulek,Paulina co u Was??
 
Do góry