reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Pół godziny temu mi przeszło po jakiejś kopniastej tabletce mojej mother.

A Igorkowi też coś nie pasowało bo mi buczał cały dzień. Dobrze że już śpi bo mam dosyć. Oby jutro było lepiej.

Dziś sie wcześniej położe tylko nadal mi wiercą za oknem i łażą i niefajnie tak jakoś. Oby sie szybko ściemniło to polezą
 
reklama
Pół godziny temu mi przeszło po jakiejś kopniastej tabletce mojej mother.

A Igorkowi też coś nie pasowało bo mi buczał cały dzień. Dobrze że już śpi bo mam dosyć. Oby jutro było lepiej.

Dziś sie wcześniej położe tylko nadal mi wiercą za oknem i łażą i niefajnie tak jakoś. Oby sie szybko ściemniło to polezą
Dobrze,że w końcu przeszło
Ja sie chyba zaraz kłade bo ledwo żyje:(
 
Wpadaj do mnie - ja Ci zrobie ;)
Kurcze oby sie Kacperek nie pochorował :(
Leć Madziu sie wygrzej w łóżku. A i przypomniało mi się: Kacperek przesypia Ci już całe nocki czy się budzi na butle jeszcze?
 
Wpadaj do mnie - ja Ci zrobie ;)
Kurcze oby sie Kacperek nie pochorował :(
Leć Madziu sie wygrzej w łóżku. A i przypomniało mi się: Kacperek przesypia Ci już całe nocki czy się budzi na butle jeszcze?
To jade;)
Mam nadzieje,że nie załapie Kacperek
Mąż poszedł mi herbatke zrobić:)
Co ty nie przesypia,budzi sie na cycka


Uciekam spać
Dobranoc,miłych snów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczynki współczuję Wam bardzo kiepskiego dnia i bólów głowy oraz przeziębienia. U nas też dziś kiepska pogoda. Wiecie tak dziś z koleżanką z którą pracuję snułyśmy plany o własnym salonie kosmetycznym. Obie studiujemy kosmetykę więc fajnie by było mieć coś własnego. Zobaczymy czy coś urośnie z tych marzeń:tak:

Dobranoc dziewczynki.
 
Do góry