reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
MADZIAS tak tak w lipcu sorki jestem jeszcze myślami w sierpniu tata ma urodzinki i zawsze wyprawiane i tak skojarzyło mi się wszystko:rofl2:ps.głosik oddany :)
 
Cześć dziewczynki. Ja wczoraj byłam w Pruszkowie na tym badaniu na drożność jajowodów no i wszystko jest drożne. Mam tylko poskręcany prawy jajowód i pozrastany zrostami ale podobno nie ma co tego ruszać bo zachodzę w ciążę. Tak więc nic nie będę robiła bo musiałabym mieć prostowane je laparoskopowo a to mi nie jest na rękę. Myślę, że nie będziemy się z M oglądać i zaczniemy staranka:-D
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Cześć dziewczynki. Ja wczoraj byłam w Pruszkowie na tym badaniu na drożność jajowodów no i wszystko jest drożne. Mam tylko poskręcany prawy jajowód i pozrastany zrostami ale podobno nie ma co tego ruszać bo zachodzę w ciążę. Tak więc nic nie będę robiła bo musiałabym mieć prostowane je laparoskopowo a to mi nie jest na rękę. Myślę, że nie będziemy się z M oglądać i zaczniemy staranka:-D
jupiii to więc kciukaski:-)
KINGA nie teraz ale następnym razem;-)
 
Hej dziewczynki :-D
Ale dziś pięknie :-) Uwielbiam tą porę roku :-):-)

Cześć dziewczynki. Ja wczoraj byłam w Pruszkowie na tym badaniu na drożność jajowodów no i wszystko jest drożne. Mam tylko poskręcany prawy jajowód i pozrastany zrostami ale podobno nie ma co tego ruszać bo zachodzę w ciążę. Tak więc nic nie będę robiła bo musiałabym mieć prostowane je laparoskopowo a to mi nie jest na rękę. Myślę, że nie będziemy się z M oglądać i zaczniemy staranka:-D

Kroczek - cieszę się, że jest ok :-) To b. dobra wiadomość :-):-) Życzę Ci Kochana spełnienia tego największego marzenia :-D:-D
Oczywiście Oli i Kindze życzę tego samego :-):-):-)

A ja byłam wczoraj na ktg i wszystko jest ok, moja dr zauważyła już pierwsze skurcze macicy, więc jestem coraz bliżej finału :-):-) Z jednej strony się bardzo cieszę, a z drugiej strony strach mnie oblatuje coraz większy :szok::szok::szok: !!!!!
Ale byłam też u swojego promotora :-):-) - jeszcze go chwalić nie będę - ale zatwierdził mi wczoraj moją pracę. Muszę tylko poprawić kilka szczególików żeby recenzent nie obniżył punktacji i mam obkładać i oddawać do dziekanatu... ufffff... cieszę się ogromniaście bo nie powiem, ale napracowałam się nad nią nie mało :tak::tak::tak:. Ale jak mówiłam nie będę jeszcze chwalić promotora, zobaczymy czy dotrzyma słowa bo on sobie lubi jedno mówić a potem drugie robić. Mam jednak nadzieję, że do końca zachowa się w porządku ...
 
reklama
Cześć dziewczynki. Ja wczoraj byłam w Pruszkowie na tym badaniu na drożność jajowodów no i wszystko jest drożne. Mam tylko poskręcany prawy jajowód i pozrastany zrostami ale podobno nie ma co tego ruszać bo zachodzę w ciążę. Tak więc nic nie będę robiła bo musiałabym mieć prostowane je laparoskopowo a to mi nie jest na rękę. Myślę, że nie będziemy się z M oglądać i zaczniemy staranka:-D
Super,trzymam kciuki kochana:tak:
Dałam Ci komentarz na allegro;-)
Kroczku zaciskam moooocno kciuki :tak:

Patrysia, Madzia, Ola, Maggie, Kinga :happy:
:-):-)
Zrobiłam ciasteczko to z jabłuszkiem
Pyycha:tak:
dzien dobry:)
jestem chwilowo.

dziś do gina nie poszłam... nie mam z kim Filipa zostawić eh
Może uda Ci sie w następnym tygodniu
może jutro sie uda nie wiem...

a co tam u reszty dziewczyn słychac?? Madzia, maggie? Olka, Justys, i reszta :-)
Jestem:-)
Robiłam ciasto i zupe ogórkową:tak:
Hej dziewczynki :-D
Ale dziś pięknie :-) Uwielbiam tą porę roku :-):-)



Kroczek - cieszę się, że jest ok :-) To b. dobra wiadomość :-):-) Życzę Ci Kochana spełnienia tego największego marzenia :-D:-D
Oczywiście Oli i Kindze życzę tego samego :-):-):-)

A ja byłam wczoraj na ktg i wszystko jest ok, moja dr zauważyła już pierwsze skurcze macicy, więc jestem coraz bliżej finału :-):-) Z jednej strony się bardzo cieszę, a z drugiej strony strach mnie oblatuje coraz większy :szok::szok::szok: !!!!!
Ale byłam też u swojego promotora :-):-) - jeszcze go chwalić nie będę - ale zatwierdził mi wczoraj moją pracę. Muszę tylko poprawić kilka szczególików żeby recenzent nie obniżył punktacji i mam obkładać i oddawać do dziekanatu... ufffff... cieszę się ogromniaście bo nie powiem, ale napracowałam się nad nią nie mało :tak::tak::tak:. Ale jak mówiłam nie będę jeszcze chwalić promotora, zobaczymy czy dotrzyma słowa bo on sobie lubi jedno mówić a potem drugie robić. Mam jednak nadzieję, że do końca zachowa się w porządku ...
To już coraz bliżej,nie bój sie kochana:-)
Trzymam kciuki żeby promotor sie zachował ok :tak:
 
Do góry