reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

obiad nastawiony ale ja jak zwykle mam lenia!!!
maggie jak sie czujesz?
ola kiedy bedziesz robic test?
madziu masz jakies plany na dzisiaj,bo ja bym gdzies dzis wyrwala jak juz mi sily wroca;) na jakis spacerek albo przechadzke po sklepach:)
My będziemy szli pewnie na wieczorny spacerek:-)
A gdzie Maggie
 
reklama
ten to ma dobrze:) tyle Mikolajow!,a u mnie jeszcze nie byl...hihi u mnie najwiekszym prezentem i urodzinowym i bozo narodzeniowym i wielkanocnym jest nasz fasolek:)!!!
 
reklama
Jestem i ja- mam nadzieje, ze do mnie tez dojdzie Mikolaj z malutka paczuszka :)

Justys- no wlasnie wczoraj mialam jazdy, zeby test zrobic wczesniej, ale nie wiem waham sie miedzy jutro albo poczekac jeszcze do 43 dnia czyli hmm... czyli jeszcze tydzien do przyszlej niedzieli.
Ne wiem co mi odwali i moze zrobie wczesniej albo i poczekam.
Wiaze strasznie wielkie nadzieje z tym cyklem... i dlatego boje sie porazki.
Madziu- szczesciarz z Kacperka, daj mu buziaczka od e-cioci
i mu pokaz :-D

Ja dzisiaj na obiad mam schab w sosie i kluseczki= m jak zwykle spi po nocce
 
Do góry