reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Black Opal - masz racje. Po cieście tylko wspomnienie zostało. Jutro znowu zrobie bo sie nie najadłam

Kasiulek - Słoneczko moje - wypełniałam deklaracje i 1% będzie dla Amelki. I namówiłam rodziców i od nich też będzie a od nich to spoooooro :) Tylko nie ujawniamy swoich danych bo oni nie chcieli. :)
 
reklama
Cześć dziewczynki
My jesteśmy u rodziców,byliśmy w Książu i w Palmiarni:)
Porobiliśmy zdjęcia:) Fajnie ciepluśko
Chyba też musze zrobić to ciacho bo tak mi narobiłyście smaczka:)
 
Hello :)
Ja tak na chwilkę... cały weekend spędziliśmy na dworze :-D piękna pogoda.
Jeszcze tulamy się z Wojtusiem 2w1 ale już ledwo, ledwo :-):-) coraz ciężej nam :-D:-D

Madziasku śliczne foteczki z weekendu :-D.

Buziaki dla was dziewczynki :**

zapraszam do siebie na floga, dodałam kilka nowych zdjec jak ktoś ma ochotę zobaczyć Fotoblog duet.flog.pl

Kinia świetne foteczki :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madziu zobaczysz,że to na ząbki
Tylko,że Kacperkowi jak wychodziły to długo to trwało mimo,że sie niesamowicie ślinił,marudził;/
Jeszcze kombinuje że to skok rozwojowy bo dziaselka ma twarde :/
Hello :)
Ja tak na chwilkę... cały weekend spędziliśmy na dworze :-D piękna pogoda.
Jeszcze tulamy się z Wojtusiem 2w1 ale już ledwo, ledwo :-):-) coraz ciężej nam :-D:-D

Madziasku śliczne foteczki z weekendu :-D.

Buziaki dla was dziewczynki :**
Dziękujemy :) Już w sumie możesz rodzić :-) W 38 tygodniu Igorek był już na świecie :tak:
 
:) hejka
my godzinke temu zlądowaliśmy do domu. co za dzień! pełen atrakcji aż głowa boli :) Fajnie nam było
teraz odpoczywamy!

Madzia fajnie że byliscie sobie:) widziałam fotke na nk super!

Wojtuś na pewno bedzie chciał wyjść w odpowiednim dla niego czasie! :)))

a tu z dzisiaj prosze heh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękujemy :) Już w sumie możesz rodzić :-) W 38 tygodniu Igorek był już na świecie :tak:

No teoretycznie tak :tak: Synuś już donoszony. Już mi czasami tak ciężko, że chciałabym urodzić :-D:-D Ale jak Wojtusiowi dobrze w brzusiu to niech sobie jeszcze troszkę posiedzi.

Dokładnie Kinga, Wojtuś sam będzie wiedział kiedy ma wyjść :)))

Widzę, że dzisiaj mieliście świetną zabawę... poszaleliście :-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry