reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ku..wa az sie tak wyraze dalej mnie trzyma ten pieprzony dol, jak tylko sie obudzilam dzisiaj to pierwsza mysl- dziewczyna brata meza juz przeciez w 5 miesiacu to juz pewnie wiedza plec. Siedze i wyje w rekaw szlafroka jak glupia , jeszcze mi sie laptop wyjaczyl nie wiadomo dlaczego. Ide na fajke
tulam mocko:-(
:-):-)
Drugie to dzisiaj przed spacerkiem czytał książeczke i rachunek telefoniczny:-D
w tej czapusi bossssssko wyglada:-D

AGAPAS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!!!!!!!!
 
Dziewczynki melduję się dziś, choć późno.

Dziękuję za zainteresowanie ale nie miałam okazji dziś powiedzieć co myślę mojej Szefowej bo jej chyba przeszło. Może już sobie odpuściła bo bardzo się jej ostatnio stawiam jak się czepia mnie bez powodu.

Właśnie oglądałam "Step up 2". Zajefajny jest ten film:-D

AGAPASKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CIĘŻARÓWECZKO! SZYBKIEGO PORODU ŻYCZĘ I ZDROWIA DLA MALUSZKA I CIEBIE!

A teraz dobranoc życzę!
 
Hej dziewczynki, kochane jesteście naprawdę !!!
Bardzo Wam dziękuję za życzonka i - Madziu - za te śliczne kwiatuszki :-):-)

Ola - wiosna idzie, jest coraz piękniej... pogoń w końcu tego doła, niech już idzie od Ciebie w cholerę :tak::tak: Będzie dobrze, zobaczysz :-):-)

Kroczek - no widzisz kochana... być może sobie przemyślała ta Twoja szefowa co nieco...

Madziasku - Kacperek śliczniuchny na tych foteczkach. Buziaczki dla niego :-):-)
 
Cześć dziewczynki
Ale miałam nocke,mały budził sie z płaczem:( Nie wiem czemu,chwile go ponosiłam i zasypiał
My jedziemy po południu do moich rodziców na weekend:))
 
reklama
Hej Dziewczynki,

Ja dosłownie na minute bo Igor co chwile wyje. Kurde już chyba 4 dzień tak marudzi i cholera wie o co chodzi. Uśmiecha się a za minute ryk. I jeść też zbytnio nie chce. Ech przerąbane. Dobra znowy syrene włączył. Wrrrrrrrrrrrrrrrrr...
 
Do góry