reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jestem i ja- mam nadzieje, ze do mnie tez dojdzie Mikolaj z malutka paczuszka :)

Justys- no wlasnie wczoraj mialam jazdy, zeby test zrobic wczesniej, ale nie wiem waham sie miedzy jutro albo poczekac jeszcze do 43 dnia czyli hmm... czyli jeszcze tydzien do przyszlej niedzieli.
Ne wiem co mi odwali i moze zrobie wczesniej albo i poczekam.
Wiaze strasznie wielkie nadzieje z tym cyklem... i dlatego boje sie porazki.
Madziu- szczesciarz z Kacperka, daj mu buziaczka od e-cioci
i mu pokaz :-D

Ja dzisiaj na obiad mam schab w sosie i kluseczki= m jak zwykle spi po nocce
Buziaczek przekazany :-)
Fajny Mikołajek ;)
 
reklama
Witam dziewczynki! Ja już po szkole. Dziś ćwiczyłyśmy makijaże: codzienny i wyjściowy. Strasznie szybko mi czas minął. :-)Ja dzisiaj mam niestety nie za wesoły dzień bo mija miesiąc od zabiegu. Jakoś tak pechowo bo dziś Mikołajki:-(. Mój M Mikołajek dał mi pieniążki na mój ulubiony podkład i jutro sobie właśnie go zakupię:tak:. Mojemu pieskowi się zachciało amorów znowu i poszedł przed wczoraj na wieś. Wczoraj rano wrócił z kulawą tylną nogą, całą spuchniętą (pokąsał go jakiś pies) więc spał całą noc w domku. Rano wyszedł i jak wróciłam z zajęć to kulał już na przednią łapkę też pokąsaną. No mówię Wam tak mi go szkoda, że szok:no:.

Oluś kochana nie wiem co mam Ci poradzić bo nie znam się na szyjce ale ja jak zaciążyłam to miałam rozpulchnioną, i wysoko. Mam nadzieję, że Mikołaj jednak przyniósł fasolkę dla Ciebie.
Ciekawe co tam u Maggie?
Justysiu, Patrysiu i inne ciężaróweczki oraz Madziu z Kacperkiem i wszystkie babeczki wesołych Mikołajków.
 

Załączniki

  • mikolaj.jpg
    mikolaj.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 7
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oluś kochana nie wiem co mam Ci poradzić bo nie znam się na szyjce ale ja jak zaciążyłam to miałam rozpulchnioną, i wysoko. Mam nadzieję, że Mikołaj jednak przyniósł fasolkę dla Ciebie.
Ciekawe co tam u Maggie?
Justysiu, Patrysiu i inne ciężaróweczki oraz Madziu z Kacperkiem i wszystkie babeczki wesołych Mikołajków.

Kasiu- ale mowiac wysoko masz na mysli od scianki czy od ujscia- tzn ze latwo do niej siegnac- bo dla mnie to oznacza nisko a wysoko, ze nie latwo jej dociegnac palcem.
 
Kasiu dziękuje :)
Ale ten Twój piesek bidulek :(
Kurcze ale tu pusto

Maggie gdzie jesteś??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-D:-D no jak to gdzie jestem? posty Ci łączę :-D:-D:-D

A tak na poważnie to niedawno wróciłam. Laptop wyładowany a ja kabel zagubiłam. Ale już mam.

Ogólnie to znowu M/H sie szykuje...
 
Ostatnia edycja:
a ja juz w domku bylismy na sklepach ale nic nie kupilam:( tzn. nic ciazowego,a nie mam juz za bardzo w czym chodzic,a potem M zabral mnie na mikolajkowa kolacyjke:) teraz bedziemy patrzec moze na jakis filmek musze zobaczyc czy cos leci ciekawego
 
:-D:-D no jak to gdzie jestem? posty Ci łączę :-D:-D:-D
No to dobrze,że to Ty:-p:-D:-D

a ja juz w domku bylismy na sklepach ale nic nie kupilam:( tzn. nic ciazowego,a nie mam juz za bardzo w czym chodzic,a potem M zabral mnie na mikolajkowa kolacyjke:) teraz bedziemy patrzec moze na jakis filmek musze zobaczyc czy cos leci ciekawego
Jeszcze coś może trafisz Justyś:-)

Maggie łącz łącz ;)


:-D:-D no jak to gdzie jestem? posty Ci łączę :-D:-D:-D

A tak na poważnie to niedawno wróciłam. Laptop wyładowany a ja kabel zagubiłam. Ale już mam.

Ogólnie to znowu M/H sie szykuje...
Acha.....
Za poźno doczytuje co piszecie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jeszcze nam w srode pogrzeb wyskoczyl...nie wiem w czym pojde myslalam,ze wskocze w moj plaszczyk ale guziki mi sie rozchodza,najwyzej pojde w odpietym nie wiem
 
Do góry